Onemli Gunler Banner
Sayfa 382/785 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    arkadaş haklı, dün çok yüksek para girişi vardı. bofa neredeyse tek alıcıydı
    #TKFEN #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...02041258143779
    Ayın 3 ünde para girişi var dediniz bende dedimki hayır 13 milyon para çıkışı var siz ilk 5 kurum alış satışlarına bakıyorsunuz toplam alış satışta çıkış var mevzu bu siz lot aynı kalır falan diyorsunuz heralde lot aynı kalacak para çıkışı başka lot başka

2.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Ayın 3 ünde para girişi var dediniz bende dedimki hayır 13 milyon para çıkışı var siz ilk 5 kurum alış satışlarına bakıyorsunuz toplam alış satışta çıkış var mevzu bu siz lot aynı kalır falan diyorsunuz heralde lot aynı kalacak para çıkışı başka lot başka
    son attığım mesaja bakar mısın lütfen ısrarla yazıyorsun bakmadan...
    lot sayısı aynı da alıcı ve satıcıların maliyeti farklı mı? lütfen inceleyip tekrar yazar mısın?
    bu da ayın 3 ü, tüm kurumlar, pasta olan yere bakın lütfen.

http://share.matriksdata.com/share.a...02071238015440

konuyu bilerek yazdığınıza emin misiniz?

3. Ben Info trade kullanıyorum ayın 3ünde uygulamada 13 milyon para çıkışı gösteriyordu mesela şuanda 7 milyon TL para çıkışı gösteriyor yanlış mı yani burda yazan

4.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Ben Info trade kullanıyorum ayın 3ünde uygulamada 13 milyon para çıkışı gösteriyordu mesela şuanda 7 milyon TL para çıkışı gösteriyor yanlış mı yani burda yazan
    infodaki bilgi nereden çekiliyor, ne gösteriyor, gecikmeli mi değil mi bilemiyorum. ben size gün sonu tüm kurumların durumunu gönderdim
    para girişi ve çıkışı genel olarak ilk 5 kuruma göre hesaplanır, amaç da en büyük alıcı satıcı karşılaştırmasıdır. mal toplanıyor mu dağıtılıyor mu diye bakıyoruz, bir günün verisi de bir şey ifade etmiyor, düzenli giriş ya da çıkış var mı buna bakıyoruz.

5. Bu elde hile var, kartlar yeniden dağıtılıyor.
    Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    infodaki bilgi nereden çekiliyor, ne gösteriyor, gecikmeli mi değil mi bilemiyorum. ben size gün sonu tüm kurumların durumunu gönderdim
    para girişi ve çıkışı genel olarak ilk 5 kuruma göre hesaplanır, amaç da en büyük alıcı satıcı karşılaştırmasıdır. mal toplanıyor mu dağıtılıyor mu diye bakıyoruz, bir günün verisi de bir şey ifade etmiyor, düzenli giriş ya da çıkış var mı buna bakıyoruz.
    Neyse hisse 25.70 lerden 24.50 lere düşüş yaptığı bir günde hisseye para girişi olmuşsa çok ilginç olmuş ben matriksdata kullanmıyorum benim ekranımda anlık herşey uygulama kendisi gösteriyor toplam para girişi çıkışını he hisse sabah düşse de akşam çıksa yani 25.70 den 24 de düşüp 25 kapatsa hadi aşağıdan toplanan lot yukardakinden fazla oldu ortalama aşağıya geldi giren para çıkanı geçti derim en az 24.50 yapıp 24.60 kapatmış ben ilk 5 kurum olarak değil komple bakıyorum ilk 5 kuruma göre para girişi gözüküyor zaten bunu daha öncede yazdım ama komple baktığım zaman para çıkışı vardı konuyu uzatmaya gerek yok bi hatam olmuş olabilir kusura bakmayın

7. Şu konuda yardımcı olursanız sevinirim sabah 7 milyon TL para çıkışı vardı şuan 22 milyon TL giriş var mesela bunlar yanlış mı sizde ne gözüküyor şuan giriş miktarı bi yazarmısınız bendeki uygulamada hata varsa ona göre bakayım bundan sonra

Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Şu konuda yardımcı olursanız sevinirim sabah 7 milyon TL para çıkışı vardı şuan 22 milyon TL giriş var mesela bunlar yanlış mı sizde ne gözüküyor şuan giriş miktarı bi yazarmısınız bendeki uygulamada hata varsa ona göre bakayım bundan sonra
    23m para girisi var su anda.

ancak bu rakam ilk 5 araci kuruma gore

tum kurumlara gore bakalim birde istersen

Sayfa 382/785 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •