Sayfa 38/1005 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Viop LVll

TOFAŞ vadeli..tabana kadar vermiş.. tekrar kaldırmış..
    234 günlük 2 lot çıkmıştım.. kalsak al sana zarar.. ne bk yedikleri belli olmuyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Lütfen evrimci arkadaşlar yüzlerce sorudan sadece birisine bir cevap versinler....

İnsanın dişleri mükemmeldir..Hiç bir diş hekimi bundan daha mükemmelini tasarlayamaz.KESİCİLER ÖNCE-AZILAR ARKADA...

Şimdi madem evrimde doğal seleksiyon ile elenme var ve elverişsiz-verimsiz ara organ -türler elenmiştir...

O zaman neden bu mükemmel çene-dişten önceki insan türünü görmüyoruz.Yani kesicileri arkada olan -asimetrik vs...gibi binlerce verimsiz tablo olmalıydı.

Bu KULAK(içindeki duyumu artıran kıvraklar)-göz-tutuşu mükemmel el vs..için de konuşabiliriz...yani biz Arabanın verimli olmayan yüzlerce modelini görmeden son model 2023 arabayı görüyoruz..

Bu türlerin yani elverişsiz olan insan türlerinin milyonlarcası olmalıydı ve dinazorlar gibi bunları görmeliydik.

İnsana benziyen bazen sahte bazen de goril-maymun fosilleri başka..onlarda da organlar mükemmel-simetrik....Çene-eller-kulak mükemmel...ELENMİŞ OLAN ORGAN SAHİBİ TÜRLER NEREDE..

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    bankalar için o gün olduğu kesin gibi.. palada mal kalmadı yabancıya verecek, ama ordinolar devam ediyor, allah hayırlısıyla tavana erdirsin.. endeks vadeli 8970- 8980 gibi bi direnç var
    herif resmen psikolojik oynuyor, allahtan sade banka taşıdığım için günü ekside kapamadık, ama her yer kol bacak ettiler, seans sonu nasılsa yukarı çizer diyenlere de bi 100 puan daha aşşayı gösterdiler.. hedge maksatlı endeks vadeli shortlar para yazdı

akşam seansında kalan shortu kapatıp longa taşınmayı planlıyorum.. işallah verir biraz daha aşşaya

abka evrime inanıyormusun diye bir inanç yok evrimi bilmek vardır..

sen üçgenin iç açılarının toplamının 180 derece olduğuna inanıyormusun ? diye sorsam saçma olur. işte evrimde böyledir.

biliyormusun diye sorulur.. inanıyormusun diye değil.

bilmediğin kesin

.....

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bunların büyük dedeleri İbrahim.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    bopso hoş gelmişen.. senin görünmen ibrahimden bana bi şaret

bak sana güveniyorum, long açacam, mahcup etme beni lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Abi hiç bataniniz yok mu yav. Şurada pair trade etsen bile battiydin. ??
    Bata bata baymayi öğrendik. Stoploss candır. 7850 altında çarşı pazar iyice karışır. Gerçi herkes hissesine odaklanmali. 7850 tutabilir ama senin hissen zaten geberip gitmiştir. Genelde öyle olur. Sana diyorum gel faize mis gibi akarı yok kokari yok

Deniz anası neden ölümsüz?
    Bu deniz canlısı, tek başına yaşayan bir birey olarak cinsel olgunluğa eriştikten sonra, henüz olgunlaşmamış koloni aşamasına tamamen geri dönebiliyor. Bu da onu "biyolojik açıdan ölümsüz canlılar" kategorisine sokuyor.

Turritopsis dohrnii, ayrıca bilinen adıyla ölümsüz denizanası, biyolojik olarak ölümsüz bir denizanası türüdür. Küçük bir denizanası türü olan dohrnii, Akdeniz ve Japonya sularında yaşar.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Turr...a%20ya%C5%9Far.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

herif yıktı geçti resmen. zaten pek parlak değildi. dün ipucu vermişti.

daha önce %1 eksi yapıp bırakırdı. neyse. düşmesi bir şey değil nakit yok. bedava bir sürü kağıt var.

Sayfa 38/1005 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •