Sayfa 383/945 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7560 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Şimdi bence 5 milyarlık bir geri alım programı açıklamalı...

Biz bu kadar mittalin malını birine aldırmıştık dedik ama şu an o mittalin mallarını almaya çalışmıyorlardır umarım

Yani umarım ne yapıyorlarsa, yaptıklarını biliyorlardır
    Benim adıma hisse alıyorlar, benim almama gerek kalmıyor, bence gayet iyi yapıyorlar...mesela 50 bin hissesi olan bugün 21 hisse daha almış oldu

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Ben sana kırılmam, küsmem, huyum değildir. Saygısızlığa tahammülüm yok sadece, onu da sende hiç görmedim. Adam gibi adamsın benim nazarımda.

Sevgiler, saygılar, bol kazançlar.
    Sağolasın, ben arada takılsam, gönderme yapsam da seni sevip saydığımı biliyorsun, hele ki seni kırmayı asla istemem.

Saygılar, sevgiler..

3. Bu dediğinizin olması için, geri alınan hisselerin yakılması ve böylelikle mevcut hissedarların şirketteki payının artması lazım ama Türkiye'de bu uygulanmıyor.

Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Benim adıma hisse alıyorlar, benim almama gerek kalmıyor, bence gayet iyi yapıyorlar...mesela 50 bin hissesi olan bugün 21 hisse daha almış oldu

4.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu dediğinizin olması için, geri alınan hisselerin yakılması ve böylelikle mevcut hissedarların şirketteki payının artması lazım ama Türkiye'de bu uygulanmıyor.
    Bence yakılmasa da o hisseler şirketin, doğal olarak hissesi oranında hissedarların...

5. Yurtdışında geri alım işini adet haline getirmiş şirketler var. Bazıları hem temettü dağıtıyor hem geri alım yapıyor (örnek MCD), bazıları sadece geri alım yapıyor. (BRK.b) İki modelde de hisse fiyatı piyasa şartları ne olursa olsun 45 derece açıyla tırmanıyor. Bunu yapabilmek için önce her sene sağlam kar etmek gerek tabi.

Eregl de temettü eklenmiş grafikte yukarıdaki şirketlere benziyor az-çok grafik olarak.

Arcelor niye yapmıyor mesela bunu? Bence o şirketin tepe kadrosu full hırsız. Başka bir açıklama bulamıyorum.

6. Çorbaciiiii

tuz nerde tuz

7. Bu arada EKONOMİDE DE ÇANLAR ÇALIYOR! ...

8. Mathias, 0.9-1.0 dolarlık fair value hesabının dayanağı nedir ki?
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Sayfa 383/945 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •