Sayfa 39/1003 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Yoncadan oran alan varmi?bakalim 16 dan yuksekmi

2. premier hsbc 35...sıkıştırınca şubede verdi...kandırılmayın...32gün milyonüstü...

3. Reis adayı , KK ,malüm bir çok vaad'de bulunuyor ,

bu genç arkadaş da İstanbul Belediyesi üzerinden yola çıkarak hem de Kadıköy'de (center of CHP ) verip veriştiriyor...

kadıköy'de traktörden bahsediyor...mmmm

Etraftakiler bununu susturmak için klasik AKP taktiğini kullanmamış ?

çıkar lan cep telefonunu ,bu kadar ağlıyorsun dememişler...

https://twitter.com/i/status/1640051359671091200

sanırım bu kuyruk saçlı arkadaş , perinçeğin yoldaşı...

ya da fanatik Reisçi...

4.  Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    premier hsbc 35...sıkıştırınca şubede verdi...kandırılmayın...32gün milyonüstü...
    Bankanız hali hazirda Hsbc miydi. Yoksa yeni hesapmi actiniz acaba?

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Burger 24% dedi ddkkm için faize ama opsiyon yok. 25% 'i de verecek gibi sıkıştırırsam ama ben almak istiyor muyum emin olamadım. Vadem bugün doldu direk dövizi ele sayan başka bir bankaya gidesim var.

Seçim ertesinde usd/try yi çat diye bir günde 20% 30% yukarıda görmememizin önünde hiçbir sebep yok o yüzden pek sıcak bakamadım.

ytd
    Dijitl mi şube mi? Dijital tabela dışında vermiyoruz diyor.

6.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Dijitl mi şube mi? Dijital tabela dışında vermiyoruz diyor.
    Şube ............................

7. Muhalif ekonomistler muhalif anketçiler milletvekili adaylıklarını açıklıyor yapılan ekonomik yorumları izlerken dinlerken kimin ne amaçla yaptığını aman iyi tartın finans piyasasında dost diye bir şey yok herkes akbaba

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Muhalif ekonomistler muhalif anketçiler milletvekili adaylıklarını açıklıyor yapılan ekonomik yorumları izlerken dinlerken kimin ne amaçla yaptığını aman iyi tartın finans piyasasında dost diye bir şey yok herkes akbaba
    HüdaPar ile birlikte hareket ettiklerinde muhalefet de bir sıkıntı olduğunu anlamıştım.

Geçmiş yıllarda genelde çalışanlar için yeterli zam istemeyen sendika başkanlarını milletvekili yapardı muhalefet. Demek ki kafa değişmemiş.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 39/1003 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •