Sayfa 386/966 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Selam arkadaşlar,
    Bu gün de devre kesilmezse üzülürüz herhalde.Alışkanlık oldu.
    Artık buradaki yazılanları okusalar da, bu kadar zulüm yeter deseler. Hayırlısı olsun. Bu arada Gedik, kredi kapatıyor olabilir, veya kağıtla ilgili bşr bilgisi var.

2. Bist de yön arayışında yatay seyrediyor.hani dönse kırmızıya hemen satacaklar gibi eller tetikde.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar,
    Bu gün de devre kesilmezse üzülürüz herhalde.Alışkanlık oldu.
    Artık buradaki yazılanları okusalar da, bu kadar zulüm yeter deseler. Hayırlısı olsun. Bu arada Gedik, kredi kapatıyor olabilir, veya kağıtla ilgili bşr bilgisi var.
    tam açıklar mısın? gedik gene satışta mı peki

4. 3,65-,3,66 buralardan yukarı tepki verebilir 4,e doğru...

5.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    tam açıklar mısın? gedik gene satışta mı peki
    Ekranda değilim, ancak iki haftadır yoğun satıcı gedik.Gediğin diğer işlemlerini de analiz etmek lazım, bşzde mi satıcı, genelmi. Umarım geneldir.Kredi kullanan yatırımcıların , teminat süresi dolmuş olabilir. Ya satış yapacak, ya da girdi sağlayacak. Şimdi bu sığ tahtada kredi kapatması mümkün değil. Böyle düşününce de Gediğin kağıtla ilgili bir sıkıntısı olduğu geliyor.

başladılar gene vermeye. hesapladım 3,38 gibi devre kesiyor. 3,40 a bütün malımı yığdım. gelirse alırım biraz yükselirse satarım. aşağı giderse çocuklarıma bırakırım

7.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    başladılar gene vermeye. hesapladım 3,38 gibi devre kesiyor. 3,40 a bütün malımı yığdım. gelirse alırım biraz yükselirse satarım. aşağı giderse çocuklarıma bırakırım
    Herkes aşağıları bekliyor ters köşe yapabilir piyasa değeri 750 milyona düştü...

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Herkes aşağıları bekliyor ters köşe yapabilir piyasa değeri 750 milyona düştü...
    çok anlamam ama defter değeri mi önemli piyasa değeri mi

Sayfa 386/966 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •