Sayfa 386/787 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 6296 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

2. Eger bir hisse icin ucacak kacacak roketliyecek diye yorum yapildiysa, hisse senetleri 100 biner 100 biner su fiyattan satildi veya alindi denilip sag cepten sol cepe hisse tasindiysa, algi operasyanu yapildigini ve yakinda dusecegini bilmek gerekir diye dusunuyorum, tabiki bu dusunce sadece beni ilgilendirir, kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir, ama insaallah yukselirde bizlerde mutlu oluruz bu hissede...

...kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir...

3. Düşüncen sadece seni ilgilendiyorsa burda işin ne o halde? Yalancı değilseniz yorumunuzun arkasında durun. Sıkıysa yatırım tavsiyesidir yazın.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by Uzem31 Yazıyı Oku
    Eger bir hisse icin ucacak kacacak roketliyecek diye yorum yapildiysa, hisse senetleri 100 biner 100 biner su fiyattan satildi veya alindi denilip sag cepten sol cepe hisse tasindiysa, algi operasyanu yapildigini ve yakinda dusecegini bilmek gerekir diye dusunuyorum, tabiki bu dusunce sadece beni ilgilendirir, kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir, ama insaallah yukselirde bizlerde mutlu oluruz bu hissede...

Açık veriyorsun SPEK adamı

5. Yatirim tavsiyesi vermek suc, ayrica burasi yorum yeri kendi yorumumu yazdim, dikkat edersen yazdiklarim rakamsal veri degil sadece tamamen tecrubeye dayaniyor, ben de isterim hisse thy nin 4.5 tan 19 20 leri gormesi gibi ucmasini ama ne zaman ucacak dendi cakildi hisse, aselsan da cikarken 100 lira olacak 150 lira olacak diyorlardi, ne oldu boyle diye diye ky ye verdiler mali, 23.60 tan kapatti tahtayi...Sen dikkat ette roketleyecek, ucacak yazanlar spek olmasin, onlarin gazina gelme, hisse fanatigi olmayin, diye yazdim.Bakin yaziyorum bu kendi yorumum, bu yorumlara bakarak hisse alip satmayin, insaallah yukselir hisse, keske yukselse, ama yazilanlar boyle olunca umudum kalmadi benim...Ayrica, senin dusuncene aykiri yorum yazdim diye bu hiddet nedir onu anlamadim, neredeyse butun yorum sayfalarinda var, bir farkli dusunce olunca hemen spek misin tarzinda veya satasma tarzinda yazi yazmalar...Yoksa spek sizlermisiniz?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by Uzem31 Yazıyı Oku
    Yatirim tavsiyesi vermek suc, ayrica burasi yorum yeri kendi yorumumu yazdim, dikkat edersen yazdiklarim rakamsal veri degil sadece tamamen tecrubeye dayaniyor, ben de isterim hisse thy nin 4.5 tan 19 20 leri gormesi gibi ucmasini ama ne zaman ucacak dendi cakildi hisse, aselsan da cikarken 100 lira olacak 150 lira olacak diyorlardi, ne oldu boyle diye diye ky ye verdiler mali, 23.60 tan kapatti tahtayi...Sen dikkat ette roketleyecek, ucacak yazanlar spek olmasin, onlarin gazina gelme, hisse fanatigi olmayin, diye yazdim.Bakin yaziyorum bu kendi yorumum, bu yorumlara bakarak hisse alip satmayin, insaallah yukselir hisse, keske yukselse, ama yazilanlar boyle olunca umudum kalmadi benim...Ayrica, senin dusuncene aykiri yorum yazdim diye bu hiddet nedir onu anlamadim, neredeyse butun yorum sayfalarinda var, bir farkli dusunce olunca hemen spek misin tarzinda veya satasma tarzinda yazi yazmalar...Yoksa spek sizlermisiniz?

yapan yapar yapamayan yorumcu olur SPEK ADAMI seni gidi seni SPEK ADAMI

7. Demek ki spek sensin...

Sayfa 386/787 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •