Sayfa 383/520 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    patron malı kimden aldı...
    Ben sabahtan beri bunun derdindeyim...galipteki kalanlarımı aldı...bu açıklama önemli...bilen biliyor ama biz kap açıklamasındaki kadar biliyoruz...

Sm-g900f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    patronun aldıgını nereden bılıyorsun?oyle bır acıklama mı var?patron alsa kapa acıklama yazmak zorunda...dısarıdan aldırmadıysa kendı aldıysa yada holdıng sırket vb aldıysa kapa acıklama yapmak zorunda
    o da yok...kım aldı kım sattı muamma..kım neden alır kım neden satacak o da muamma...takaslarda degısım gorunmuyor o ayrı muamma

2. Sizde, bende, bizde herkeste bir muamma biz kımiz siz kimsiniz alttaki nıcklerle bekleyen kım.. Hersey bır muamma... Muammada aslında bir muamma.. Kafayı tırlatacam ben kaçtım kaçmakta bir muamma... ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    sizde, bende, bizde herkeste bir muamma biz kımiz siz kimsiniz alttaki nıcklerle bekleyen kım.. Hersey bır muamma... Muammada aslında bir muamma.. Kafayı tırlatacam ben kaçtım kaçmakta bir muamma... ...
    yasamak muamma amk

4. Bugün kaptaki açıklama geldikten sonra hisse tavan oldu...patronlar 62.5 milyon hisse almışlar toptan pazardan ...bu hisseler kimindi neden bunlar aldı demek istiyorum...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Peki neden böyle bırseye ihtiyac duyuldu ve neden bu işlemden sonra hisse hareketlendi.. Ayrıca bedelli yapılacak tahtada 1 tl nin altındaki bir fiyatta hangi şirket neden bedelli yapsın kım girer o bedelliye şırket bedelli yapacaksa fiyatı yukarı çekmesi gerekmezmi..
    bedelli açıklaması yk ki neye dayanarak bedelli diyrsunuz.
    hlding elindeki hisseyi özdericilere satmış gayrimrnkul yatırım ortaklığına bir etkisi lmaz buraya takılmayın.hareketlenmesi tesadüfte labilir veya düştüğü gibi çıkmasıda brsa dinamikleriyle izah edilebilir.

6. o bellı..holdıngın malı onlar..holdıng sattı 0,84 kurustan ıkı ortak aldı...
    ama neden bu bılgıden sonra hareketlendı.kım aldı kım sattı..
    takaslar tam muamma...baksana adam gıbı alan satan yok tahtada..ıslem hacmıne bak devasa halde, ama alanların lot mıktarına bak çok degıl az mıktar işlem hacmıne gore

7. Bugünkü tavan pek hoşuma gitmedi. Yarın hafif geri yapıp ve gidecek gibi yapıp sağlam yük alınca tabana da çakabilir. Bir süre böyle de takılabilir ya da biraz daha ilerleyebilir. Bence bunlar yatırımcıya göre şekil alıcak. Her zaman yatırımcının yanındaydım. Patron umrumda olmaz.. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by NESLİ Yazıyı Oku
    o bellı..holdıngın malı onlar..holdıng sattı 0,84 kurustan ıkı ortak aldı...
    ama neden bu bılgıden sonra hareketlendı.kım aldı kım sattı..
    takaslar tam muamma...baksana adam gıbı alan satan yok tahtada..ıslem hacmıne bak devasa halde, ama alanların lot mıktarına bak çok degıl az mıktar işlem hacmıne gore
    Valla bilmem yarın yine tavan olsunda zararları mız çıksın
    İislem hacki ister az ister çok olsun yeterki tavan olsun

Sayfa 383/520 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •