Sayfa 390/892 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    rex seni gübrede vs yerlerde görüyorum hissem yok ama sende dede yok trabzon spor bak nerden nereye düştü sen buralarda daha önce yoktun hayırdır ne iş sana kim ne kadar yükleme verildi
    Kimsenin birsey verdigi yok..hisselere bakinca gozume takildi analiz yaptim paylastim hepsi o kadar...

2. Okudum da komedi. 1970 ten beri üretiyormuş. Finansal borçları ödeyip yeni yatırım yapacakmış.

3. 10 kademe kardan sattım mecburen

4. Yıllardır yatırım yapıyorsun bedelli yapıyorsun gariban para veriyor. Sen garibana karşılığında ne verdin 1 kuruş temettü mü verdin. Yoksa aldığı hisse değer mi kazandı.Ne yüz varmış sizde be! Eliniz milletin cebinden çıkmıyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu şeref yoksunu hisse haber gelince 1.25 Yazdım 1,23,ve 1.24 ben 1.25 yazdım gitti ama 4 kademeden oldum oçak ilk haftasında araç cıkıyordu o Yüzden verdi

Şimdilik bol kazançlar ama yayını Satman

Al,sat tut ,tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Kimsenin birsey verdigi yok..hisselere bakinca gozume takildi analiz yaptim paylastim hepsi o kadar...
    kusura bakma kardeşim yanlış anlamışım olur böyle şeyler tekrar kusura bakma

7. Yüzünüzden gülücüklerin eksik olmadığı, sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllara.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Endex yüz binlerden yüz elli binlere geldi İhlas holding ve iştiraklerinde fiyatlar olduğu yerlerde sayıyorlar gözler sürekli toprağa bakıyor ancak bu günlere çalacak daha çok şeyleri var henüz mevcut fiyatlar ve endexsle ceplerini doldurma peşindeler işleri bitince amaçlarına ulaşınca endexs üç yüz bin olmuş umurlarında olmaz bir yolunu bulup yine eskisi gibi ağlama duvarına geri çekilirler..İşte yaptırım uygulayacak sorgulayacak kurumlar işlerini adaletli yapmıyorlarsa mücahit Ören'de vatandaşı arzu ettiği gibi tokatlıyor mağdur ediyor sözde adam açık açık soygunun ağa babasını yapıyor kitabına uydurup resmen çalıyor hırsızlık yapıyor borsada en dürüst olmayan iş insanı ve şirketleri buyrun geçmiş yıllardan bu güne inceleyin SPK ,BİST ve İlgili sorumlu devlet kurumları sizlere sesleniyorum..Ytd..

Sayfa 390/892 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •