Sayfa 380/912 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Evet suçluyu bulduk, suçlu spk bizim suçumuz yok. cemaş borsaya yeni kote oldu, cemaş ve sahibi hakkında kimsenin haberi yoktu. biz para kazanırken spk bizi uyarmadı suçlu spk. acaba öylemi.
    Arkaşlar spk üzerine düşeni yaptı, suçun işlendiği dün tesbit edildi, spk da üzerine düşeni yaptı. kuralları gereği suç işleyenleri, altı ay süre ile borsadan men etti, daha fazla suç işlenmesini önelemek için cemaşda alış satış işlemlerini zorlaştırdı. Düne kadar adamlar kademelerdeki lotları alıp satıp kendileri kazanmayıp, küçük yatırımcıları kazandırıp. Her gün küçük kyatırımcının kendi kendinin tuzağını kazması bekleniyordu, bu oldu. Ben burayı zaman zaman takip ediyordum. Buradan kağıt yukarı ğiderken kağıt şakşakçılarına methiyeler düzülüyordu. Adamın biri " Bu kağıtta kazanılmaz mı herkes kazanıyor" diye reklam yapıyordu. spekülatörler sessiz sessiz kağıdı istediklere yere taşıdılar, ellerini boşaltıp çıktılar. Dünde spk bu olaya şahit oldu. kurallarını işletmeye başladılar. Bence spk'nın hiç bir suçu yok. kağıt belli, 2/3 zarar konumunda, sahibi belli Rıza ve saz ekibi. ve aşagıda 122 kişi online. Bence suçu kendimizde arayalım. Bu aşamada ne olur.Onu Yine Rıza ve saz ekibi bilir. Ben yaklaşık fazlası var eksiği yok. on yıldır mecburi ieyholuyum. İnşallah sizler kısa sürede kurtulursunuz. iki günde %40 zarar. geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun.ytd
    Bence geç alınmış bir karar Hisseler küçük yatırımcının kucağına konduktan sonra böyle bir karar ancak küçük yatırımcının aleyhine oluyor maalesef

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    2 gunde % 40 yukselmis daha ne istiyon uzayami ciksin

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bencede kısada sıkıntı olabilir doğan grubu dikkat etmek gerek...

3.  Alıntı Originally Posted by Cubana Yazıyı Oku
    Spk nin 6 ay brut takasi ve internet yasaki ky ya tecavuzdur.burasi borsa, tavan-taban Hersey olabilir.burada sanki spek korunuyor.yeni spk baskani bu isleri beceremiyor.beyaz,flap,ozderici neden ayni cezalari almamistir?maliyetim 3,60.satmayida dusunmuyorum.oldu olacak tahtayi kapat spk efendi.
    Bence bu karar alınmazsa idi ben alış girerdim taban olmayadabilirdi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Arkadaslar SPK isin icinde asil mahkemeye verilecek olan cemas patronu degil yada spekulator degil SPK simdi size soruyorm madem kücuk yatrmci korunmak icin brut takas diye sacma sapan bir uygulama var ve bu meshur seans durdurma var öyleyse bu spk 6 ay brüt takas veryor ya ve ertesi gun bu hissenn taban olacagni biliyor bu SPK öyleyse biz daha cok zarar edyoruz neden tam duserken seans durdurmadn yada ne bilim 6 ay brut takas degilde 6 ay borsada isleme kapat en azndan hisse dusmez ayni yernde kalir o arada succlulara islem yasagi getr kucuk yatrmcyi koru ve 6 ay sonra hisse deger kaybetmeden kaldigi fiyatta isleme acilsn hersey oyun SPK denen ihanet kurulusu asil size zarari veren bunlardr

5. yukarda sayın cubana özderici ceza almamış diyor. özdericide de aynı sınırlamalar getirildi. belki başka şeyi kastediyordur.

6. Eski spk baskani Ertas gidince koltuk bosta.kimin gelecegi belli degil .yani kisacasi bu karar keyfidir.6 ay me demek tir borsada.Simdi dogan grubunu aliyorlar,hisseler 2. Gunde % 40 yapti.yarin brut takasami girecek?gerel kasimda ki fiyata bakin ,simdi nerelerde?bence bu cezayi azaltabilirler.bu ceza agir ve sorumsuzca.6 ayda millet cocuk doguruyor

Sent from my iPad using hisse.net

7.  Alıntı Originally Posted by Cubana Yazıyı Oku
    Eski spk baskani Ertas gidince koltuk bosta.kimin gelecegi belli degil .yani kisacasi bu karar keyfidir.6 ay me demek tir borsada.Simdi dogan grubunu aliyorlar,hisseler 2. Gunde % 40 yapti.yarin brut takasami girecek?gerel kasimda ki fiyata bakin ,simdi nerelerde?bence bu cezayi azaltabilirler.bu ceza agir ve sorumsuzca.6 ayda millet cocuk doguruyor

Sent from my iPad using hisse.net
    Sayın CUBANA aynen oyle 6 ay nedemek öyleyse 1.40 dan 7 liraya cikana kadar SPK nerdeydi 7 liradan 5.50 taban yapıncami usulsuz hareketkeri farketti ben 3 aydr cemastaki usulsüz hareketleri goryorum bu SPK baskani ve ekibi yenimi farketti öyleyse bununda bir cezasi olmali SPK baskani ve yardmcilarna biz kac ay ceza verelim SPK denen hain sebekeyi denetleyen bir denetim yokmu bu ulkede

8. 15 günlük brüt takas cezası verebilirlerdi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 380/912 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •