Onemli Gunler Banner
Sayfa 39/186 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Bu pariteye ons dayannaz....ayrıca gümüş -1.6 petrol -3 ....ons normal şartlarda -1 olmalı ama bugun güvenli limandan diri...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Usdtr den aldım. Bu Abd nin tarife hikayeside ilginç. Bakalım pariteyi nasıl etkileyecek

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Usdtr den aldım. Bu Abd nin tarife hikayeside ilginç. Bakalım pariteyi nasıl etkileyecek
    717 usdtrf 1.145 gldtrf ile yarına çıkıyoruz bakalım....

Yarın mb ve yurtdışında 2. Dalga varyasyonları var.

4.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    717 usdtrf 1.145 gldtrf ile yarına çıkıyoruz bakalım....

Yarın mb ve yurtdışında 2. Dalga varyasyonları var.

Usd/tl tarafında da tokmakçı var. 6,8600 gördü mü vuruyor kafasına

5. Merhaba, muhtemelen geçmiş sayfalarda cevabı aranmış ve bulunmuştur, biraz kolaycılık yaparak ve yazarlardan özür dileyerek soruyorum: GLDTRF, borsada işlem gören hisse senetleri gibi günlük max.%10 bantta mı hareket eder? Mesela Altın/tl gün içi %15 yükselse tavanı %10 ile sınırlı mıdır?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mrtakyol2 Yazıyı Oku
    Merhaba, muhtemelen geçmiş sayfalarda cevabı aranmış ve bulunmuştur, biraz kolaycılık yaparak ve yazarlardan özür dileyerek soruyorum: GLDTRF, borsada işlem gören hisse senetleri gibi günlük max.%10 bantta mı hareket eder? Mesela Altın/tl gün içi %15 yükselse tavanı %10 ile sınırlı mıdır?

Zannetmiyorum. Altının %10-15 gideceği bir günde, inanın hepimizin hayatında bu fondan çok daha büyük sorunlar başlamış demektir.

7.  Alıntı Originally Posted by mrtakyol2 Yazıyı Oku
    Merhaba, muhtemelen geçmiş sayfalarda cevabı aranmış ve bulunmuştur, biraz kolaycılık yaparak ve yazarlardan özür dileyerek soruyorum: GLDTRF, borsada işlem gören hisse senetleri gibi günlük max.%10 bantta mı hareket eder? Mesela Altın/tl gün içi %15 yükselse tavanı %10 ile sınırlı mıdır?

Tavan taban var....o dediğin 2008 krizinde bir kere tavan oldu....altının bir günde %20 çıktığı görülmedi şuan....

8. Dün çok alan oldu sabah açılışta verirseler hepsine talibim....dediğimiz gibi ons pariteye dayanamadı 1760 salındı....dolarıda kayyumcular inatla tutuyorlar....bakalım bugunde mb kararı sonrası tutabilecekler mi?

Sayfa 39/186 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •