Sayfa 38/176 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1401 madde; 297 - 304 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Vergi avantajı sebebiyle bizim bazı bıyıklılar kulağını ters taraftan tutar. . . . . yani parayı dısarda tutar ve işlemi ordan yaparlar. . . . .sende yabancı görursun. . . . . . . Kutmancığımın bir kısım malı böyledir ama iş den ve bir kac kurumdan da işlem yapar. . . . . ne diyorduk? takaslara takılmayalım. . . . . . . bir anlamı yok. . . . . bak sevgili aysha hala benim nerden işlem yaptığımı cözemedi. . . . . . sen aşkımın nerden yaptığını bilsen ne olacak?

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Vergi avantajı sebebiyle bizim bazı bıyıklılar kulağını ters taraftan tutar. . . . . yani parayı dısarda tutar ve işlemi ordan yaparlar. . . . .sende yabancı görursun. . . . . . . Kutmancığımın bir kısım malı böyledir ama iş den ve bir kac kurumdan da işlem yapar. . . . . ne diyorduk? takaslara takılmayalım. . . . . . . bir anlamı yok. . . . . bak sevgili aysha hala benim nerden işlem yaptığımı cözemedi. . . . . . sen aşkımın nerden yaptığını bilsen ne olacak?

saygılarımla
    Sayın beşiktaş yok aslında ondan sormamıştım.. geçmiş tecrübelerim citi yabancının topladığı kağıt genellikle o firma satılıyorduda aklıma o geldi…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Herşeyi sen biliyorsun....başkaları birşey bilmiyor....çok güzel bir dünya yaratmışşın kendine......sırça köşkün birgün kırılmasın dikkat et.....kendine iyi bak orda....

Adam kazandıyi şoyle uyarlayalim,
    Adam haklı çıkıyor seversiniz sevmezsiniz,
    Takdir edersiniz etmezsiniz onu bilmem.
    Zamanında benimde ters dustugum tartistigim oldu ama bu realiteyi degistirmiyor.
    Ben yatirimciyim fiyata bakmam sat al yapanida beceriyorsa takdir etmeliyiz.
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Herşeyi sen biliyorsun....başkaları birşey bilmiyor....çok güzel bir dünya yaratmışşın kendine......sırça köşkün birgün kırılmasın dikkat et.....kendine iyi bak orda....
    Prenses. . . . .

Bu ne agresiflik? Ben her seyi bildiğimi iddia etmiyorum. . . . . .Haşaa öyle bir sey zaten olamaz, sadece bilmem gerekenleri biliyorum. . . . Buda bana yetiyor. . . . . . . Nasılmı? mesela domates yetiştiren birisinin bilgisayar kullanmasını bilmesi sart değildir ama toprağı tohumu ve meteorolojik sartları bilmesi gerekir. . . . . .benimkide o misal ben bebişimi (mehmetin karakterini) cok iyi tanıyorum, ekibini iyi analiz ediyorum, ulke ve dunya politiğini ekonomisini iyi takip ettiğime inanıyorum sonuc ortada. . . . yoksa tahtada senin 30 milyon malın olmus bana neeeee. . . . . . diğerinin 70 milyonu olmus kime ne. . . . . . . Bunlar ayrıntı. . . . . . ne demiştik? 92xx den sonra tahtayı sıkı takip edemiyorsanız işlem yapmaktan (al sattan) kacının. . . ne oldu? tık tık tık oldu 9.70. . . . . prensess görduğun gibi biz olacağı gunlerrrrr önce yazmısız. . . . şimdi sen bana istediğin kadar trip at . . . . . . kein problem. . . . .

BEN BUR DA SOS YAL LE Şİ YO RUMMMMM. . . . . bIRAKIN BENİM BİLGİ DAĞARCIĞIMIN NE OLDUĞUNU. . . . . HER ŞEYİ BİLİP BİLMEDİĞİMİN NE ÖNEMİ VAR ANIN TADINI CIKARIN . . . .GELİN PAYLAŞALIM. . . . .SOHBET EDELİM. . . . . BEKLENTİLERİ PAYLAŞALIM. . . . . . MAKSAT MUHABBET OLSUN
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. Kein problemm.......

7.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Kein problemm.......
    My little pumpkin. . . . . . . Bide su triplerin olmasa. . . . . . neyse biz seni böyle sevdik. . . . .

8. Sayın aysha ve sayın Beşiktaşk

Gönderilerinizde şu …. Ların sayısını biraz azaltsanız nasıl olur? Her cümlenin sonuna bir sürü nokta koyuyorsunuz. Gözlerim kanıyor okurken

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 38/176 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •