Sayfa 381/932 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Standart kriterleri karşılayan bir senet RYGYO, bu nedenle listeye eklendi. Şahsi görüşüm önümüzdeki haftalarda sıkışma artacak ve bir yükseliş hareketi başlatacaktır. İnşallah bunu haftalık kapanış dosyalarında da izleme imkanımız olacak. Tabi işler yolunda giderse ve endeks izin verirse...
    Yeri gelmişken şöyle bir açıklama yapmak istiyorum. Senetlerin sisteme giriş bant genişlikleri haftalıklarda % 5 günlüklerde ise % 2 olarak sınırlandırılmıştır. Teorikte haftalık bant sıkışması %5'in altına düşen ve günlük bant sıkışması % 2'nin altına düşen senetler listeye alınır. Tabi başka kriterler de var bunların yanında. Bunlara girmeden sadece bant genişliklerini düşünürsek, standart şartları sağlayan senet yükselişe hazır senettir. Ama bu hemen sinyal tarihinin ardından gerçekleşmeyebilir. Haftalıklarda birkaç hafta daha sıkışma süreceği gibi günlüklerde de birkaç gün daha sıkışma sürebilir. Bu yükselişin gecikmesi ve sıkışmanın artması prim olasılığını güçlendirir. Listeye giren senet neden hemen yükselmiyor sorusunun cevabını vermeye çalışıyorum. Yükselişi kaçırmamak adına standat şartları sağlayan senetleri listeye alıyoruz, özeti bu şekilde...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Zeki Bey, virüs olayına bir çözüm bulabildiniz mi?
    Maalesef Tolga bey cep telefonu nda fay etmiyor zaten gerekte yok siz oltayı atıyorsunuz izci bey balığı tartiyor boyunu kilosunu yaglilik oranını ölçüyor dandanakan bey de bu balığın oltaya gelip gelmeyeceğini huyunu suyunu anlatıyor vizede afiyetle yemek kalıyor hepinize teşekkür ler

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    takip ettiğim kadarıyla , takipcierin en çok heycanlandıran hisse an itibarıyla rygyo oldu diye düşünüyorum.
    Rygyo hissesi 2 ay önce portföyüm de vardı 4. Cu çeyrek ye ellerindeki arazi ve depoların yıllık fiyat değerleme lerinin ozkaynaklari yükseltip hisse fiyatının iyi yerlere geleceğine inanıyorum ama şirketin sahibi egemen bey çok hırslı bir kişi ve borsada çok oynuyor yani manipülasyon a yatkın biri kanımca, geçen sene bir Hintli üzerinden hisseyi 11 12 TL ye kadar çıkarıp 3 TL kere düşürmüşler dandanakan üstadın bir süzgeçten geçirmesi lazım not. Bir aceminin kendine notlaridir çok dikkate almayin

Alıntı Originally Posted by Zekigunes Yazıyı Oku
    Maalesef Tolga bey cep telefonu nda fay etmiyor zaten gerekte yok siz oltayı atıyorsunuz izci bey balığı tartiyor boyunu kilosunu yaglilik oranını ölçüyor dandanakan bey de bu balığın oltaya gelip gelmeyeceğini huyunu suyunu anlatıyor vizede afiyetle yemek kalıyor hepinize teşekkür ler
    Söylediğim gibi, cep telefonunun sistemi makroları virüs olarak algılıyor. PC'ye indirmekten başka çare göremedim ben. Tekrar geçmiş olsun...

5. Tolga bey gelmeden endeks değerlendirme si ve Hakan Atilla nin istifası ni konuşalım 😊

6. RYGYO arka sayfalarda analizi yapıldı Zeki bey, ben iki yönlü sert hareket yapabilir düşüncesi ile marjı geniş tuttum.
    Kısada ki hareketlerini destek direnç olarak Canel bey belirtti bilgin olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    RYGYO arka sayfalarda analizi yapıldı Zeki bey, ben iki yönlü sert hareket yapabilir düşüncesi ile marjı geniş tuttum.
    Kısada ki hareketlerini destek direnç olarak Canel bey belirtti bilgin olsun.
    Bütün analizleri ilgi ile okudum dandanakan bey tşk ederim ben kendimi test ettim acaba sizden bı şey kapmışmiyim diye tşkler bir miktar da aldım bu akşam hayırlısı artık bu sayfada hiç zarar etmedim o yüzden için rahat sonuçta burası bir pump kanalı değil telegram gibi düzgün insanlar var heyecanlı bilgili disiplinli ve tecrübeli insanlar bir araya gelmiş ve güzel şeyler ortaya çıkarıyor için rahat

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Zekigunes Yazıyı Oku
    Rygyo hissesi 2 ay önce portföyüm de vardı 4. Cu çeyrek ye ellerindeki arazi ve depoların yıllık fiyat değerleme lerinin ozkaynaklari yükseltip hisse fiyatının iyi yerlere geleceğine inanıyorum ama şirketin sahibi egemen bey çok hırslı bir kişi ve borsada çok oynuyor yani manipülasyon a yatkın biri kanımca, geçen sene bir Hintli üzerinden hisseyi 11 12 TL ye kadar çıkarıp 3 TL kere düşürmüşler dandanakan üstadın bir süzgeçten geçirmesi lazım not. Bir aceminin kendine notlaridir çok dikkate almayin
    Tecrübe dolu bir yazı, tebrik ederim Zeki bey.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 381/932 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •