Sayfa 39/803 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Bankalardan en iyi bilanço ve projeksiyon Akbank a ait... Gelenlerin en cazip olmayanı ise YKB...
    Akbank 3. çeyrek 19.5% getirili tahvil almış yüklü miktarda, bu faiz düştükçe ciddi gelir demek...

Ykb de ise daha önce 20% küsür lerde olan grup 2 krediler ( takipte değil ama takibe düşecek) 45% lere çıkmış... bu bankacılık anlamında hoş bir durum değil...
    Piyasa şu haber akışından kurtulursa ilk ciddi tepkiyi Akbank verecektir, ben pozisyonumu ufak ufak o yönde alıyorum...
    Paylaşımlar için herkese teşekkürler...

2. Siteye girmekte sorun var
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. Değişik bir gün olacak galiba.. Yön konusunda kararsız durumdayım..
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

4. Şu ana kadar olan en düşük seviye 125,400... Bir kez daha test eder gibi... Sağlam mı değil mi.. test eder mi ?

125,750-775 den işlem geciyor...NOT alalım...
    Son düzenleme : Zülfü Aşkın; 06-11-2019 saat: 12:11. Sebep: işlem seviyesi yazıldı

5.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Şu ana kadar olan en düşük seviye 125,400... Bir kez daha test eder gibi... Sağlam mı değil mi.. test eder mi ?

125,750-775 den işlem geciyor...NOT alalım...
    Bu tip günlerde düşük betalı hisselerin vadelilerine yönelmek mantıklı olabilir...
    Pegasus hem tepki anlamında hem de söylediğim sebepten dünkü tercihimdi... şu ana kadar iyi gitti, ayın 11 ine kadar daha iyi yerlere geleceğini umuyorum...
    Birde 7.10 civarından Akbank’ta uzun pozisyon almaya başladım...
    Geçen haftaki yaklaşık 20 milyonluk merri alımı bi yerde kendini gösterecektir...

6. Normal şartlarda 125,500 -600 üstünde LONG yönlü beklentim vardı.. Ama beklediğim gibi olmadı.. ZAYIF duruyor...

7. akbankları artırmaya ben de niyetliyim. Bankacılık endeks biraz daha gevşer mi diye izliyorum..

8. rosense nin KCHOL de iyi durmuyor... Sinyal mi veriyor

Sayfa 39/803 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •