Onemli Gunler Banner
Sayfa 379/881 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by rizeli28 Yazıyı Oku
    kağıdı kötülemek için görevlendirilmiş bu mikroplar yatırımcılardan daha fazla.
    birader ne konuşmuştuk. tamam anlayışın gerçekten kıt, sadece hakaret yazabiliyorsun, ama burada bir çok insan var , onları rahatsız ediyorsun

2. bakın yazdıklarımı üstlenenler teker teker parmağını kaldırıyor.sizin başka işiniz yokmu.kağıdı rahat bırakın.13tl maliyetim var yeter artık.sizin yazdıklarınızdan.

3. aklınızı kendi yatırımlarınızı yönlendirmek için kullanın başkalarını hisselerini sattırmaya yönlendirmek için kullanmayın.yoksa sizi şikayet edeceğim manipilatör olarak.

4. Ciddi bir mebla ile %100 vesbe deyim. Iyi ihtimal 100 milyon kar gelecegini dusunuyorum. Twiterda yazanda benim.

Ama 13 maliyetle bile 1 senede minimum %50 kar edeceginizi dusunuyorum.

Bu ceyrekde ki kar dususunun sebebi, tamamen muhasebesel.
    Tavsiyem 2 ceyrege beraber, toplu bakmaniz olur. Daha anlasilir bir veri cikacaktir o zaman.

Burada kimse artniyetli degil. 100 milyon kar bekledigim halde, 300 milyon bekliyorum deyip. Bilanconun aciklandigi gun, patrona soven, bilancoyla oynadilar diyen, o sirada elinde 1 adet hissesi olmayan tiplerden degilim sadece. Bu topicde oyle biride yok zaten. Herkesin aksine, ben patronunda kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum.

Hisse ortalamam 9 lira. Gecen sene maliyetlendim. Eski yazilarimdan da gorebilirsiniz. Bu sene icinde 20 liraya UCUZA, tekrar ediyorum ucuza satacam elimdekilerin yarisini. Satarkende yazarim mutlaka.

SAYGI'lar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 4.çeyrek eğer 1,950 milyar ciro olursa 500 milyon bürüt kar olacak .150 milyon kur farkı gelir.60 milyon yönetim gideri.800 milyon stok var 80 milyon zarar yazar.nereden baksan 510milyon kalır nereye saklıyacaksın.

6.  Alıntı Originally Posted by rizeli28 Yazıyı Oku
    4.çeyrek eğer 1,950 milyar ciro olursa 500 milyon bürüt kar olacak .150 milyon kur farkı gelir.60 milyon yönetim gideri.800 milyon stok var 80 milyon zarar yazar.nereden baksan 510milyon kalır nereye saklıyacaksın.
    Böyle senin gibi uçanların amacı kağıdı yükseltmekten ziyade çökertmek oluyor genelde. Aşırı yüksek beklenti oluşturup, aslında iyi ama oluşturulan beklentiyi karşılayamayan kar geldiğinde de çöküş. Hadi koçum algı operasyonunu başka yerde yap.

7.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Ciddi bir mebla ile %100 vesbe deyim. Iyi ihtimal 100 milyon kar gelecegini dusunuyorum. Twiterda yazanda benim.

Ama 13 maliyetle bile 1 senede minimum %50 kar edeceginizi dusunuyorum.

Bu ceyrekde ki kar dususunun sebebi, tamamen muhasebesel.
    Tavsiyem 2 ceyrege beraber, toplu bakmaniz olur. Daha anlasilir bir veri cikacaktir o zaman.

Burada kimse artniyetli degil. 100 milyon kar bekledigim halde, 300 milyon bekliyorum deyip. Bilanconun aciklandigi gun, patrona soven, bilancoyla oynadilar diyen, o sirada elinde 1 adet hissesi olmayan tiplerden degilim sadece. Bu topicde oyle biride yok zaten. Herkesin aksine, ben patronunda kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum.

Hisse ortalamam 9 lira. Gecen sene maliyetlendim. Eski yazilarimdan da gorebilirsiniz. Bu sene icinde 20 liraya UCUZA, tekrar ediyorum ucuza satacam elimdekilerin yarisini. Satarkende yazarim mutlaka.

SAYGI'lar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaşar bey görüşlerinize saygı duyuyorum ama bir şeyi merak ediyorum. Barış beyin ihracat rakamlarıyla ilgili son derece sağlıklı paylaşımları var. O paylaşımlarda yurtiçi satışlarla birlikte 1,94 milyar tl son dönem hasılat rakamı bulmuş kendisi. En kötü dönemde bile %9 kar marjı ile çalışmış şirket. Biz %10 taban rakama yakın bir oran hesaplasak 194 milyon kar rakamı çıkıyor. (+) vestel elektronikten gelecek faiz ve kur düşüşünden gelecek olan kombiyo karı.

Yani sizin dediğiniz kadar nasıl kırpacaklar kar rakamını gerçekten merak ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yaşar bey görüşlerinize saygı duyuyorum ama bir şeyi merak ediyorum. Barış beyin ihracat rakamlarıyla ilgili son derece sağlıklı paylaşımları var. O paylaşımlarda yurtiçi satışlarla birlikte 1,94 milyar tl son dönem hasılat rakamı bulmuş kendisi. En kötü dönemde bile %9 kar marjı ile çalışmış şirket. Biz %10 taban rakama yakın bir oran hesaplasak 194 milyon kar rakamı çıkıyor. (+) vestel elektronikten gelecek faiz ve kur düşüşünden gelecek olan kombiyo karı.

Yani sizin dediğiniz kadar nasıl kırpacaklar kar rakamını gerçekten merak ediyorum.
    bunda mantık arama .bunlar şu an başka hissede ama bir gözleri burada bir şekilde yazılarıyla hissenin çıkışını engellemek.daha sonra diğer hisseden kazanıp buraya dönünce methetmeye başlarlar.

Sayfa 379/881 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •