Sayfa 384/613 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu bölümde yorumlar çoğalmış.
    Yükselecek mi acaba?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sen nerede yaşıyorsun sevgili kardeşim. Teknoloji denen şeyden zerre haberin yok. Bu ülkede 15 gün içerisinde 15 kat bina diken arkadaşlarım var benim. Beton dökme demiş yaw...

Aynen Çinde birde 15 günde 15 katlı bina türkiyede yapılmış onu bulamadım onun linki var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by zaycek Yazıyı Oku
    Aynen Çinde birde 15 günde 15 katlı bina türkiyede yapılmış onu bulamadım onun linki var mı?
    O celik konstrüksiyon

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    O celik konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon veya beton bina fark etmez. 15 günde 15 kat yapılan bina Türkiyede var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by zaycek Yazıyı Oku
    Çelik konstrüksiyon veya beton bina fark etmez. 15 günde 15 kat yapılan bina Türkiyede var mı?
    Anca çinliler yapar iste. hic mumkunmu.beton dondurma kimyasallari var.hatta bir tanidigim satiyor.aydos kimya.ama yuksek maliyetli oldugu icin cok tercih edilmiyor artik.bizim projedede zaman bol nasilsa.temel atmayan yapilar var.es zamanli bitmesi lazim.adam niye beton dondurmaya para harcayip cabuk bitirsin delimi.

6. Hımm...Çinli yapar ancak Türk mimar ve mühendisleri yapamaz. Sözün bittiği yer burası olsa gerek.

*

İyi haftalar, Allah herkesin gönlüne göre versin...

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hımm...Çinli yapar ancak Türk mimar ve mühendisleri yapamaz. Sözün bittiği yer burası olsa gerek.

*

İyi haftalar, Allah herkesin gönlüne göre versin...
    Eskiler bilir burda propolis diye biri vardi.hic susmazdi.millet onun cenesi yuzunden kagidi satip cikmayi dusunuyordu.bana onu hatirlatiyorsun.bende senin yuzunden bildirim dusmesin diye takip secenegini kaldirdim.dakka basi bildirim geliyor.arada kayda deger seyleri kaciriyoruz.

8. Gayet isabetli bir karar, kendi adıma çok memnun oldum. Zaten buradaki paylaşımlarım sizin gibi konuya tamamen spekülatif yaklaşan yatırımcılara hitap eden türden şeyler değildi.

Sayfa 384/613 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •