Sayfa 385/1081 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    sacro hoca ve müritler YUNSA & KAREL de safları sıklaştırdı anlaşılan. çoğunluk ikisinde doldurduk heybeyi, birazda nakit bırakarak kenara DERIM i de uzaktan izliyorum, 12 altına özellikle de 11 altına sarkarsa birazda derim doldururuz heybeye
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    sacro hoca ve müritler YUNSA & KAREL'de yüklü devam bakalım. sağolsun büyük usta

Alıntı Originally Posted by Sabırsuz Yazıyı Oku
    sacro şıpsevdidir :D öyle çoook uzun zaman birine aşık kalmaz , ama sevdimi iyi severrr :D
    önemli olan karşılıksız sevmektir. maşuk zarar verse de sevmeye devam eden asıl aşkı yaşayandır.

maalesef ky'ların çoğu gerçek aşk peşinde koşar ve sermayeyi tüketir.

borsada karşılıksız sevmek (aşık olmak) iyi bir şey değildir.

hisse senedi yatırımında duygusal olmamak lazım, bir zamanların ünlü sloganı gibi "tamamen duygusal olmak (karşılık aldığı sürece sevmek)" lazım.

hayırlı cumalar...

Yunsa artik net bitti solim size.

Duzeltme kacinilmaz.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

4.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Sen anlama özurlu oldugun ıcın senınle tartısmıyorum...hoca elınde tutacak kadar saf degıl...borsa bılgını bıraz artır..satar cıkar yukarıdan gırere vs.. açıklaması zaten var..gıt ısıne uza...uzak dur...
    Geçmiş yazıları bi okuda ondan sonra da benimle tartışma. Sacro hoca burda bizim için çok paylaşım da bulunuyor onu küstürmeyelim diye yazdım. Geçmişte örnekleri var.

5.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    önemli olan karşılıksız sevmektir. maşuk zarar verse de sevmeye devam eden asıl aşkı yaşayandır.

maalesef ky'ların çoğu gerçek aşk peşinde koşar ve sermayeyi tüketir.

borsada karşılıksız sevmek (aşık olmak) iyi bir şey değildir.

hisse senedi yatırımında duygusal olmamak lazım, bir zamanların ünlü sloganı gibi "tamamen duygusal (karşılık aldığı sürece sevmek)" lazım.

hayırlı cumalar...
    bu sanırım tek eşlilik gibi birşey
    ben sacronun tek eşlilikten ziyade şu aşamada her çiçekten bal alma taktiği uyguladığını düşünüyorum :D
    değerli meslektaşım, malum her yiğidin yoğurt yiyişi ayrı. uzun vadecilik ve trade farklı şeyler.

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    yarının kağıdı psdtc
    üstat biraz attık heybeye

7.  Alıntı Originally Posted by Hes42 Yazıyı Oku
    Geçmiş yazıları bi okuda ondan sonra da benimle tartışma. Sacro hoca burda bizim için çok paylaşım da bulunuyor onu küstürmeyelim diye yazdım. Geçmişte örnekleri var.
    Tamam hocam sen haklısın...özür tamam...

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Yunsa artik net bitti solim size.

Duzeltme kacinilmaz.
    kardan zarardayız, o zaman kağıt değişim en güzeli hocam

Sayfa 385/1081 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz