Sayfa 385/964 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirket yönetimi gerçekten iyi niyetli ise fesih davasının geri çekilmesinde fayda var elbette.

Tabi şirket yönetimi iyi niyetini öncellikle önceki yönetimin şirketen götürdüğü yüLerce milyonu (spk nın tespitlerine göre) geti alınıp yerine koyması için gerekirse hukuk yollarına başvurarak gereken girişimlerde bir sn önce bulunarak göstermesi gerekir.

Yine Danış turizmle krrvn ın bazı varlıklarını temşnatkandırılarak yapılan iş anlaşmaları da aynı şekilde şirketin varlıklarını şirket dışına taşımak için muvazaalı işler izlenimi uyandırıyor. Bunu iş ilişkisinin hemen sonlandırılması gerekir.

Akay pazarlama ile Vakar Tekstil ile olan alacak ilişkiselde yine tilkice saraydan kız kaçırma işler olma olasılığı yüksek. Bu alacaklar içinde şirketin gereken hamleler etkili şekilde başlatmalı.

Şirket isterse kendi öz kaynaklarından bütün borçları giderebileceğine inanıyorum. Mesela Lara, Bodrum, Bursa termal olmak üzere en değerli üç hoteli şirket kapsamında tutup, düşük karlılık sağlayan Marmaris, Kundu, Uludağ, Bursa şehir gibi hotelleri satabillr. Ve hatta değeri ve nitelği gizemli tutulan diğer onlarca gayrimenkulden de önemli miktar nakit kaynağı sağlanabilir.

Yani şirket yönetimi gerçekten iyi niyetli ise, bu tür icralar yaparak buna paralel hisse fiyatı çok yukarılara taşınarak her türlü tartışmaya hukuksal süreçlere son verebilir. Ama gerçekten iyi niyetliler mi, yokksa yatırımcıyı dökmek için tamamen yeni tenim stratejiler mi uygulayacaklar, bütün mesele bu
    Belliki Adamlar her yerdeki bağlantılarını kullanıp herseye ayar vermişler ve herseyi istedikleri şekilde dizayn ettiler. Atı kapıp Üsküdarı darı geçtiler.
    Grup lşderleri ve avukatkarıylada uzlaşmalar yapmıştılar. Tabi içeriğini bilemiyoruz.

Bundan sonraki hamleler önce hisseyi bir süre yatırıp bekletmek bezip dökülenleri toplamak. Sonra ise şirkette bazı iyi işler yapıp hisseyi biraz yükseltip diğerlerinin ağzınada biraz bal çalıp daha yukarı bir fiyattan toplamak.tabi çağrı fiyatının çok altından. İstedikleri fiyat ortalamasıyla hisseyi toplamadıkçada hissenşn primlenmesine izin vereceklerini hiç sanmam. . Tabi mesele yatırımcılar 4 yıllık zararını kurtarıp mı çıkacaklar yoksa zararı ancak biraz azaltıp mı çıkarmalarına fırsat verilecek.

Borsada yine sistem yönetimi ve hukuk patronların lehine işledi. Yine yatırımcı zarar edecek baş oyuncu kazanacak. Bütün mesele sistemde ve yönetim anlayışında. Son 15 yılda borsada rekor sayıda piyasayı dolandırna veya sömürme işi oldu, hangisinde patronunlaron götürdüklerini yerine kondu? Bütün operasyonlar yatırımcılar büyük zarar etmesiyle sonuçlanmadı mı? Bütün operasyonlar yapanın yanına kar kalmadı mı? Yani bütün mesele sistemi yönimşnde. ama Kervn da sistemi yönetenler ile ve patronlara dalkavukluk yapan yazılar ve dalkavukluk yöntemiyle bir şey elde edecrkletini sananlarıda hep gözlemledik çok yazıda. Ama sonuç hep aynı sonuç

2.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Davayı geri çekenlere çemkiren gerçek ky şapkasını önüne alıp düşünmeli. Bu şirketin yeni yönetim ile beraber kurtulmasını istiyorlar mı istemiyorlar mı. Yeni yönetime zaman tanınması gerekir mi gerekmez mi. Bana göre fesih davası açan ky o zaman doğru yaptıysa, şimdi geri çekmekle gene doğru yapmıştır. Davaya katılmayanlar olarak bizim söz söyleme hakkımız bu kadardır. Nihayi karar gene kendilerinde.

Birde hisse düşsede kağıda girelim diye ortalığı karıştıran bir grup olduğunu düşünüyorum.
    Son cümleye dikkat. Diğer köyde kartlar yeniden dağıtılıyor.🤣

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Belliki Adamlar her yerdeki bağlantılarını kullanıp herseye ayar vermişler ve herseyi istedikleri şekilde dizayn ettiler. Atı kapıp Üsküdarı darı geçtiler.
    Grup lşderleri ve avukatkarıylada uzlaşmalar yapmıştılar. Tabi içeriğini bilemiyoruz.

Bundan sonraki hamleler önce hisseyi bir süre yatırıp bekletmek bezip dökülenleri toplamak. Sonra ise şirkette bazı iyi işler yapıp hisseyi biraz yükseltip diğerlerinin ağzınada biraz bal çalıp daha yukarı bir fiyattan toplamak.tabi çağrı fiyatının çok altından. İstedikleri fiyat ortalamasıyla hisseyi toplamadıkçada hissenşn primlenmesine izin vereceklerini hiç sanmam. . Tabi mesele yatırımcılar 4 yıllık zararını kurtarıp mı çıkacaklar yoksa zararı ancak biraz azaltıp mı çıkarmalarına fırsat verilecek.

Borsada yine sistem yönetimi ve hukuk patronların lehine işledi. Yine yatırımcı zarar edecek baş oyuncu kazanacak. Bütün mesele sistemde ve yönetim anlayışında. Son 15 yılda borsada rekor sayıda piyasayı dolandırna veya sömürme işi oldu, hangisinde patronunlaron götürdüklerini yerine kondu? Bütün operasyonlar yatırımcılar büyük zarar etmesiyle sonuçlanmadı mı? Bütün operasyonlar yapanın yanına kar kalmadı mı? Yani bütün mesele sistemi yönimşnde. ama Kervn da sistemi yönetenler ile ve patronlara dalkavukluk yapan yazılar ve dalkavukluk yöntemiyle bir şey elde edecrkletini sananlarıda hep gözlemledik çok yazıda. Ama sonuç hep aynı sonuç
    Sayin 1prometheus, eyvallah cok guzel yaziyorsunuz... Eminim sizde cok iyi bildiginiz gibi cagri olayi artik ortadan kalkmistir. Yani maalesef cagri olayida yoktur...cagri fiyatida yoktur.

Eger bir adaletsizlik oldugunu dusunuyorsaniz tazminat davasini hic bir kisitlama olmadan acabilirsiniz. Ve bunu tek basiniza da yapabilirsiniz. Yani sonuc almak icin buradan yazmak maalesef hic bir ise yaramiyor.

Mesela biz su anda spk ya diyoruz ki 4 yildan beri brut takas ve internet yasagi uyguluyorsunuz. Ve bu uygulamaniz nedeniyle 3-5 lepistes tahtayi kendi ciftligi gibi kullaniyor diyoruz. Dilekceler yaziyoruz...

Sizden de bu sekilde ky yararina olacak calismalar istiyoruz. Buralarda sayfalarca da yazsak ayni tas ayni hamam...

Sonuclar resmi yazilar, hukuk ile cozulur cozulecek...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. frecell abem bugünlerde ne moda biliyonmu. Bak ben diyim sağa.
    Soru soruyon cevabını alamıyon.
    Alamadukçada guduruyon.Hadi şeffaf olun diyon.Ne olcem arkideş. Olmam içın önce sen samimı olcan. Yanlışmı dedim frecell abem. Sende gerçi çok iyi niyetlisin. Belkide biçok kişi için bu iyi niyet fazla. Aslında sen daha iyüsünü bilirsin. Kolay gelsin abem.

5. Hocam sorularin cevabini verdik. Ama senaryolar bitmiyor. Yaptigimiz herseyi paylasiyoruz, paylastik.

Ama maalesef yaptiklarimiz ortada olmasina ragmen... Hayal urunu seylerle suclamalar devam ediyor. Buyurun biz ispatliyoruz siz de ispatlayin deyince carpitmalar basliyor.

Amacimiz belli hedefimiz belli...

6. Diğer köyden alıntıdır
    Umut Sarı şöyle der:

Selâm

Yine Ben

15 gunde bir cevabini alamadigim sorulari soracagim

Elimde hisse yok alip almamaya vereceginiz cevaplara gore karar verecegim

Belki 5-10 milyon lot alabilecek nakit param var ..

Elbetteki ortak olacagim sirketi merak ettigim kadar ortak olacagim insanlarida tanimak istiyorum .

Sorularim soyle ;

1-fesih davasini cekmeniz icin herhangi bir sirket yoneticisi ile pazarlik edildi mi? Edildi ise anlaşma şartları ,garantörler varsa teminatlar nedir kimdir?Edilmedi ise YouTube da yayınladığınız zeynep Tümer ve yatırımcılar toplantısı olan videoda Zeynep feshi sorduğunda gülerek aaa o kolay Hallederiz diyen kim? İlginçtir ki adam o günden biliyormuş davanın geri çekileceğini içine doğmuş haklıymış aa o kolay Hallederiz çekeriz demekte.

2-hisssede islem yapan yatirimcilar olarak sirket yoneticileriyle hangi sıklıkta görüşüyorsunuz ,bende hissedar olsam görüşebilecekmiyim .görüeşemeyeceksem nedeni nedir benim başım kel mi?

3-düzenli ve belli aralıklarla şirket yöneticileriyle görüştüğünüzde kamuya henüz açıklanmamış hangi konuları konuşuyorsunuz
    Görüşme içerikleri nedir?

4-YouTube da izlediğim bir videoda bazı yatırımcıların şirket patronu ile olan görüşmesi yayınlanmış.videoyu izledim hangi tarihte çekildiği belli olmayan ama yakın tarihte çekildiği anlaşılabilir olan videoda zeynep Tümer yatırımcılara soruyor fesihi napacağız? Yatırımcılar gülerek aaa o birşey değil çekeriz onu hemen diyor .video YouTube da var açıp izleyin. Sorum şu .ne üzerine anlaşıldıki oradaki yatırımcı yıllardır kanını emen bu bayana Güleryüz gösterdi ?bu video fesih davası geri çekilmeden önce mi yüklendi fesih davası geri çekildikten Sonra mi ?ilk seçenek insider 2.seçenek dava çekiliminin algı operasyonu mu?

5-lütfen cümlelerimi iyi anlayınız ben şimdi size para aldınız fesih davasını geri çektiniz demeyeceğim ama ben size şunu soracağım

Sn dava açan Ve geri çeken arkadaşlar zeynep Tümer sizi çağırsa gelin çocuklar kaç para zararınız var sizin dese ?
    Orta karar bir rakamda anlaşsanız Ve zeynep Tümer size bu ödemeyi yapsa açıktan elden.

Siz bugüne kadar açmış olduğunuz davalardan

Bugüne kadar internet ortamlarında açmış olduğunuz rumuzlarıdanda

Vazgeçip şirkete karşı hiçbir mücadele etmeden edilmesinide engelleyerek arkanıza bir daha dönüp bakmadan

Ben zararımı aldım kalan diğer yatırımcıdanda bana ne deyip gidermisiniz?

6-biliyorsunuz avukat Nail bey gerçekten büyük özveri ile İnsanları topladı bir mücadeleye girişti cebindende belki bir sürü para harcadı
    Fakat davaya devam etmek isteyen arkadaşlara yine ücretsiz avukatlık hizmeti verip zeynep Tümer'e karşı davalara girer mi?

7-tahminimce fesih davasının devam edebilmesi için %5 oy oranı sağlanamaz.hatırlarsanız olağanüstü genel kurul çağrısı yapmak iÇin'de %5 oy gerekiyordu .ve son anda burda grubu gelmekten vazgeçerek genel kurulda Selim'in indirilmesini engellemişti.
    Şu anda da görülen o ki yine son anda birden bire şirketin Önünü açmayı düşündüler kendilerini feda etmeyi göze aldılar Ve fesih davasındaki oy oranını davayı geri çekerek %5 altına indirerek imkansız kıldılar

Sorum şu. Neden son anda bungeri çekilmeler oluyor? Mesela siz fesih davası açarken şirketin önünü tıkadığınızı bilmiyormuydunuz?

Konumuzla alakasız ama NATO ile ilgili bir söz söyledi erdoğan çok hoşuma gitti

Bazı hataları aptallar değil..alçaklar yapar dedi.erdoğanı tebrik etmek istedim

7.  Alıntı Originally Posted by Haşim Yazıyı Oku
    Diğer köyden alıntıdır
    Umut Sarı şöyle der:

Selâm

Yine Ben

15 gunde bir cevabini alamadigim sorulari soracagim

Elimde hisse yok alip almamaya vereceginiz cevaplara gore karar verecegim

Belki 5-10 milyon lot alabilecek nakit param var ..

Elbetteki ortak olacagim sirketi merak ettigim kadar ortak olacagim insanlarida tanimak istiyorum .

Sorularim soyle ;

1-fesih davasini cekmeniz icin herhangi bir sirket yoneticisi ile pazarlik edildi mi? Edildi ise anlaşma şartları ,garantörler varsa teminatlar nedir kimdir?Edilmedi ise YouTube da yayınladığınız zeynep Tümer ve yatırımcılar toplantısı olan videoda Zeynep feshi sorduğunda gülerek aaa o kolay Hallederiz diyen kim? İlginçtir ki adam o günden biliyormuş davanın geri çekileceğini içine doğmuş haklıymış aa o kolay Hallederiz çekeriz demekte.

2-hisssede islem yapan yatirimcilar olarak sirket yoneticileriyle hangi sıklıkta görüşüyorsunuz ,bende hissedar olsam görüşebilecekmiyim .görüeşemeyeceksem nedeni nedir benim başım kel mi?

3-düzenli ve belli aralıklarla şirket yöneticileriyle görüştüğünüzde kamuya henüz açıklanmamış hangi konuları konuşuyorsunuz
    Görüşme içerikleri nedir?

4-YouTube da izlediğim bir videoda bazı yatırımcıların şirket patronu ile olan görüşmesi yayınlanmış.videoyu izledim hangi tarihte çekildiği belli olmayan ama yakın tarihte çekildiği anlaşılabilir olan videoda zeynep Tümer yatırımcılara soruyor fesihi napacağız? Yatırımcılar gülerek aaa o birşey değil çekeriz onu hemen diyor .video YouTube da var açıp izleyin. Sorum şu .ne üzerine anlaşıldıki oradaki yatırımcı yıllardır kanını emen bu bayana Güleryüz gösterdi ?bu video fesih davası geri çekilmeden önce mi yüklendi fesih davası geri çekildikten Sonra mi ?ilk seçenek insider 2.seçenek dava çekiliminin algı operasyonu mu?

5-lütfen cümlelerimi iyi anlayınız ben şimdi size para aldınız fesih davasını geri çektiniz demeyeceğim ama ben size şunu soracağım

Sn dava açan Ve geri çeken arkadaşlar zeynep Tümer sizi çağırsa gelin çocuklar kaç para zararınız var sizin dese ?
    Orta karar bir rakamda anlaşsanız Ve zeynep Tümer size bu ödemeyi yapsa açıktan elden.

Siz bugüne kadar açmış olduğunuz davalardan

Bugüne kadar internet ortamlarında açmış olduğunuz rumuzlarıdanda

Vazgeçip şirkete karşı hiçbir mücadele etmeden edilmesinide engelleyerek arkanıza bir daha dönüp bakmadan

Ben zararımı aldım kalan diğer yatırımcıdanda bana ne deyip gidermisiniz?

6-biliyorsunuz avukat Nail bey gerçekten büyük özveri ile İnsanları topladı bir mücadeleye girişti cebindende belki bir sürü para harcadı
    Fakat davaya devam etmek isteyen arkadaşlara yine ücretsiz avukatlık hizmeti verip zeynep Tümer'e karşı davalara girer mi?

7-tahminimce fesih davasının devam edebilmesi için %5 oy oranı sağlanamaz.hatırlarsanız olağanüstü genel kurul çağrısı yapmak iÇin'de %5 oy gerekiyordu .ve son anda burda grubu gelmekten vazgeçerek genel kurulda Selim'in indirilmesini engellemişti.
    Şu anda da görülen o ki yine son anda birden bire şirketin Önünü açmayı düşündüler kendilerini feda etmeyi göze aldılar Ve fesih davasındaki oy oranını davayı geri çekerek %5 altına indirerek imkansız kıldılar

Sorum şu. Neden son anda bungeri çekilmeler oluyor? Mesela siz fesih davası açarken şirketin önünü tıkadığınızı bilmiyormuydunuz?

Konumuzla alakasız ama NATO ile ilgili bir söz söyledi erdoğan çok hoşuma gitti

Bazı hataları aptallar değil..alçaklar yapar dedi.erdoğanı tebrik etmek istedim

Çok özür dilerim ..

5.maddeye yazmayı unutmuşum ..kızım o ara meyve suyu istedi kafam karıştı Demek ki ..

5.maddeye ilaveten ek olarak soruyorum

Zeynep Tümer size şöyle bir cümle kullandı mı?

Sevgili arkadaşlar fesih davası açan xx kişidir,ben bunların hepsinin zararını ödemem..ben içinizden 3-5 kişiye öderim ..

kalan yy kişiyide ödeme alan siz 3-5 kişi gider çeşitli bahanelerle ikna eder ve davayı geri çekersiniz ..

Bence şeffaf olunmalı tüm yatırım yapmış veya yapmayı düşünen kişilerin aklından geçen bu sorulara samimi cevaplar verilmelidir

Yine cevapsız kalırsa sorularım ben sorularıma yine cevap alamamış olacağım

Ve bu şirkete müstakbel ortaklarımın düşünce yapısını bilemediğim için yatırım yapmayacağım.

Peki öyle ise sorularımı cevapsız bırakarak bu şirkete yeni yatırımcıların gelmesini neden engelliyorsunuz neden hisselerin önünü açmıyorsunuz? Şirketin Önünü açmıştınız yakın zamanda şimdi de sorulara cevap vererek hem Yen'i yatırımcıların hemde hisse fiyatlarının önünü açın
    Yeni yatırımcıların kafasındaki sorular cevaplanmazsa gelmez, gelmezse şirket hisseleri nasıl yükselecek??

Madem şirketin önünü açtınız sırf hisseler yükselsin diye

O zaman bir adım daha atın ..yeni yatırımcıların şirkete hisse senedi alarak yatırım yapmak isteyen yatırımcıların kafasındaki soru işaretlerini gidererek hisseye yen yatırımcı girişininde önünü açın

8. Bakin hocam soru seklinde ithamlar... Biz goruntuler dahil hepsini paylasan zaten biziz ne zaman nerede oldugunuda paylastik. Gk esnasinda olan gorusmedir.

Diger sorularin cevaplari da hem burada hem diger koylerde verildi amaclar anlatildi.

Yine soru seklinde 3-5 kisinin bir seyler aldigina yonelik ithamlar iftiradir. Ispat gerekir... Yaziktir, gunahtir... Ben sorayim kim ne anlarsa anlasin izi kalsin olmasin...

Bizi hem buradan hem oradan, hem ozelden hem telefondan herkese cevap verilmistir.

Art niyetli olmayan butun sorulara da cvp verilmistir.

Onun icin bu sorularin cevaplari burada ve diger koylerde aciklanmis, sorulardan digerleri icinde buyurun hodri meydan ispatlayin diyorum... Ben sadece soru sordumla olmaz...

Gk daki herkes o konusmayi biliyor goruntuyu canli olarak grubumuza ve sonrasinda herkesle paylastik...

Isteyen yatirimci sirkete gider gorusebilir. Suc olmayacak sekilde sorularinin cevabini da alir. Yok kapa aciklama yapmasi gerekeni yapmiyorlarsa bugune kadar bizim yaptigimiz gibi sikayette bulunur...

Abdestimizden suphemiz yokki namazimizdan olsun...

Sayfa 385/964 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •