Sayfa 381/504 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. 13.05 altı kapatırsa, destek yalan oldu. Ve Flama çalışması başlar. Diyeceğim.

13.05 üzeri kapanırsa, 22.xx yolculuğu için bir kapı aralanir kanaatimce
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Bu adam baslı basına yalan dolan sayın kulyutar .

Gazıda hızıda 3 gün surmedi gene .

Birde bunda zirve arar olduk , daha 200/300 günlük fiyatlarını revize edebilsinde önce hele .

3. Görelim tahtanın gücünü kapanışta

Hadi bakalım kaç atımlık kurşunu var tahtanın

Harç biiti yapı paydos mu ?
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. https://dovizmix.com/teknik-analiz-b...rmasyonu-nedir

Beklentim bu grafikte ki gibi bir teknik

5. Fahrettin Koca: TEK KİT 4 TEST. Solunum yolu enfeksiyonları arttı. Koronavirüs ile bu enfeksiyonlar karıştırılabiliyor. Taramalarda artık tek kit ile Influenza A, Influenza B, Covid-19 ve RSV aynı anda bakılacak. Yerli üretim kit muhtemelen 1 ay içinde kullanıma girecek. TÜSEB’i görevlendirdik.

6. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Corona virüsü ile Influenza birbirine karıştı

BİR AY İÇİNDE DEVREYE GİRMİŞ OLACAK

– Corona virüsü ile diğer üst solunum yolu enfeksiyonları birbirine karışmış vaziyette Influenza (grip) ve RSV vakaları daha yoğun görülmekte. Taramalarımızda artık üçlü solunum yolu paneli bakacağız. Yani tek bir kit ile influenza A, influenza B, Covid-19 ve RSV’ye aynı anda bakılacak. Artık bir üst solunum yolu enfeksiyonu olduğunda Covid mi, RSV mi, influenza A veya B mi, hangisi olduğunu, yerli üretim kitten öğrenebilme ve yaygın kullanma imkanımız olacak. O da muhtemelen bir ay içinde devreye girmiş, ilgili hastanelerde kullanılıyor olacak. Bu konuda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı’mızı görevlendirdim. Yerli imkanları değerlendirerek ülkemizde yerli multipatojen test kiti üretilecek ve çok kısa sürede yaygın kullanıma geçilecek.(saglik bakanı Fahrettin Koca )

7. Hangisi ucuz hangisi pahalı?

8. Sağlık sektöründe hiç cakismadan para kazanan tek şirket rtalb.

A1kapital iştirakimizden gelen devasal bir kar var.

A1 kapital , yatırım Bankası olma yolunda ilerliyor.

Sağlam bir enzim bulursak, biz onun iştiraki oluruz... Nasıl mı?

Enzim işi olursa, ki çok Zor...

Milli Stratejik bir şirket olur rtalb. Güvenlik üst düzeye yükseltilir, personele gizlilik anlaşması imzalatilir. Bilgi sızdıran hapse girer. Tazminata mahkûm edilir

Kimse farkında değil. 5 yıldır ARGE yapılıyor. Tonla para akıtıldı.. basit bir enzime dahi razıyız. Hele bi adim atsak o teknolojiye, gerisi gelir zaten.

Hisse umrumda değil.

Ülkem için enzim istiyorum.

Ve inanıyorum ki, kazara enzim bulursa şirket, murat güler gözü kapalı 1 milyar liralık yatırım yapar ilk etapta.

Hayal gibi ... Fakat güzel bir hayal

Bağımsız ekonomi için , bağımsız imalat şart. Hammaddesi enzim olan ürünleri yurtdışına bağımlıyız maalesef

Sayfa 381/504 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •