Sayfa 39/586 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 4686 madde; 305 - 312 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Aynen öyle; o gün de yazdım bunu, Ahmet efendi neden KAP'a alım yaptığını bildirmiyor dedim, artık SPK da işin ucunu kaçırdı anlaşılan hesaplar arasındaki takla hızına yetişemiyor..;-)))
    Aslında yatırımcıdan gizli geri alım olmuş görünüyor, tabloya göre, ama kim hesap soracak ki..???
    Genel kurul toplantısında bile kimsenin sorduğunu sanmıyorum, adam kafasına göre şirket yönetiyor, ne hesap soran var ne de hakkını arayan, saldım çayıra yukardaki dayım kayıra hesabı gidiyor işler..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Son sözü her daim ağa söyler, biz marabalar da ağanın sözünün üstüne söz söyleyemeyik

2.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Son sözü her daim ağa söyler, biz marabalar da ağanın sözünün üstüne söz söyleyemeyik
    Bu alemde ağa da, paşa da, baraba da tektir..!!!
    Her şey kuantum aleminde kimin önce fotona yön vereceğime bağlıdır, sen bakarsan sana göre ben bakarsam bana göre şekil alır fotonlar..!!!
    Konuyla alakası yok gibi dursa da, aslında bu tahtada yada bu dünyada herşeyin nedeni kimin ömce düşünüp algıyı ona göre yönetmesinden ibarettir herşey..!!!
    Tesla nın dediği gibi herşey frekans ve titreşim den ibarettir, sen nasıl titrersen öyle titrer çevrendeki herşey, ağa gibi yada baraba gibi seçim senin..;-))
    3-6-9 huu diyen huzur bulur, buda size bizden hediye olsun, kıymetini bilenin her dediği olur..!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Gönül kirasıdır..!!!

3.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku

Görüntüye göre satmışlar...
    Patronların payları düşerken, diğer ortakların payları %9,67 oranında artmış...
    Bedelsizlerin hesaplara geçmesiyle ilgili bir durum,30/04 de tamamlanmış.normalize olmuş.Asıl Ekgyodan alınan payların bedelinin gider gösterilmesi kafaları karıştırabilir,Sn.Antepli bu konuda ne düşünüyor?..
    Son düzenleme : ÇiftçiDede; 05-05-2022 saat: 23:00.

4. Emlak konutdan alınan paylar gider gösterilemez.
    1.nakit çikışi ve borclanma karşiliği stoklar artmıştır.
    2.stoklarda ozak payınında degeri artmıştir.kar patlaması olur
    3.stok degerleri artmaz.aradaki fark şerefiye olarak aktiflere girer.

5. Teşekkürler üstadım,hepimiz aydınlandık,maliyetin gider gösterilmesi endişem vardı.

6. Teşekkürler üstadım,hepimiz aydınlandık,maliyetin gider gösterilmesi endişem vardı.

7. Sn antepli çok teşekkür ederim

Ataköy ihalesi son oturum ne zaman acaba bunu ortak linux bilir...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

Sayfa 39/586 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •