Sayfa 380/934 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 7466 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    spek amca pek ky sevmiyor.
    birçok iyi kar açıklayan şirket düştüğü gibi birçok kötü kar açıklayan hissede yükseldi.

benim altını çizmek istediğim konu

süper geçen turizm sezonunda gerçekten azımsanmayacak bir çoğunluk kar bekliyordu. zarar geleceğini belirttim.

dikkat ettiyseniz akenr vs örneği vererek ilk anda tepki olsa bile toparlayacaktır diyede görüşümü beyan etmiştim. bilanço ile ölecek bitecek değil. ha bilanço kötümü bence berbat ama yükselmeyecek değil. ve bir süredir endeks düşerken düşüp yükselirken yükselmeme sebebi twette çok fazla ky ye yükleme yapılmasıydı.

önümüzdeki günler rutinine döneceğini düşünüyorum
    Size benzer düşünüyorum. Kazanalım. Hep beraber kazanalım.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. arkadaşlar villalar*nerede*?bilançoda nasıl bahsedilmiş mesela villalardan kaç tane ne aşamada.**bilançoda villalar ??bi gecede yol olmasınlar dikkat.150 milyon içinde dikkat demiştik .**nldu ..o kadar para girişi *ve tarihi zarar**mücde bir ihlas ** benzeri şirket oluştu borsada.*
    borsagümden*epeydir gaz vermiyo tırstılarmı acaba..**

3.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    spek amca pek ky sevmiyor.
    birçok iyi kar açıklayan şirket düştüğü gibi birçok kötü kar açıklayan hissede yükseldi.

benim altını çizmek istediğim konu

süper geçen turizm sezonunda gerçekten azımsanmayacak bir çoğunluk kar bekliyordu. zarar geleceğini belirttim.

dikkat ettiyseniz akenr vs örneği vererek ilk anda tepki olsa bile toparlayacaktır diyede görüşümü beyan etmiştim. bilanço ile ölecek bitecek değil. ha bilanço kötümü bence berbat ama yükselmeyecek değil. ve bir süredir endeks düşerken düşüp yükselirken yükselmeme sebebi twette çok fazla ky ye yükleme yapılmasıydı.

önümüzdeki günler rutinine döneceğini düşünüyorum
    Ver mehteri

4. Tez vakitte baba oğul canlarını al yarabbim. İnşallah bu kadar milletten çaldıkları paraları yiyemeden pamukları tıkanır bir taraflarına.

5.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    arkadaşlar villalar*nerede*?bilançoda nasıl bahsedilmiş mesela villalardan kaç tane ne aşamada.**bilançoda villalar ??bi gecede yol olmasınlar dikkat.150 milyon içinde dikkat demiştik .**nldu ..o kadar para girişi *ve tarihi zarar**mücde bir ihlas ** benzeri şirket oluştu borsada.*
    borsagümden*epeydir gaz vermiyo tırstılarmı acaba..**
    Borsa gündemin yerini avaneleri almış.Yok villa satacakmış,yok kanal istanbula komşu arazisi varmış,yok kurtköyde teme sınır arsası varmış.BU ADAMLAR HEPİMİZİ KEKİYOR BEYLERRR.PATRONİÇE çoluğundan çocuğundan çıksın emi......

6. Biz burada sinir olurken onlar viskilerini yudumluyorlar

7. Bu kağıtta hiç bir beklenti yoktur. Beklentileri ile ilgili yazanlar(olumsuz bile yazsa) olsa olsa spek köpeğidir.Tektu da kazanmak tamamen şans işidir. Kağıt sahipleri görüp görebileceğiniz en büyük dolandırıcılardır. Şansına güvenen buyursun.

8. Eradka diye biri vardı, 0.79 dan 700 bin lot aldığını yazmıştı. O günden beri düşüyor.

Sayfa 380/934 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •