Sayfa 381/890 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Hangi çağda yaşıyoruz ?
    Bilgi mi , uzay mi , dokunmatik çağ mi, dijital çağ mi, teknoloji mi , kapitalist çağ mi?
    Adına ne dersen de bu zaman dilimi insana insanlığa mutluluk, huzur getirmedi.Aksine stres katsayısını , kaygıyı arttırdı.
    Ee ne yapacaksın.Bi kirli bilgi okyanusta durmadan , sürekli su iciyorsun.Onun yerine bu pislik düzende boğulmadan yüzmeyi hatta çok iyi yüzmeyi öğrenmek gerekiyor.
    Peki bunun icin ne yapacaksın?
    Huzuru , mutluluğu parayla karşılığı olmayan şeylerde arayacaksın.Bir tebessumde , doğada , dostta.
    Adam diyor ki başarı , başarı , başarı...
    Atamo parçaladı insanoglu.İnsanlığa ne huzur getirdi ne mutluluk.Yakti , yıktı.O kadar...
    Dünya savaslari...Milyonlarca insan öldü.
    Bence başarı .
    Bir kalbe dokunustur.İster bir çift güzel sözle , bir çift gözle ya da kalbe dokunan bir davranışla.
    Paylaştığın an basarilisin.Comert olduğun an...Umudu asilafigin an
    Doğaya görebilen gözle baktığın an.
    Vişne agacini tanımıyor , görmemiş hayatında çocuk.Sabah vişne reçelini yiyor afiyetle .Siz siz olun çocuğunuz ağaca çıksın , visneyi tanısin ve reçel yapsın asıl başarı budur bu kapitalist cagdA.
    Turgg çetesi.
    Ruhunu paraya satma .Acısını çekersin.
    Milletin hakkını ver.Adam kendi hissesine ECZYt ) çıkarmamak için alavere dalavere...Kazandırmamak için bu insansı insanlara neler yapıyor.O zaman borsadan çık git.Yo gitmez sistemsel açıkları çok iyi biliyorlar.Bari Turgg senedinde dengeyi bozma .Yok yemin etmiş bu hayvansı insanlar kazandirmamaya.

Forex , Hasan , Muratti ...
    Niceleri hisse 20 ler de 30 larda ki yorumcular.Nerelerdesibiz?
    Bize Gazman in dediği gibi sabırlı yatırımcı lazım.İyi niyetli , paylaşımcı , dürüst yorumcular.Vinn
    Turgg 80.00
    4 Eylul

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Projeyi kendi değil de başkasına yaptıracaksa Allah patronun yardımcısı olsun. Her taraf çakal dolu, yapar sözleşmeyi senelerce bekletir ha bugün ha yarın başlayacağım diye. Örnek: POLHO Pendik arsası. 173 dönüm. Sözleşmenin yapıldığı tarih 10 Mart 2015. Planlar, DOP kesintileri hatta yapı ruhsatları kısacası projeyle ilgili her şey hazır adamın keyfini bekliyor.

https://dapyapi.com.tr/dap-yapi-poli...ikte-buyuyecek

En güzeli iyi bir müşteriye satıp herkese hakkını vermek ve tahtayı kapatmak.
    Pendik’te 173 dönüm alanlık proje yapsalardı şimdi ellerinde patlardı.. ama Kartal’da sahile yakın alana bu özel alan( alan çok büyük bir Ataşehir gibi )2-3 yıl sonraya bitmiş modern proje satılır mi satılmaz mi? Onu hesap ediyorlardır. İstanbulun konut açığı arsa açığı var.. şehrim dışında abuk subuk bir yer yapmadıktan sonra talibi olacağı kesin.... Kartal’da kendi kendine tıkılan binalarda oturanlar kayaşehirdeki yeni binalara neden gitmiyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Proje bekletir çok süründürür amannnnn satalım ben sattım sizde satın düşşün alayım!!!!! YTD hatta kinayedir...

ama imar sürecinde bir gecikme olursa tekrar düşebilir onu da hesap edin ey KY!!!!

Bu kez de mecliste onaylanmazsa, artık iyice sarakaya alıyorlar denir ... buna. Onaylanmaması artık şu demek olur, "biz meclise getirip defalarca komisyona geri gönderip borsada manipülasyon yapıyoruz". Bu yüzden mecliste bu kez onaylanacağını düşünüyorum. YTD

Manipülasyonun şahını yapıyorlar. Dün yaptığı hareket ne anlama geliyor? 8 yıldır beklediğin haber, ikinci kez kap yayınlanıyor ki bu kez beklenti daha olumlu ve sabahında tabana değdirip, haber sonrası tavan civarından basıp, -5 kapattırıyorsun. Vallaha manipülasyon daha nasıl yapılır? SPK ne iş yapar? Bu ülke muz cumhuriyeti mi? Sor sor bitmez....

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Pendik’te 173 dönüm alanlık proje yapsalardı şimdi ellerinde patlardı..
    Her ay EKGYO tarafından açıklanan satış rakamları var. DAP Yapı, daha henüz temelini bile atmadığı projeden şu ana kadar 500 milyon TL den fazla satış yapmış. Satış yaptığı yer (tabirimi mazur görün) Allahın sittirettiği yer.

Artık insanlar pandeminin yaratmış olduğu "yeni toplumsal normlar" nedeniyle kalabalıktan uzak, mümkünse müstakil ve bahçeli, tabiatla içiçe projeleri satın almakta. OZKGY'nun Göktürk'te bu minvaldeki projesinin ilk etabı daha lansmandan tükendi. Artık öyle yüksek yüksek tepelere ev kurmuyor, kuranlara da kız vermiyorlar üstadım.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Proje bekletir çok süründürür amannnnn satalım ben sattım sizde satın düşşün alayım!!!!! YTD hatta kinayedir...

ama imar sürecinde bir gecikme olursa tekrar düşebilir onu da hesap edin ey KY!!!!

Her hissenin forum sayfalarında bu tipler mevcut.Görevi negatif algı yaratmak .....

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Her ay EKGYO tarafından açıklanan satış rakamları var. DAP Yapı, daha henüz temelini bile atmadığı projeden şu ana kadar 500 milyon TL den fazla satış yapmış. Satış yaptığı yer (tabirimi mazur görün) Allahın sittirettiği yer.

Artık insanlar pandeminin yaratmış olduğu "yeni toplumsal normlar" nedeniyle kalabalıktan uzak, mümkünse müstakil ve bahçeli, tabiatla içiçe projeleri satın almakta. OZKGY'nun Göktürk'te bu minvaldeki projesinin ilk etabı daha lansmandan tükendi. Artık öyle yüksek yüksek tepelere ev kurmuyor, kuranlara da kız vermiyorlar üstadım.
    Bunu 4-5 yıl tecrübe etmiş birisi olarak tavsiye etmiyorum.Tabii herkesin yaşam alışkanlıkları farklıdır ancak yıllarca şehir hayatına alışmış kişilerin öyle çiçekli böcekli bir yaşama ayak uydurması zor oluyor.Şehir hayatında farkında olmadan alıştığın bir çok şeyi bulamayınca doğru mu yaptım diye sorguluyor insan.Bunu yaşayınca daha iyi görüyorsun.Belki de ben arızaydım uyum sağlayan da vardır.

8. Ben de öyleyim. Kalabalık hastasıyımdır. Öyle tek başına, ıpıssız bir yerlerde yaşamak bana göre değil. Öldüğüm zaman birilerinin haberi olsun isterim. Ancak, yapılan satışlardan çıkardığım sonuç bu yönde. Adam ormanı resmen katletti, sonra gitti oraya "ormanın içerisinde, tabiatla içiçe, sincaplarla beraber yaşam" sloganıyla proje yaptı ve peynir ekmek gibi satıyor. Alanların hepsi çevre dostu ancak hiç birisi de "kaç tane ağaç kesip sincap öldürdün" diye sormuyor. Maalesef memleketin hal-i pürmelali budur üstadım.

Sayfa 381/890 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •