Sayfa 385/1011 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Kemal Kılıçdaroğlu: "İBB'de yaşananlar Cumhurbaşkanı aday sürecini etkilemez."

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Mansur başkan bence Ankara belediye başkanlığı önceki seçimini de kazanmıştı Melih Gökçek'e karşı ama dönen bazı işlerle başkanlığı gitmişti. Ve naif kişiliği ile o konuda oldukça eylemsiz kalmıştı. Ben RTE ye karşı bu naif yapıyla çok da şansı olmayacağını sizin gibi düşünüyorum.
    İlk seçim iptal edilip kollarını sıvadığı konuşmasından sonra İmamoğlu'nun RTE yi yenebilecek tek olası kişi olduğunu düşünmüştüm.
    Ancak ortada bir KK durumu var. Tüm süreci tıkayan, aktif siyaset yapamayan, 74 yaşında adaylık hırsına kapılmış biri. %1-2 oyu bile olmayan partileri masaya eşit koşullarda oturttu, hergün prensipler vb diyip zamanı aktif kullanamadan eritiyorlar. Neredeyse tüm muhalif seçmenin umutlarını gün be gün tüketmekle meşgul. CHP de ona bağlı bir oligarşi var, bu oligarşinin İmamoğlu'nu aday yapmak isteyeceğini sanmam. Kilidi bence Akşener açar. Akşener bence masadan kalkma tehiditi bile yapabilir ve net bir şekilde İmamoğlu'nu aday göstermek isteyebilir. Dün ki desteği bende o izlenimi verdi.
    Devlette başka numaralar dönüyor hissiyatı var bende. Görünürdeki hiçbir kişi ya da kurumun inisiyatifi sandığımız gibi değil. Birşeyler hazırlanıyor, biz vakti geldiğinde onu oylayacağız..

Hazin ama gerçek.

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Kaybetmek için aday çıkacak ama hala şu gelse bu gelse. Ceket koysan seçilir ama bunu yapmayacaklar.
    Ben huluti pasha diyorum hocam..

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Akşama 7+ kapayabilir ..

Düşüş imkansız..
    Dün spottan ilave mal alan ya da longlayan iyi kazandı. Yine kısa vadeli teknikçileri ve amatörleri döktüler.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Kemal Kılıçdaroğlu: "İBB'de yaşananlar Cumhurbaşkanı aday sürecini etkilemez."

Etkiler mi etkilemez mi ? siyasetden politikadan hukukdan anlayan forumdaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
    Şimdiden çok teşekkürler tüm dostlara.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Bankalar kilit tavan kapar günü..

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Eğer düşürürse dün panikle satanlara mal alma şansı verir.
    Çok kişi stop oldu.
    O şansı vermek istemiyorsa yolu hızlı adımlarla çıkar.
    Sizin yorumlarınız için giriyordum foruma sadece... Bakış açınız her zaman sürüden ayrışıyor... Borsa için kumaşınız biçilmiş kaftan... Saygılar...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Mansur başkan bence Ankara belediye başkanlığı önceki seçimini de kazanmıştı Melih Gökçek'e karşı ama dönen bazı işlerle başkanlığı gitmişti. Ve naif kişiliği ile o konuda oldukça eylemsiz kalmıştı. Ben RTE ye karşı bu naif yapıyla çok da şansı olmayacağını sizin gibi düşünüyorum.
    İlk seçim iptal edilip kollarını sıvadığı konuşmasından sonra İmamoğlu'nun RTE yi yenebilecek tek olası kişi olduğunu düşünmüştüm.
    Ancak ortada bir KK durumu var. Tüm süreci tıkayan, aktif siyaset yapamayan, 74 yaşında adaylık hırsına kapılmış biri. %1-2 oyu bile olmayan partileri masaya eşit koşullarda oturttu, hergün prensipler vb diyip zamanı aktif kullanamadan eritiyorlar. Neredeyse tüm muhalif seçmenin umutlarını gün be gün tüketmekle meşgul. CHP de ona bağlı bir oligarşi var, bu oligarşinin İmamoğlu'nu aday yapmak isteyeceğini sanmam. Kilidi bence Akşener açar. Akşener bence masadan kalkma tehiditi bile yapabilir ve net bir şekilde İmamoğlu'nu aday göstermek isteyebilir. Dün ki desteği bende o izlenimi verdi.
    Dün zaten operasyon yiyen sadece akp değildi ama akp buna mecbur kaldı sanırım seçimi kaybedeceklerini de anladılar ve sandık dışı oyunlarla rakibini yenemeyeceği tek kişi olan İmamoğlu'nu bir şekilde saf dışı bırakma düşüncesine girdiler. Kararda bu da etkili oldu. Ama ters tepti.
    Dün Akp nin yanında Kılıçdaroğlu da operasyon yedi. Onun da inadı bu olayla bir şekilde kırılmış oldu. Bu saatten sonra adaylık açıklayamaz artık.
    İmamoğlu'nun önü bir şekilde açılmış oldu bence... Kendisini pek beğenmesem de Akp'yi olası sandık dışı oyunlarda tek yenecek kişi bence de İmamoğlu.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sayfa 385/1011 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •