Sayfa 378/773 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bu hisseden ne destek ne direnç ne de başka borsa terimleri işliyor patron ve spek kavga ediyor patron ne zaman hisse satmaktan vazgecerse o zaman hisse yukarı çıkar benim anlamadığım meksa nın neden bu kadar sessiz kaldığı yatırım tavsiyesi değildir....

2. Size mustehak.
    Mal gibi bakıyorsunuz.burda aglayanlar, kaç kere şirketi arayıp hesap sordu...telefonu ve adamın adını da verdim..aglayin bakalım,..safkar ağlama duvarı..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Size mustehak.
    Mal gibi bakıyorsunuz.burda aglayanlar, kaç kere şirketi arayıp hesap sordu...telefonu ve adamın adını da verdim..aglayin bakalım,..safkar ağlama duvarı..ytd
    Ayıp ettin.

4. Koçum meksa,,32 bin lot almış... yürü be ya

5.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Size mustehak.
    Kaç kere aradım adam hep ben borsaya açıldığımda borsa 115000 di şimdi borsa ne kadar da deyip duruyor yok şirket çalışıyor ufak işleri kapa açıklamıyoruz falan filan başka birşey yok adama diyorum ki SPK sizi denetleniyor mu biz şeffafız sıkıntı yok diyor her seferinde danılıklı dövüş var patron şirkete sahip çıkmayınca bşrley olmaz dün borsa düştü safkar ayakta kaldı numarası yaptı bugün yüzde 4 düştü klasik alıştık artık ha birşey yapılmak isteniyor herkes spk ya yazsın cimere yazsın ama birşey farketmez çünkü adamlar tavan veya taban yapmıyor sıkıntı orda karda yürüyüp izini belli etmiyor mesela 1 milyon üstü hacimle kademe oynamıyor 100 bin hacimle 5 kademe aşağı iniyor buraya büyük oyuncu lazım yoksa birşey değişmez alış satıştan fazla olmadıkça yatırım tavsiyesi değildir...

6. borsa 115 bin idi ama 1.98 den açıldı iskontolu idi 2.43 idi değerleme raporu bir yılda hiçmi çalışmadın iskontonunsa iskontosunda şu an düzeltşmiş rakamlarla 1.98 altında işlem görüyor

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Kaç kere aradım adam hep ben borsaya açıldığımda borsa 115000 di şimdi borsa ne kadar da deyip duruyor yok şirket çalışıyor ufak işleri kapa açıklamıyoruz falan filan başka birşey yok adama diyorum ki SPK sizi denetleniyor mu biz şeffafız sıkıntı yok diyor her seferinde danılıklı dövüş var patron şirkete sahip çıkmayınca bşrley olmaz dün borsa düştü safkar ayakta kaldı numarası yaptı bugün yüzde 4 düştü klasik alıştık artık ha birşey yapılmak isteniyor herkes spk ya yazsın cimere yazsın ama birşey farketmez çünkü adamlar tavan veya taban yapmıyor sıkıntı orda karda yürüyüp izini belli etmiyor mesela 1 milyon üstü hacimle kademe oynamıyor 100 bin hacimle 5 kademe aşağı iniyor buraya büyük oyuncu lazım yoksa birşey değişmez alış satıştan fazla olmadıkça yatırım tavsiyesi değildir...
    Aynen, dostum, yazdıklarına katılıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ayıp ettin.
    Kemal , kardeşim.lafim sizlere değil.sizler uğraşıyorsunuz.ama lafım hoduk gibi , bakanlara...ruce ederim...

Sayfa 378/773 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •