Sayfa 388/964 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Meydan boş kalınca yazılar hızlıca döşenmiş.
    Soru 1. Kim dedi 400 milyon lot satılacak diye.
    Soru 2. Bu şirket içi boş memsa gibi mi ki 400 milyon lot satılsın da halka açıklık 550 milyon lot olsun. Yedirmezler.

2. Kimse kendi malını içi boş değilse başkasına vermez. İçin rahat olsun.
    Bu kağıtta 400 milyon lot satılamaz

3. Bak ağa sen 400 milyon satılacak dersen bu kağıda hiç girme.senin alacağın 5 milyon lot bu
    Tahtanın umrunda olmaz. Sen git memsa falan takıl. Doktoruda al yanına.

4. 588 milyon sermayede 400 milyon satılacak da şirket el değiştirecek. Vallahi güldüm.

Doğruya doğruyu yanlışa yanlış derim.

6. Burada yazdıklarım benim şahsi-kendi görüşlerimdir.
    Şirket yönetimiyle alakam yoktur. Belki de 400 milyon satışa konur.
    Belki sermaye azaltımı arttırımı olur. Benim başkaları gibi bilgi kaynaklarım yoktur.
    Şahsi düşüncelerim. Benim kendi forumum yokki yazdıklarımı sileyim.
    Burada dursun bu.

7.  Alıntı Originally Posted by Haşim Yazıyı Oku
    Diğer köyden alıntıdır
    Umut Sarı şöyle der:

Selâm

Yine Ben

15 gunde bir cevabini alamadigim sorulari soracagim

Elimde hisse yok alip almamaya vereceginiz cevaplara gore karar verecegim

Belki 5-10 milyon lot alabilecek nakit param var ..

Elbetteki ortak olacagim sirketi merak ettigim kadar ortak olacagim insanlarida tanimak istiyorum .

Sorularim soyle ;

1-fesih davasini cekmeniz icin herhangi bir sirket yoneticisi ile pazarlik edildi mi? Edildi ise anlaşma şartları ,garantörler varsa teminatlar nedir kimdir?Edilmedi ise YouTube da yayınladığınız zeynep Tümer ve yatırımcılar toplantısı olan videoda Zeynep feshi sorduğunda gülerek aaa o kolay Hallederiz diyen kim? İlginçtir ki adam o günden biliyormuş davanın geri çekileceğini içine doğmuş haklıymış aa o kolay Hallederiz çekeriz demekte.

2-hisssede islem yapan yatirimcilar olarak sirket yoneticileriyle hangi sıklıkta görüşüyorsunuz ,bende hissedar olsam görüşebilecekmiyim .görüeşemeyeceksem nedeni nedir benim başım kel mi?

3-düzenli ve belli aralıklarla şirket yöneticileriyle görüştüğünüzde kamuya henüz açıklanmamış hangi konuları konuşuyorsunuz
    Görüşme içerikleri nedir?

4-YouTube da izlediğim bir videoda bazı yatırımcıların şirket patronu ile olan görüşmesi yayınlanmış.videoyu izledim hangi tarihte çekildiği belli olmayan ama yakın tarihte çekildiği anlaşılabilir olan videoda zeynep Tümer yatırımcılara soruyor fesihi napacağız? Yatırımcılar gülerek aaa o birşey değil çekeriz onu hemen diyor .video YouTube da var açıp izleyin. Sorum şu .ne üzerine anlaşıldıki oradaki yatırımcı yıllardır kanını emen bu bayana Güleryüz gösterdi ?bu video fesih davası geri çekilmeden önce mi yüklendi fesih davası geri çekildikten Sonra mi ?ilk seçenek insider 2.seçenek dava çekiliminin algı operasyonu mu?

5-lütfen cümlelerimi iyi anlayınız ben şimdi size para aldınız fesih davasını geri çektiniz demeyeceğim ama ben size şunu soracağım

Sn dava açan Ve geri çeken arkadaşlar zeynep Tümer sizi çağırsa gelin çocuklar kaç para zararınız var sizin dese ?
    Orta karar bir rakamda anlaşsanız Ve zeynep Tümer size bu ödemeyi yapsa açıktan elden.

Siz bugüne kadar açmış olduğunuz davalardan

Bugüne kadar internet ortamlarında açmış olduğunuz rumuzlarıdanda

Vazgeçip şirkete karşı hiçbir mücadele etmeden edilmesinide engelleyerek arkanıza bir daha dönüp bakmadan

Ben zararımı aldım kalan diğer yatırımcıdanda bana ne deyip gidermisiniz?

6-biliyorsunuz avukat Nail bey gerçekten büyük özveri ile İnsanları topladı bir mücadeleye girişti cebindende belki bir sürü para harcadı
    Fakat davaya devam etmek isteyen arkadaşlara yine ücretsiz avukatlık hizmeti verip zeynep Tümer'e karşı davalara girer mi?

7-tahminimce fesih davasının devam edebilmesi için %5 oy oranı sağlanamaz.hatırlarsanız olağanüstü genel kurul çağrısı yapmak iÇin'de %5 oy gerekiyordu .ve son anda burda grubu gelmekten vazgeçerek genel kurulda Selim'in indirilmesini engellemişti.
    Şu anda da görülen o ki yine son anda birden bire şirketin Önünü açmayı düşündüler kendilerini feda etmeyi göze aldılar Ve fesih davasındaki oy oranını davayı geri çekerek %5 altına indirerek imkansız kıldılar

Sorum şu. Neden son anda bungeri çekilmeler oluyor? Mesela siz fesih davası açarken şirketin önünü tıkadığınızı bilmiyormuydunuz?

Konumuzla alakasız ama NATO ile ilgili bir söz söyledi erdoğan çok hoşuma gitti

Bazı hataları aptallar değil..alçaklar yapar dedi.erdoğanı tebrik etmek istedim
    Fesih davasına devam edilmeliydi

Fesih davasında sonuca ulaşmak önemli bir kozdu.

Dava yatırımcılar lehine sonuçlanmadı ilke yatırımcı ayrılma hakı bu kullanacak diye bir şey yok, şşrjette gerekenlerin yapılmadı için blr pazarlık kozu olabilirdi ve patron gerekeni yaparsa ayrılma hakkından feragat edilirdi.

Ayrılca sonuç yatırımcı yatırımcı lehine sonuçlansa zaten hisse fiyatını ayrılma hakkı fiyatı üzerine taşırlardı sanırım.

Fesih davasının şşrketin faliyetlerini veya finansal girişimlerini kısıtlaması söz konusu değil, bu konudada hikaye anlatılıyor. Şirket elindeki GM lerin çeyreğini satsa finansal borç kalmaz, ayrılmak isteyenlerin parasını ödeyebilir ve ve yüksek özsermaye kalır, bu özermaye ile şirket kredibilite yükselir. Yani kaynaklardan üretikecek nakitle her türlü yükümlülükler ödenmesiyke şşrketin kalan varlıkları krebiliteyi her zaman yüksek tutmaya yeter.

Gidiip bu iddialarını civcivlere anlattsınlar, onlara yedirirler ancak ss oyunlarından sonra zt oyunları sahneye koyulmaya başlandı

8. sevgili KEZBN ky leri

affınıza sığınarak sizleri ekstra dan üzmek istemediğimden
    sadece aklınız ve bakış açınıza bir faydası olması açısından birşey rica edeceğim

LÜTFEN

araştırın bir bakalım borsa tarihinde GÖZALTI PAZARI açıldığından beri

1---bu pazara düşen hisselerden KAÇ TANESİ bu pazardan çıkıp normal pazara geçmiş
    2---bu pazara düşen hisselerden KAÇ TANESİ bu pazardan KOD DIŞI na gitmiş

önce sağlığınıza sonra paranıza sahip çıkmanız tek dileğim
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Sayfa 388/964 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •