Sayfa 377/717 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    94 maliyet düşürdük son kale 91 aşağısı yok bence..
    sn muhteberu holding içinde 90 aşagısı yok oralarda takılır yola devam eder diyordunuz yanılmıyorsam oysa rakamları atmıştım destek olarak ... iheva örnegini vererek 86 dan teğit almaz ise ihlas da 2 sonraki destekler yükseliş trendinin sonu olur ... bu hareketler fake mi gerçek mi martta belli olur
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

2.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    sn muhteberu holding içinde 90 aşagısı yok oralarda takılır yola devam eder diyordunuz yanılmıyorsam oysa rakamları atmıştım destek olarak ... iheva örnegini vererek 86 dan teğit almaz ise ihlas da 2 sonraki destekler yükseliş trendinin sonu olur ... bu hareketler fake mi gerçek mi martta belli olur
    aynen hocam holdiğde film dönüyor bence voleyi burda vuracaklar ıhyay tarihinde hiç operasyon yememiş kağıt ve toplu ..inanılmaz rakamları hakediyor bence

3.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Çok doğru Sayın erah24erzincan endeksi iyi kullandılar/kullanıyorlar ama nedense hep düşüşte kullanıyor bu kan emici ve avaneleri.

İşin garip tarafı bu kan emici ne zaman grup kağıtlarından birinde bedelli yapsa ne bileyim bir birleşme yapsa endeks aşağı göçüyor nasıl bir tesadüf bu. Son bir hafta da ihyay ı %17, ihlgm yi %15, ihlas ı %25 aşağı verdiler nerdeyse.

müCo borsa da tarih yazmaya devam ediyor. 20 yıl önce bir tane ihlas finas ı vardı onu lağv etti şimdi borsa da ki 5 şirketini de ihlas finansa çevirmiş resmen.

Yatırım tavsiyesi içermez...
    endeks nasıl göçüyor kısmı bunlar nasıl ayarlıyor bu işi hep mi kısmet diyorsun degilmi kendi kendine ... yok kısmet degil hepsi kollektif bence manipülatör spek spk siyasi ler daha dogrusu içeriden bilgi yani insider trader olmadan olmaz bu işler ... hatta dahasıda var forumda önce goy goycular gelir hisseyi pazarlarlar uçacak kaçacak diye bunu sadece ihlas grup örneginde söylemiyorum genel olarak
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    elim gidiyor alım tuşuna akıl süzgeçim daha degil diyor bakalım hangisi galip gelecek el yaman akıl mı bekleyip görecegiz belki elle akıl süzgeçi birlikte duygusal olmyan ortak bi karara varıp anlaşırlar rakamların birinde sn başkent bu sert aşagı bide sert yukarısı olcek mi ? acep
    Yukarısı olur inşallah. Bekliyoruz güzel günlerde bizi görsün diye
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. bist 1400 e değdireceller gibi lakin orta vade trend için 1300 tabuta çivilik destek...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. sn ilim endeks tutunacaksa eger 1.48 veya üzeri kapanış yapması lazım ... yoksa extrem bi durum olmaz ise 1.42 den çevirirler satışlar zaten derinleşirse dediginiz gibi 1.36 .1.32 1.30 degebilir ... aslında tam ihlas grubu tahtalarında bi fırsat bu toplu iki hisseyi sür yukarı çek ilgiyi onlara boşalt holdingi ... bunu daha önce iheva da ve ihgzt de yaptılar tuttuda ben indim mesala trenden sonra zaten uçtular ... sal ihlgm yi sal ihyayı tahtacı akılmı ögretelim sana

Sayfa 377/717 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •