Sayfa 388/567 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 4533 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    23,37 TL fiyattan 87,3 milyon lot hisse satan Oyak
    Msci kaynaklı beklenen 83,1 milyon lot fon satışını
    artık buralardan karşılamanı bekliyoruz.

Sen şöyle yap Bank of üstünden alıp Citibank a virmanla
    Yabancılar; fonun sattığı kısmı karşılıyor zannedelim biz
    Ama alan sen ol
    Sattığın kadar, fazlasını istemiyoruz hemde ortalama 5 6 TL aşağıdan
    Dolar bazlı çok daha aşağıdan (Dolar o zaman 27 TL imiş)
    Bi kısmını benim hesaba da virmanlayabilirler, maksat piyasa çakozlamasın olayı.

Battık Amk Menkul Kıymetler A.Ş.
    8262729 no'lu yatırım hesabı
    Osman Oraletgil

Aga sen yaz
    Batsak da yaz ki yüzümüz azıcık tebessüm etsin bari
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bi kısmını benim hesaba da virmanlayabilirler, maksat piyasa çakozlamasın olayı.

Battık Amk Menkul Kıymetler A.Ş.
    8262729 no'lu yatırım hesabı
    Osman Oraletgil
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İster misin şapkadan tavşan çıkarsınlar milleti döküp koşa koşa yukarılara çıksın hisse?

Cidden neylerine güveniyorlar? Yatırımları dondurma kararı al madem di mi, daha fazla niye borçlanıyorsun? 6 ay askıya aldım de, 6 ay sonra bi Kap daha atarsın 6 ay daha aldım dersin.

Elindeki şirketleri sattın, Gebze deki yerini sattın Oyak'ın arazisinde kiracı oldun, borç çıkmış gırtlağa ve hâlâ daha yatırımlara devam edip borçlarını artırıyorsun. İlginç.
    İşimiz zaten artık şapkadan çıkacak tavşana kaldı Osman Aga. O tavşanda çıkmazsa yandık. Hey gidi hektaş hey. Hep sınırlarda mı hareket etmek zorundaydın. Ne olurdu sende ağır abi olaydın. 10 katta gitmeyeydin. Böyle paraşütsüzde düşmeyeydin. İnsanlar 50 gördüğünde kendilerini zengin hissetmişlerdi. Portföyleri upuzun rakamlardı. 40-50 arası satıpta tekrar bulaşmamayı başaranlara saygıyla selamlıyorum. O rakamları görüpte kıpraşmadan hala burada kalanlara sabırlar diliyorum. Nereden nereye. Bir zamanlar uçuyorduk. Sağolsun müdürde iyi gaz veriyordu. Far görmüş tavşan gibi kaldık. Şimdi şapkadan çıkacak tavşan bekliyoruz. Demekki bu tavşanda bir keramet var. Biraz daha borç alıp tavşan çiftliği mi kursak. Bilemedim. Sanki kurtuluş tavşanda.

🔺️Bugün 11 Ocak, Dünya "Affetme" Günü. Affetmeyi düşündükleriniz var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. O donem burada hisseyi pazarlayan bir kac tip vardi, bir tanesi baskan dedikleri hani hisse grafigi diklesecek vs diye yazip dururdu.( hasta la vista)

Onlar organize miydi, birlikte hareket edip tum sosyal medyada, tekegramda ve forumlarda kyye mal yikmak icin planli mi calisildi? Hep merak edecegim gercekte kimler bunlar dudu mesela bu sebeke ile birlikte mi hareket etti?
    Ya da dudu kim hesabi tek kisi ki kullaniyordu gercekten?

6. Bakış açımızı değiştirisek 2022 Eylül ayında 14 liraymışız Ekim başı 18 miş.

Ordan atağa kalkıp 51 liraya gitmiş,

2022 Ekim başında 18 olan hisse şu anda da 18,

14 ayda aynı yerdeyiz. 14 aylık gerçek enflasyonu %120 desek şu anda 31 lira olmamız lazımdı.

51 e takılırsak daha çok karaları bağlarız.

Bakış açımızı değiştireceğiz. O da yetmezse oturduğumuz yerde kıçımızın sağ tarafına dönüp oturacağız (şu anda sağa abananlar sola dönebilirler) Şoferler yan oturun az benzin yakarsınız
    https://youtu.be/FXpStFOtlJM?si=GPFVJsJ1cXMAcSss

51 i unutalım. No 51. Niğde.

Niğde ye de gitmem zaten de hiç gitmedim.

7.  Alıntı Originally Posted by Bay_Ballı Yazıyı Oku
    🔺ï¸Bugün 11 Ocak, Dünya "Affetme" Günü. Affetmeyi düşündükleriniz var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Leventi ve ekibini affetmeyeceğim.

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    O donem burada hisseyi pazarlayan bir kac tip vardi, bir tanesi baskan dedikleri hani hisse grafigi diklesecek vs diye yazip dururdu.( hasta la vista)

Onlar organize miydi, birlikte hareket edip tum sosyal medyada, tekegramda ve forumlarda kyye mal yikmak icin planli mi calisildi? Hep merak edecegim gercekte kimler bunlar dudu mesela bu sebeke ile birlikte mi hareket etti?
    Sanal ortamda kimseye güven olmaz, hoş gerçekte bile olmuyor, gardaş gardaşı dolandırıyor, çocuklar ana babalarını dolandırıyor. Bilemeyiz ama kandıran kendini kandırır, burdan yalan dolanla 10 da kazansan mutlaka ama mutlaka başka yerden geri verirsin onu. Hep böyle olmuştur, çevremde çok gördüm.

Ben Dudu abinin hisse pazarlamak için iş tuttuğuna inanmıyorum
    Ama şuna inanıyorum doğrudan yada dolaylı olarak bir şekilde iyi bilgi alıp
    Teknik ile birlikte çok iyi yol gösteriyordu (BENCE)
    Çıkmasında ki asıl neden de bence aldığı bilgiler ile şirketin bu duruma düşüşünü öngördü diyelim
    Onun için 30 lu rakamlarda satıp çıktı
    Ve haklı çıktı görünüyor gelinen noktada
    Düşüşün sürdüğü dönemlerde en alt sınır olarak
    0,50 doları işaret ediyordu
    Bakalım bu amansız düşüş 0,50 dolar da son bulacak mı.
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    O donem burada hisseyi pazarlayan bir kac tip vardi, bir tanesi baskan dedikleri hani hisse grafigi diklesecek vs diye yazip dururdu.( hasta la vista)

Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 388/567 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •