Sayfa 39/230 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 305 - 312 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. Esasen sorunun temeli siyasi. Ben faiz artırımına karşıyım. Siyasi otorite 2002-2013 arası mantalitesine döneceğim dese ve piyasayı buna inandırabilse faiz artırmaya gerek yok. Türkiye'ye komşu gezegenden bile döviz yağar. Ama siz komplo teorileriyle cahil ahaliye oynadığınızda piyasa bunu yutmuyor.
    --

2. Cevaplar için teşekkürler.

Bugün Tuncer bey paylaştı.

https://twitter.com/TuncerSengoz/sta...33449964818432

Cidden asıl sorun farklı.

Hani bugünler geçer ama...

3. bir süre sonra Kıbrıs konuşulacak galiba.

4. 300 plus bir artırım sonrası ilk etapta beklentim 4.62. Asıl bundan sonrası önemli. Oradan tekrar başlayacak yukarı hareketin yeni zirve yapmaması lazım. Atıyorum 4.75-4.80 bandında takılıp tekrar düşmeye başlaması gerek.
    --

5. MB'nin kafasından geçenleri tahmin etmek için alim olmaya gerek yok. Asıl amaç sert bir faiz artırımı ile 24 Haziran arası süreyi kısaltarak seçimlere görece düşük kurdan girmek. Diyeceksiniz ki MB ile seçimler ne alaka. Ben de size diyeceğim ki YSK ne kadar bağımsızsa MB de o kadar bağımsız.
    Yani tek kurşununu en iyi yerden ateşlemek istiyor çünkü seçime daha 1 ay var. Şu sıralar sakinleyen ABD 10 yıllıklar tekrar ralliye başlarsa açığa düşmek istemiyor. Hepimiz iyi biliyoruz ki siyasiler ihaleyi başkasına yıkmakta çok beceriklidirler.
    Mesela şunu dinleyin. Ben sana faizi indir dedikçe sen çıkardın bak gördün mü ne oldu ! Bana milletim yeter. Nasıl iyi mi ?

survival Guest
    DEVİR Hocam, twitterda var mısınız acaba, Tuncer Hoca gibi vs orada yer almak istemez miydiniz? Arada sizin yorumları anlık görmemiz cok iyi olurdu. Forumu cok seviyoruz elbette devam etsin ama bazen yorumları gec goruyoruz ve bize maliyeti fazla olabiliyor (örnek:115 civarındaki malları boşalttım mesajınız, bunu gördüğümde piyasa çoktan devrilmişti )

7. borsa için düşünceniz nedir zamanlama ve fiyat 93 binlermi devir hoca

8.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    DEVİR Hocam, twitterda var mısınız acaba, Tuncer Hoca gibi vs orada yer almak istemez miydiniz? Arada sizin yorumları anlık görmemiz cok iyi olurdu. Forumu cok seviyoruz elbette devam etsin ama bazen yorumları gec goruyoruz ve bize maliyeti fazla olabiliyor (örnek:115 civarındaki malları boşalttım mesajınız, bunu gördüğümde piyasa çoktan devrilmişti )
    Sosyal medya hesabım hiç olmadı. Twitter, facebook, instagram bana göre fuzuli işler. Zamanım da yok ayrıca. Şu sıralar yurtdışı hazırlığı yapıyorum. En az 1 yıl Batı Sahra'da olacağım. Sık yazamayabilirim. Boko Haram beni yakalarsa Elliott'a güveniyorum. Onlara trade yaptırabilirim yırtmak için
    --

Sayfa 39/230 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •