Sayfa 387/1001 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Dostum neden eurobond yada iki yillik kapali fon almiyorsun

Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Vakıfbank 189K dolar %2.25 valörlü. 35 gün bağlandı.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Yasli komsuya ulke enflasyon orani hakkinda bilgi verseniz daha buyuk iyilik olmaz miydi

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Halen mevduat yapan varsa ( komşum var ) bugün T-Bank 45 gün 500 üzerine 27 verdi. Yaşlı komşuma internetten kıyak yaptım. 90 güne kadar 27 dediler.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Yasli komsuya ulke enflasyon orani hakkinda bilgi verseniz daha buyuk iyilik olmaz miydi
    Ülkem insanı Akıl değil para ver diyor ama paranın değerini de bilmiyor. Bunlara en sakin , en ılımlı da anlatsan şüpheci oluyorlar ve sizden uzaklaşıyorlar. Sadece kendilerini dinleyeni seviyorlar. Sonuçta Bu tipler de sistem için gerekli demek ki.

4.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Ülkem insanı Akıl değil para ver diyor ama paranın değerini de bilmiyor. Bunlara en sakin , en ılımlı da anlatsan şüpheci oluyorlar ve sizden uzaklaşıyorlar. Sadece kendilerini dinleyeni seviyorlar. Sonuçta Bu tipler de sistem için gerekli demek ki.

Kendiniz yaşlı demişsiniz işte ne yapsın ..alacağı kesin paraya bakıyor.450 bine 3 ayda 27 bin alacak yaklaşık.emeklisi vardır vs.vs.macera aramıyor bir bakıma .gecenlerlde bankada biri vardı 1.5 milyon 23 ten (düşük hemde) mevduat konuşuyordu kaç para kızım gelecek dedi 60 günde 50 bin TL gibi bir para ..bağla dedi .75 yaşında adam ne uğraşacak fonla borsayla .beklentiler önemli .

Kapalı fon tavsiye alalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    4 yıldır 2 . aracımın muayenesi yok ,çevremde 10 larca var böyle.
    Kullanmıyorsundur büyük ihtimalle....
    Gerçi satarken de, borç karşına çıkabilir.....

7.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Kullanmıyorsundur büyük ihtimalle....
    Gerçi satarken de, borç karşına çıkabilir.....
    muayene yapılmadan satamaz zaten diye biliyorum, ama muayenesiz binilen süre kar kalır sanırım

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    muayene yapılmadan satamaz zaten diye biliyorum, ama muayenesiz binilen süre kar kalır sanırım
    muayenesiz satamazsın
    muayeneye göttürdüğün zamanda geçmiş zaman muayene ücretlerinin tamamını alıyorlar
    2 yılda 1 muayenes varsa ve sen 3,5 yıl sonra götürmüşsen 3,5 yıllık muayene ücretini alıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 387/1001 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •