Sayfa 386/1005 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: Viop LII

Teknikçiler nakavt..
    ne güzelde çizmişlerdi, oklar falan..aşağıda güzel yerler...vermişler..

Bugün çoğu batmıştır..Ben olsam bir daha teknik meknik yazmam..boş işler

2. ne sığ piyasamız var 1 milyar satıyor bofa hisseler taban...

bugün 1 milyar alıyor tavan...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Daha 10 dakkan var palacım, yapıştır dünkü seviyeye dünü unutalım, hiç yaşanmamış gibi
    dünkü kırmızı kısım bendede yok hastanedeydim .. iyi oldu harddisk çok dolu patron
    yatırım tavsiyesi değildir ..

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ekgyo'ya yapıştım ben de. Dün iyi gidiyordu son 10dk Endeks koyverine hacimsiz düşmüştü. Elimizde kalmaz inş Bozkurt dayıcım
    Bugünün en topal ördeğini seçmişiz hisse tarafında Endeks %3 gitti bu 3 kademe gitti aldıktan sonra

5. 19.80-25.80 yolculuğunu akkız la yapmıştım burada graflarıda paylaştık bu zaman diliminde , dedimki bu sefer yapı ile biraz takılalım tık yok starttan çıkamıyor
    FORMASYON AVCISI -53

6. Kenya'da vergi protestosu kaosa yol açtı

NAİROBİ (AA) - Kenya'da vergi artışlarını öngören yasaya tepki olarak düzenlenen
    gösteriler şiddet olaylarına dönüştü.
    Muhalif Azimio koalisyonunun başkent Nairobi, Mombasa ile Kisumu'da başlattığı ve
    3 gün sürmesi planlanan gösterilerde, polis ve göstericiler çatıştı.
    Çok sayıda kişiyi gözaltına alan polis, yolları kapatanlara biber gazıyla müdahale
    etti.
    Kisumu'da bir pazar yerinde yangın çıktı, Nairobi'de duyulan silah sesleri paniğe
    yol açtı.
    Gösteriye katılan 35 yaşındaki iş kadını Jane Wambui, AA muhabirine, daha iyi bir
    gelecek umuduyla William Ruto'ya oy verdiklerini ancak artan vergilerden ötürü
    ay sonunu bile getiremediklerini söyledi.
    50 yaşındaki taksi şoförü Samuel Mwangi de artan yakıt fiyatlarının "işlerini öldürdüğünü",
    kazançlarının büyük kısmının yakıta gittiğini ifade etti.
    Protestolar öncesi hükümet tüm eğitim kurumlarını tatil etmişti.
    Kenya'da geçen hafta muhalifler tarafından başkent Nairobi ve Mombasa başta olmak
    üzere çok sayıda şehirde yapılan gösterilerde, 10 kişi hayatını kaybetmişti.
    Hükümetin çıkardığı ancak Anayasa Mahkemesinin itirazlar üzerine yürütmesini durdurduğu
    vergi artışlarını öngören yasaya karşı çıkan muhalifler, hayat pahalılığının
    son bulmasını istiyor.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. 730 şort pozisyon 747 flat

Fiyat şimdi 7470.25
    Hayat hoş gerisi boş

8. Zirvede kapanış.. güzel...

Sayfa 386/1005 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz