Sayfa 388/1024 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. "Daha 1 ay önce Migros'ta 2-2.5 liraya satılan 1 litre pastörize süt markasına göre 4.5-5.5 Tl. oldu"

Twiter da yazmış herifin biri...
    Yalan
    Koca bir yalan....
    Neden durumu olduğundan daha kötü göstermeye çalışırlar ki insanlar
    Hiç anlamam....
    Zaten durum gerçekten kötü....

"WİNTER İS COMİNG"

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Ahmetg Guest
    Twitter dan

Yolda yürürken millet bir tane sigaran var mi abi diyor bende diyorum son zamanlarda neden bu kadar çoğaldı bunlar gerçekten çok kötü bir durum

3. Arkadaşlar ltf çok rica ediyorum...
    Yalana/abartıya hiç gerek yok...
    Yoksa Tüik den bir farkımız kalmaz....

saygılar/başarılar

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ltf çok rica ediyorum...
    Yalana/abartıya hiç gerek yok...
    Yoksa Tüik den bir farkımız kalmaz....

saygılar/başarılar
    Alın size dosdoğru bir paylaşım, dün 5 lt si 2.25 Tl olan su BİM de bugün itibariyle 2.50 olmuş ki aynı su sene başı yanlış hatırlamıyorsam ( 1.40 da olabilir ) 1.60 TL idi . Beter olmadan yeter olmaz, dış güçler, Dolardaki artıştan bana ne diyen kuş beyinler sürünecekki o beleş yedikleri bulguruda bulamayacaklar ki belki o zaman BETER olup YETER olacak. Acı duymayana ACIMAYACAKSIN yoksa hepimiz mahvolacağız.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Alın size dosdoğru bir paylaşım, dün 5 lt si 2.25 Tl olan su BİM de bugün itibariyle 2.50 olmuş ki aynı su sene başı yanlış hatırlamıyorsam ( 1.40 da olabilir ) 1.60 TL idi . Beter olmadan yeter olmaz, dış güçler, Dolardaki artıştan bana ne diyen kuş beyinler sürünecekki o beleş yedikleri bulguruda bulamayacaklar ki belki o zaman BETER olup YETER olacak. Acı duymayana ACIMAYACAKSIN yoksa hepimiz mahvolacağız.
    Son bir ayda %10
    Son bir senede %78 zam mı? (1,40 a göre...)

Of of offfff
    Çok darlandım

saygılar/başarılar

Belli oldu yerlililer için Dolarda 6 lı fiyatlar makul görülüyor ve alışlar devam ediyor ama ne zamana kadar ? Dolar Türkiyede sonsuz değil bir yerde tükenecek, Ayhan başkan bile artık short yapmaktan kaçınıyor zaten umutabi gibilerden tek CENT işlemez, bu durumda yamyamlar bugünleri de mumla arayacak o betonları münasip yerlerine koyacak yada onları yiyeyecek, kısaca DOLARDA yükseliş kaçınılmaz.

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    "Daha 1 ay önce Migros'ta 2-2.5 liraya satılan 1 litre pastörize süt markasına göre 4.5-5.5 Tl. oldu"

Twiter da yazmış herifin biri...
    Yalan
    Koca bir yalan....
    Neden durumu olduğundan daha kötü göstermeye çalışırlar ki insanlar
    Hiç anlamam....
    Zaten durum gerçekten kötü....

"WİNTER İS COMİNG"

saygılar/başarılar
    yanlış değil ki 1-1,5 ay önce markasına göre süt 2,5-3,5 tl idi son kullanma tarihi yaklaşınca 2-2,5 a veriyorlardı şu anda süttaş 1 litre 5.25 pınar 5.50 torkunun ki kampanyaya girmiş 3.95
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    ben anneme abant su idi galiba alıyordum bimden son 2 ayda artış sanırım %50 yi geçti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 388/1024 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •