Onemli Gunler Banner
Sayfa 38/50 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    erhan tarihlerede bak

sen diyorsun sistemim ayda 50 sinyal üretiyor ortalama.

100 emir.

ben diyorum yaklaşık 4 ayda 95 işlem var.

hee ozman problem yok benimki biraz farklı bir yapı ondan cok uretıyor.

kaymalarımıda ufak bır algorıtma ıle düşürdüğüm için kullanıyorum komısyonumda oldukça iyi bir seviyede ;)
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    hee ozman problem yok benimki biraz farklı bir yapı ondan cok uretıyor.

kaymalarımıda ufak bır algorıtma ıle düşürdüğüm için kullanıyorum komısyonumda oldukça iyi bir seviyede ;)
    komsiyonu düşünmeme gerek kalmayacak yakın zaman içinde.

senede 100/150 max sinyal üzerine uğraşıyorum öyle hemen olmuyor bu işler

yöntemide buldum ama yazmaya üşeniyorum:D

ayda 10 sinyal bile fazla bana şu sattten sonra.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. ayda 10 işlem ne yavvv
    bu kadar cimri olmayın, bırakın aracı kurumda kazansın...
    yoksa aracı kurumunuz doğum gününüzde çiçek ve çikolata göndermez...

Ne teknik analiz, nede insanlar 1 dakika sonrasını bilemez. Grafikler sadece "ne olursa ne yapmanızı yada yapmamanızı" gösterebilir. Fazlası değil...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sistemde zaten her ok 2 işlem yerine geçer.sistem sat verirse hem elinizdeki long kapanır FLAT olursunuz üstüne de short açarsınız...FLAT e geçen bir kurgunuz yoksa normalde tüm sistemlerin yaptığı aynı şeydir.siz olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz.siz 10 kontratla işlem yapıyorsanız her sinyalde 20 kontrat için komisyon ödersiniz.

Alıntı Originally Posted by neo06 Yazıyı Oku
    tüm okları saymadım saysam 24 çıkar..Şöyle hesapladım yanlışım varsa düzeltin lütfen: ilgili grafikte ilk işlem short idi diyelim 1 lot short emri yolladı sistem, 2. emir long açmış görünüyor dolayısıyla önceki short kapaması için 1 lot long yapacak sonra tekrar 1 lot long açacak bu durumda elimizde 1 adet long olmuş oluyor. 3. emir short görünüyor aynı mantıkla önce 1 adet short açmalıki 2. emirdeki long kapasın sonrasında da 1 adet daha short açmalı son durumda 1 adet short kalıyor..Böyle hesap edersek o grafikte 23 adet işlem yapılmış olur, ben böyle hesapladım arkadaşlar, yanlış olan taraf nerede anlamış değilim ??? 23 adet işlem için de ortalama 10000 inde 4 ten komisyon ödeniyor, arkadaşın sisteminde fazla bulduğum kısım bu, onu anlatmaya çalışmıştım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    77
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    sistemde zaten her ok 2 işlem yerine geçer.sistem sat verirse hem elinizdeki long kapanır FLAT olursunuz üstüne de short açarsınız...FLAT e geçen bir kurgunuz yoksa normalde tüm sistemlerin yaptığı aynı şeydir.siz olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz.siz 10 kontratla işlem yapıyorsanız her sinyalde 20 kontrat için komisyon ödersiniz.
    ok yanıtlar için teşekkürler aynı şeylerden bahsediyoruz.. Hazır sistemlerle ilgili siz arkadaşlarımı bulmuşken bende 2 resim paylaşacağım aynı sistemden.. ilk resim yakın tarih de oluşturduğu sinyaller ikincisinde peryodu geniş aldım önceki sinyal performansı görmeniz açısından.Yorumlarsanız sevinirim.. Ben oturup ince ince performans & komisyon hesabı yapmadım aslında yapacaktım ama vazgeçtim çünkü işlem sayısı oldukça düşük geldi gerekli görmedim açıkçası,o yüzden bu sistemi direk vps e yükledim şuan 1 lot ile aktif trade ediyor bugün 3. günümdeyim, daha 3 ay çalıştıracağım..bu sürenin ülkemiz için uygun bir süre olduğunu düşünüyorum, sistemin ekonomik ve siyasal anlamda viopda oluşan dalgalanmalara nasıl tepki vereceğini görmek açısından.. illaki önümüzdeki 3 ayda dalgalanmalar, ufak çaplı krizlerimiz olur diye düşünüyorum sonrasında bakarım sonucuna göre düzeltmesini / eklemesini vermeyi düşünüyorum..Bu arada aracı kurum komisyon oranlarınız yazarsanız karşılaştırabiliriz bende onbinde 4 kesiliyormuş..şu yüzden soruyorum eğer çoksa ya kurum değiştiririm yada konuşup düşürmeye çalışacağım..değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

https://pasteboard.co/GSONnOG.jpg

https://pasteboard.co/GSOOc5u.jpg

6. Hacminize gore gegisir tabi ama cok rahat 10000 de 1 ile calisabilirsiniz herhangi bir kurum ile. 4 cok fazla bir oran...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sisteminiz çok güzel görünüyor...umarım bol bol kazandırır size...komsiyon oranınızı aracı kurumunuzla görüşüp düşürmeyi deneyin düşürmezlerse bence başka kurumlarla görüşmekte fayda var...onbinde 4 çok yüksek bir oran...işlem hacminize göre onbinde 1 bile alırsınız...

Alıntı Originally Posted by neo06 Yazıyı Oku
    ok yanıtlar için teşekkürler aynı şeylerden bahsediyoruz.. Hazır sistemlerle ilgili siz arkadaşlarımı bulmuşken bende 2 resim paylaşacağım aynı sistemden.. ilk resim yakın tarih de oluşturduğu sinyaller ikincisinde peryodu geniş aldım önceki sinyal performansı görmeniz açısından.Yorumlarsanız sevinirim.. Ben oturup ince ince performans & komisyon hesabı yapmadım aslında yapacaktım ama vazgeçtim çünkü işlem sayısı oldukça düşük geldi gerekli görmedim açıkçası,o yüzden bu sistemi direk vps e yükledim şuan 1 lot ile aktif trade ediyor bugün 3. günümdeyim, daha 3 ay çalıştıracağım..bu sürenin ülkemiz için uygun bir süre olduğunu düşünüyorum, sistemin ekonomik ve siyasal anlamda viopda oluşan dalgalanmalara nasıl tepki vereceğini görmek açısından.. illaki önümüzdeki 3 ayda dalgalanmalar, ufak çaplı krizlerimiz olur diye düşünüyorum sonrasında bakarım sonucuna göre düzeltmesini / eklemesini vermeyi düşünüyorum..Bu arada aracı kurum komisyon oranlarınız yazarsanız karşılaştırabiliriz bende onbinde 4 kesiliyormuş..şu yüzden soruyorum eğer çoksa ya kurum değiştiririm yada konuşup düşürmeye çalışacağım..değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

https://pasteboard.co/GSONnOG.jpg

https://pasteboard.co/GSOOc5u.jpg

bugünde böyle bitti.

nazar değmesin.. kullandığım sistem.

eski emektar.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 38/50 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •