Sayfa 378/555 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Tahtanın derinliğinin olmaması ciddi bir handikap özellikle trade yapacaklar için. Yine ciddi alıcılar alt pazara karşı da ön yargılıdır ve brut takasa yanaşmazlar. Sonuçta tahta yukarı gittikçe bütün bunlar unutulur, önemli olan küçük adımlarla da olsa şirketin büyümesine paralel tahtanın yukarı sürülmesidir.
    Haklısınız da borsada brutte olmayan her tahta an itibariyle Merril Lynch, YKB robotlarının hedefi. Tavan bozuyorlar, giden kağıda satış koyup 3 kademe aşagidan topluyorlar, gün içinde 1000 kere aynı tahtada alım-satım tarafına geçiyorlar vs.

Şirkete güveniyorsan ister alt pazarda olsun ister C.tesi pazarında. Gerisi boş

beyler 6.53 ten çıkış yaptım ve hep aklımda olan şok 11.82 den aldım. bunu yapmak zorunda idim çünkü hedef kağıtlarım varsa ve biri eksikse karlı olanı realize eder diğer güvendiğime bağlarım. ve ortaklar bu sefer eksik olana fiyatına bakmaz yeni bir defter açar tekrardan giriş yapar yeni bir hikayeye başlarım. stilim budur, kendi kendime fon yöneticileri gibi davranırım, pozisyonu kapat gerekirse yüksekten tekrar aç.
    emin olun tüm işlemlerimi infodan yapıyorum, 100 lot ile ortaklığa devam. info toplamaya ve destek çıkmaya devam.

3. Deha dolu heryer tepeden satıp dipten alanın haddi hesabı yok.

4. All time high ta tutunamadı; biraz geriye gelip saatlik trendi kırmadan üçgen oluşturdu; bist tarihi zirvede tutunmaya çalışıyor; bakalım hafta nasıl geçecek?

Bu haftada özellikle viop hacimi olmak üzere hacim takibine devam. Beni rahatsız eden tek unsur genel yönetim giderleri. Umarım 4q da yine abartmazlar.

Finans şirletinde böyle yüksek maliyet çok rahatsız edici. Saygılar.

5. Hazır düşmüşken 5.75'e değsin bari de işimize bakalım

6. Hacimler iyş gelecek bugün; bizim işimiz hacim ve artan nakitle gerisi hikaye.

6.27 de düzeltme sonlanır bence yükseliş için 6.45 geçilmeli sonunu merak eden hektas bedellisinden sonra grafiğe baksin

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    6.27 de düzeltme sonlanır bence yükseliş için 6.45 geçilmeli sonunu merak eden hektas bedellisinden sonra grafiğe baksin
    Teşekürler info bürüt takas bitiş tarih internetten bulamadım bitiş tarih bildirim yapacak arkadaş a teşekkürler. Ytd

Sayfa 378/555 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •