Sayfa 377/999 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Ülkenin geleceği için yapılması gerekenleri mükemmel bir şekilde anlatan adam Bilge Yılmaz. Bu adam atadan dededen CHP li. Kılıçdaroğluna gidiyor bu adam yapılması gerekenleri anlatıyor. Kılıçdaroğlu teşekkür ederek poşetliyor. Bu adamın videosunu dikkatli izleyin hastayı teşhis etmiş mükemmel tedaviyi de anlatmış. Babacanı sırma saçlıyı cebinden çıkarır. Adam tam bir vatan sever adam işini gücünü bırakıp kalem kalem araştırmış çözümleri çıkarmış.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Para bulunabilecek bir kaç arap ülkesi vardı onlarda bitti, kaynak ne kaldı dıjjj güçler hadi git bakalım 5 para veriyorlar mı?
    Hocam İmamoğlu'nun yöneteceği bir ülkeye Londra'dan para gelir. Ama şartları ne olur , nasıl olur nasıl gider bilemem..

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Anlı şanlı Tjürk milliyetcisi turgutun kaldırtığı T.C Keçiören Belediyesinin tepesine kondu.
    keciorenli oldugunu bilse Reha seninle baya dalga gecer ama haberi yok

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ayhanol1 abi şu konuda yanlışın var. Dindar insan yüce yaradanın emrini yerine getirirken yolsuzluk yapamaz, haksızlık yapamaz, yalan söyleyemez, kul hakkı yiyemez. İftira atamaz. Hatta kıldığı namaz onu kötülüklerden alıkoymuyorsa o namaz değildir. Din tüccarları ile din düzenbazları ile dindarları karıştırmayın. Benim babam gece gündüz ibadet ediyor ama yandaş medya seyredip o görüntüye göre itham da bulunuyor. Kaç kez uyardım. Zan iftira kul hakkına giriyorsun, kendini ateşe atıyorsun diye.
    dunyada boyle musluman yok artik

hatta hirsizlik bile gunah degil artik

haberin yokmu sistem guncellendi

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam İmamoğlu'nun yöneteceği bir ülkeye Londra'dan para gelir. Ama şartları ne olur , nasıl olur nasıl gider bilemem..

https://x.com/dhhedit/status/1775894137096765769

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Eee kardeşim paranın dini - mezhebi yok diyerek bu ülkeyi yönetirken kimse ses çıkartmıyordu. Aynı şey işte para gelsin de nereden gelsin denen günlerden daha fakir olduğumuz günlerden geçiyoruz. Ben bu görüntüyü ilk defa görüyorum ayrıca spontane cevabı da veriyorum. Birileri her türlü namussuzluğu alçaklığı yapıp ülkeyi batırırken kimse ses çıkarmayacak. Birileri bataktan çıkarmak için elini taşın altına koyunca karşısına bunlar çıkacak. Ben şahsım adına söylüyorum ben S...k...me takmam. Tam yol ileri derim o da öyle yapıyor zaten...

7. Bu millet bu açmazdan kurtulmak istiyorsa en az batırana katlandığı kadar kurtarmaya çalışana katlanmak zorundadır. Var mı ötesi berisi başka türlü nasıl olacak mümkün mü..

8. Birisi söz konusu olunca dini kullanmak serbest, kaypaklık serbest, adam kayırma serbest, hırsızlık serbest... Bir adam çıkmış tek başına medyayla, 17 bakanla, ağababalarınla uğraşmış seçim kazanmış. Eee sonra tamam ama sen onların yaptıklarını yapamazsın. Niye bunlar onlara serbest sana yasak.. Hadi kardeşim işine mantıklı şeyler koy ortaya gecenin bu saati saçmalamayalım..

Sayfa 377/999 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •