Sayfa 388/822 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 6572 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Dün sasa'ya mail attım, tabi biraz da trip attım
    cevabı hemen geldi. Onu paylaşayım...

Sayın Yatırımcımız,

Şirketimizin faaliyetleri ve yatırımları planlandığı şekilde devam etmekte olup kamuya açıklanmamış bir gelişme bulunmamaktadır.

Saygılarımızla,

SASA Yatırımcı İlişkileri Birimi
    Hangi gezegenden cevap yazıyorsunuz acaba diye yazsaydın sen de...

2.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Hangi gezegenden cevap yazıyorsunuz acaba diye yazsaydın sen de...
    Bu şekilde hisse sahipsiz devam ederse daha çok yazarız...
    ama burada yazdığımız sitemleri, yanlış olan şeyleri şirkete de hepimiz yazalım...
    sadece forumlarda yazılan sitemlerimiz "tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış" misali oluyor...
    Sonuçta 1 lot hisseye bile sahip olsak şirketin ortağıyız...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Bu şekilde hisse sahipsiz devam ederse daha çok yazarız...
    ama burada yazdığımız sitemleri, yanlış olan şeyleri şirkete de hepimiz yazalım...
    sadece forumlarda yazılan sitemlerimiz "tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış" misali oluyor...
    Sonuçta 1 lot hisseye bile sahip olsak şirketin ortağıyız...
    yazalım mail adresini paylaşır mısın?

4.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    gerçi okuduklarını bile sanmıyorum. nezaketin mailin başına hitaben en azından adınızı yazar insan. otomatik kopyala yapıştır mesajı atıyolar.

5. Aslında şirketin önümüzdeki aylarda hangi gelişmeler yaşayacağı üç aşağı beş yukarı belli.
    Daha geçen ay Hollanda'da Sasa Trading BV unvanlı yeni bir şirket kurduğunu açıklamıştı.

Bu şirketi Önümüzdeki dönemde yurt dışında yapılabilecek yatırımlar ve kurulabilecek ortaklıklar ile küresel kredi ve sermaye piyasalarında gerçekleştirilebilecek işlemlerin daha hızlı ve etkin yürütülmesini sağlamak amacıyla kurulduğunu da KAP'ta duyurdu.
    Yatırımlarında da bir değişiklik olmadığını kendileri de teyit ediyor...

Önceki sayfalarda sayın dede'nın söylediği gibi biz gerçek yatırımcıları fiyat şeytanına uydurmaya çalışıyorlar. Galiba biraz kulağımızın üstüne yatıp sabırlı olmalıyız...

6.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    sasa şirketinin resmi internet sitesinde yatırımcı ilişkileri sayfasına girin, orada var...

7. Şirket sahibinin saçma açıklaması olmasa inan fiyatın ne olduğu umrumda omazdı. Ama şirketin sahibi bu açıklama ile yatırımcısını sırtından bıçakladı, şirketin güvenlirliğini zedeledi. Bu kabul edilemez bir durum.

Madem ortağız... ortağı olan bir firmanın sahibi böyle bir açıklama yapamaz. Hoinut değilsen herkesten alırsın lotları o günkü fiyattan, sonra açıklamamı yaparsın, fiyatı 60 a mı düşürürsün ne yaparsa yap. Normal ortaklıklarda adamdan şişeye kan damlatırlar.

Çıkıp özür mahiyetinde ya da yanış anlaşıldım şeklinde bir açıklama yapma tanezzülünde bile bulunmadı. Can sıkıcı konu budur.

8.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    gerçi okuduklarını bile sanmıyorum. nezaketin mailin başına hitaben en azından adınızı yazar insan. otomatik kopyala yapıştır mesajı atıyolar.
    Sasa bu konuda diğer şirketlerden farklı...
    hangi konularda takılıyorsanız tek tek özel cevap yazıyorlar...
    Benim sasa yatırımcı ilişkileri ile geçmişte çok yazışmam oldu...
    copy past türü cevaptan mümkün olduğunca kaçınıyorlar...

Sayfa 388/822 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •