Onemli Gunler Banner
Sayfa 380/503 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Seansın 40. dakikasında RTA tahtası tavan kapandı.Böyle devam ederse zorlu 13 direncinide bu kez rahat geçmiş olacağız.
    RTA şimdi daha güçlü geliyor. Satışını hiç istemediğimiz,halka arzınıda erken bulduğumuz A1 Cap. in bu yıl kâr rekorları kırarak RTA ya etkisi büyük olacak. Yeni fabrika, yeni ürünler, kapasite artışları ve belkide enzim fizibilitesi tamamlanarak yeniden yapılanmış bir RTA, fiyatınıda hesaba katarsak şu anda çok iyi görünüyor.
    Üstelik bu saydıklarım içinde A1 Cap.arzı ve covit vaka artışları yoktur.
    Uzun süredir bekleyebilen yatırımcılarına hayırlı olsun.

2. Beyaz saray sözcüsü: çin'in sıfır covid stratejisiyle covidi barındırmasının çok zor olacağını düşünüyoruz

3. Balon patladı gene

4.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Balon patladı gene

Bu sefer zor. Bu gün geçemese bile 13 direnci mutlaka geçilecektir. Sadece A1Cap. faktörü bile RTA için yeterli olur bence. Yıl sonu büyük kâr getirebilir.O kârla halka arzada iddialı girer.Her zaman olduğu gibi yanılma payımız olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Balon patladı gene
    12.70 den döndü, %5.68 yükseliş ile 13.68 den 342,7 milyon liralık devasal bir hacimle kapattı

Keruz mi silkeledi, yoksa mal mı yedirdi, yarın anlarız.

Fena bir türbülans vardı tahtada bugün

En az 5 milyon adet hisse el değiştirdi...eğer bu bir mal yedirme değil ise, 13,20 ve 13.05 yeni sağlam destek seviyesi

Oldu.

Yarasa kardeşin dediği gibi , fabrika beklentisi/ A1 kapital arz beklentisi, veeee enzimmm beklentisi... Henüz hiçbirini fiyatlamadi tahta. Sadece Enflasyon karşısında yeniden değerleme yaptı tahta . Yükselişin sebebi, değerleme..

Corona virüsü umurunda değil. Uzak etsin rabbim. Ben enzim bekliyorum..

Bugün ki işlemleri biri yapıştırırsa buraya bakalım bunca hacmi kimler yapmış
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    12.70 den döndü, %5.68 yükseliş ile 13.68 den 342,7 milyon liralık devasal bir hacimle kapattı

Keruz mi silkeledi, yoksa mal mı yedirdi, yarın anlarız.

Fena bir türbülans vardı tahtada bugün

En az 5 milyon adet hisse el değiştirdi...eğer bu bir mal yedirme değil ise, 13,20 ve 13.05 yeni sağlam destek seviyesi

Oldu.

Yarasa kardeşin dediği gibi , fabrika beklentisi/ A1 kapital arz beklentisi, veeee enzimmm beklentisi... Henüz hiçbirini fiyatlamadi tahta. Sadece Enflasyon karşısında yeniden değerleme yaptı tahta . Yükselişin sebebi, değerleme..

Corona virüsü umurunda değil. Uzak etsin rabbim. Ben enzim bekliyorum..

Bugün ki işlemleri biri yapıştırırsa buraya bakalım bunca hacmi kimler yapmış

Bendeki veriler eksik şu an ama olan verilere göre : A1 cap.in az satışı dışında takastaki ilk 8 firmanın da mal aldığı ender günlerden biriydi. Mübalağasız lotların havada uçtuğu ve havada alınıp satıldığı çok hızlı ve agresif bir seans oldu. Son 4 ayın en yüksek hacimli günüydü. Mal alındığı düşüncemdir.13 etrafında biraz dolaşacaktır.

7. DIKKAT !! bakalım kımse anlayabılecek mı dıye bekledım ama kımse anlayamadı. ama bakın altını çiziyorum bu kap GULER HOLDING ıcın ınanılmaz ötesı ıy bır kap, pekı neden ? A1 portfoy şirketı kımın ? % 50 sı murat gulerın, dıger % 50 sı guler holdınge ait, pekıı asy yenılenebılır enerjının 37 mılyon 500 bın hıssesını kım aldı ? a1 portfoy aldı, pekı kaçtan aldı ? 2,97 tl tutardan.- pekı pardusun 20 tl fıyatlara kadar cıkmasında hangı iştirakı etkılı, ? tabıkı asy yenılenebılır enerjı.. yanı dusunun pıyasada 20 tl ye ya kadar tutardan işlem gören pardusun, en buyuk ve en degerlı şirketıne 2,97 den kım ortak oldu ? hem murat guler ortak oldu, hemde guler holdıng oldu..şimdi dusunun bakalım asy enerjısının hısse fıyatı ne kadar ve guler kaçtan aldı !! harıka bır haber, GULER HOLDIN HEM ÇOK CIDDI BIR DEGERLEME GELIRI ELDE EDECEK, HEM, ENERJI SIRKETININ NNERDEYSE % 25 NI daha alıp, pay oranını yukselttı. Gozun aydın guler holdıng yatırımcısına, pekı pardus culara ne oldu ? hem enerjı sırketlerının hısse adedı arttı, hemde kendılerının cok yuksekten satın aldıgı sırketı 2,97 tl den orak aldılar. PEKI MURAT Guler neden bır kısımını guler holdınege gececek sekılde a1 portfoye aldırdı ? cunku guler holdıngde toplu.. gozunuz aydın, alın kap bılgısını, kım hangı sırketı kactan almıs, ve alan şirketın ortakları kım bakın.. YARIN ıtıbarı ıle cıddı yukselıs beklıyorum gulerde.. ıtıtrazı olan yazsın, KAP- Şirketimizin girişim yatırımı portföyünde bulunan ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapılan 08.11.2022 tarihli genel kurul toplantısında; ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.'nin 155.000.000-TL tutarlı sermayesinin, tamamı (B) Grubu olarak ihraç edilmek üzere 37.500.000-TL artırılarak 192.500.000-TL'ye çıkarılmasına, ihraç edilecek 37.500.000 TL nominal değerli (B) Grubu payların beher fiyatının primli olarak 2,976 TL olarak belirlenmesine, 37.500.000 TL nominal değerli payların (B) Grubu toplam 111.600.000- TL bedelle A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na tahsis edilmesine karar verildiği 08.11.2022 tarihli özel durum açıklamamızla kamuoyuna duyurulmuştu. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından taahhüt edilen sermaye ödemesinin yapılması ile ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından söz konusu sermaye artırım işlemine ilişkin süreç tamamlanmış olup, sermaye artırım işlemi 25.11.2022 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir

8. Gozun aydın şaholi , ciddi değerleme yaptı gerçekten -3 güler -7 rtalb .

Bu susuz spek ne zaman yüz güldürdü ki .

Gebersede cenazesinde hakkım haram desem , tek beklenti o kaldı artık .

Sayfa 380/503 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •