Sayfa 388/416 İlkİlk ... 288338378386387388389390398 ... SonSon
Arama sonucu : 3327 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Haftaya genel kurulu var

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/901513

Olağan genel kurulu yapılmış. Baştan sona okudum.
    Temettü dağıtımını onaylanmışlar 7 milyon küsur tl brüt. Dikkatimi çeken bu değil, sayın "Erkan OLCAYTUBERDİ" kim ise 2 kere sormasına rağmen bedelsiz yapılıp lot sayısının artmasına karşı sorusuna cevap alamamış. Sanırım bu Cuma (15.01) kağıdın cezalarının son günüydü. Yüksek bedelsiz yönünde bir beklenti oluşsaydı kağıt uçacaktı. Şimdi ne olacak hiç bilmiyorum. İlgili kısımları kopyala yapıştır yapıyorum;
    Asaleten katılan pay sahibi Erkan OLCAYTUBERDİ tekrar söz aldı. "Kar payının, borsamızın konjonktürel ortamında borsadaki lot sayısını arttırmak için bedelsiz dağıtılması hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum, bu yönde karar verilmesini istiyorum." dedi. Toplantı başkanı Savaş İnandıoğlu söz aldı. "Kar payı ödemesi yasalar çerçevesinde yapılmıştır." dedi.
    Gündemin on üçüncü maddesi uyarınca, dilek ve temenniler dinlendi. Toplantı Başkanı söz almak isteyen olup olmadığını sordu. Erkan OLCAYTUBERDİ söz aldı. "Kar dağıtımı maddesinin ardından söylediklerimin önemi kalmadı. Temettü kararı alınmadan bu karar alınabilir miydi? Borsa anlamında spekülasyona açıldı. Lot sayısı bedelsiz olarak dağıtılması ve lotunun çoğaltılmasının bu konuda çalışma yapılmasını temenni ederdim" dedi. Başkaca söz alan olmadı.
    Adam baya zorlamış ama tabiri caizse ve kibarcası adamı ipleyen olmamış.

3.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/901513

Olağan genel kurulu yapılmış. Baştan sona okudum.
    Temettü dağıtımını onaylanmışlar 7 milyon küsur tl brüt. Dikkatimi çeken bu değil, sayın "Erkan OLCAYTUBERDİ" kim ise 2 kere sormasına rağmen bedelsiz yapılıp lot sayısının artmasına karşı sorusuna cevap alamamış. Sanırım bu Cuma (15.01) kağıdın cezalarının son günüydü. Yüksek bedelsiz yönünde bir beklenti oluşsaydı kağıt uçacaktı. Şimdi ne olacak hiç bilmiyorum. İlgili kısımları kopyala yapıştır yapıyorum;

Adam baya zorlamış ama tabiri caizse ve kibarcası adamı ipleyen olmamış.
    Teşekkürler @Foçabeyi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Büyük mal değişimi oldu. Piramitin eli bitiyor

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Büyük mal değişimi oldu. Piramitin eli bitiyor

Kesinlikle YTD.
    Sizde ya da başka arkadaşta şu saklama verileri var mıdır acaba?
    Piramitin elinde kaç lot kalmış bakalım bi.

6. 54 bin lot anlaşmalı bir işlem olmuş tahtada. Piramit mi satmış acaba görebilen var mi

7. https://www.kap.org.tr/Bildirim/901958
    Şimdi KAP'a düşmüş haber. Piramit 67bin lot satmış.238 bin lottan 171 bin lota düşmüş. Piramit ne zaman 238 bine çıkmıştı hiç farketmedim. Son üç aydır takasta acayip değişiklik oluyor. Şirketin elindeki 400 bin lot isbankasindan Info ya geçmiş.
    Bu durumu yorumlayabilecek bir arkadaş var mı

Sayfa 388/416 İlkİlk ... 288338378386387388389390398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •