Sayfa 381/504 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4026 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Cuma günü A1Capital in alışları dikkatimi çekti aklıma kront ve Kütahya geldi Buradada alımamı geçti görürüz yakında

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

3.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Hiç kimse yahu bu Ard yazılım gidiyor da biz niye duruyoruz diye hayıflanmasın, tabiki 2 şirket arasında bu kadar büyük fark yok hatta rakamlara ve rasyolara bakınca KFEİN daha iyi diyenler de olabilir. İşte burada yönetim farkı ortaya çıkıyor,vizyonu olanlar ve olmayanlar. Sadece3 aylık bilançodaki genel yönetim giderleri kalemine bakarsanız ne dediğimi anlarsınız. Vizyon meselesi deyince de bir patron, hissesini sürekli ileriye dönük yapacaklarını anlatarak patlatıyor öbür tarafta altın yumurtlayan tavuğu kesip bir an önce karnındaki yumurtalara nasil sahip olurum diye düşünen bir yönetim. İddia ediyorum ARD Yazılım, borsada hissesinin değerini bir miktar daha yükseltip yabancı ortak alacaktır. İşte büyük düşünenle küçük düşünen arasındaki fark. KFEİN in yabancı ortak alacak bir şirketi bile yok çünkü birden para kazanma hırsı halka açıklık oranını %75 e getirmiştir. Yani kısaca belki daha büyük bir şirket var ve küçük hesaplarla kötü yönetiliyor öbür tarafta akıllı yönetim sayesinde bir diğer şirket uçuyor. Ben atasözlerini çok önemserim; At sahibine göre kişner. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.
    Yönetim farkı düşüncenize kesinlikle katılıyorum; şeffaf bir şekilde firmasını iyi anlatan yöneticiler firmalarının doğru değerlenmesini ve yatırımcılarının da kazanmasını sağlıyor, bunun tersini yapanlar ise sadece puslu bir hava yaratıyor maalesef...

4.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Yönetim farkı düşüncenize kesinlikle katılıyorum; şeffaf bir şekilde firmasını iyi anlatan yöneticiler firmalarının doğru değerlenmesini ve yatırımcılarının da kazanmasını sağlıyor, bunun tersini yapanlar ise sadece puslu bir hava yaratıyor maalesef...
    Sevgili kardeşim buna en iyi örnek SASA dır. Yıllarca Sabancı grubunda ve borsadaydı, Erdemoğlu holdinge geçti, borsada şaha kalktı yeni yatırımları ile de ülkenin değerleri arasında yer aldı. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

hub gitti. kront gitti. pd/dd desen fk desen en iyisi bu. Ama neden gitmez yahu. Nasıl bir yönetim şeklin var senin kafein.

6. gün..

7. başka bir bakış.. karar verme zamanı gelmiş sanki..

8. Sıra bunda sanırsam.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 381/504 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •