Onemli Gunler Banner
Sayfa 39/273 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2179 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    inş korkutmadır bi temettü verdi bana uzun süredir sat al yapmamıştım
    Şimdi diyecem neye göre yaptın, tam nerede sattın nerede aldın. Temettüsu kaça denk geldi. Bugünden önce niye yapmadın, eğer bugün düşerse o mu temettü almış olacak gibi sorularla muhattap olmak zorunda kalacaksın. Neye göre yaptın takas mı teknik mı? ☺️ Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Şimdi diyecem neye göre yaptın, tam nerede sattın nerede aldın. Temettüsu kaça denk geldi. Bugünden önce niye yapmadın, eğer bugün düşerse o mu temettü almış olacak gibi sorularla muhattap olmak zorunda kalacaksın. Neye göre yaptın takas mı teknik mı? â˜ºï¸ Ytd
    abi heryere satış gelince verdim 40 kademe alttan geri aldım
    her zamanki gibi

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Valla böyle yazıyorum ama yürek yemek lazım, ciğer lazim. Nirden nireye. Ayağında kundura, yar gelir dura dura şarkısıyla başladım ortamlara, sonra her sazını alan gibi geldim İstanbul'a. Hiç kolay olmadı. Şunu öğrendim emek verilmeyen kazançlarin kaybı kolay olur ama içerisinde acı ve sıkıntı varsa kıymeti daha çok bilinir.

Ha birşey daha öğrendim, herşeye sahip olmayı isteyen elindekini de kaybediyor.
    https://youtu.be/Rp3er1cEsXg
    Türkan ablayı hatırlayanlar bilir..
    Zamanında çok paylaştım bu klibi.. unutulmazlar arasındadır.. ytd
    Ne erken konuşmaya geliyor ne de ben bildim yaptım, etti me.. erken konuşan horozun kafasını kopartabiliyorlar ama bir bakıyorsun başka yerde. Kim bilir ne olacağını tabiki tahtaci bilir. Ytd

4. ha şunu da söylim aldığım yerinde 30 kademe altında şu anda

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    abi heryere satış gelince verdim 40 kademe alttan geri aldım
    her zamanki gibi
    40 krs temettü mu olur beya, o eskidendi 😊 tebrikler ama yine. 40 krs 40 krsdur.. 40 haramiler gibisin. Ytd

6. bofa pay vadelisinde shorttaydı fırsat bu bastıkça basıyor büyük ihtimalle pozisyon kapamaya çalışıyor

7. 3 günlük satışı 10 milyon lotu geçti bofanın

normal bi gun degil bi dalavere donuyor yakında kokusu çıkar

Sayfa 39/273 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •