Onemli Gunler Banner
Sayfa 390/636 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5086 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,370
    İşlem İptali

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1110771

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    İşlem İptali

Galiba salı günü yapılan işlemlerde iptal olmuş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1110771

Sadece 3 işlem var ekte

Tarih de 07.02.2023 bildirimin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,370
    Teşekkürler sayın StranGe_PassenGer .

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın StranGe_PassenGer .
    Rica ederim

Yetmez pazartesi de iptal edilmeli. Depremi yaşayan insanlar borsayı mı düşünebildi.
    Ayrıca SPK ve borsa İstanbul yöneticileri görevden alınarak soruşturma başlatılmalı. Biat açık kalsın diye karar alan ne kadar ahlaksız varsa hesabı sorulmalı.
    ASELSAN da yönetici diye oturan aptallarda umarım atın on dördü olmadan hisse geri alımı ve sermaye artırımı için somut adımlar atarlar.
    ASELSAN yatırımcı ilişkilerini arayın ve ağır konuşun ben şheen aradım çok fena konuştum tepki vermez iseniz kşmse sallanıyor emin olun. Zorla bana tekrar sosyal medyada iş yaptıracaklar

Bu arada SPK ve borsa İstanbulu da mutlaka telefonla arayın kibar ve net ifadeler kullanarak kendinizi ifade edin.
    SPK 0312 292 90 90
    Borsa İstanbul 0212 298 21 00
    Emin olun etkili oluyor. Rahatsızlık verin bir daha böyle durumlarda bin kere düşünsün ahlaksızlar

BÜYÜK REZALET’

Sozcu.com.tr’ye konuşan bir fon yöneticisi, depremin ardından borsanın üç gün çalışmasını “büyük rezalet” olarak nitelendirdi.

1999’da 17 Ağustos depreminin ardından borsanın kapandığını hatırlatan fon yöneticisi, SPK’nın borsayı üç gün açık tutarak bazı kişilerin vurgun yapmasına, depremzedeler başta olmak üzere birçok kişinin ise zarar etmesine olanak tanıdığını dile getirdi. Özellikle vadeli işlemler piyasasında büyük rezalet ortaya çıktığını belirten fon yöneticisi, “Birileri vadeli piyasada açığa satış yaparak vurgun yaparken, alım yönünde kredili pozisyonla depreme yakalanan ve işlem yapamayanların ise eksiye düştüğünü” belirtti.

Söz konusu isim “Borsada eşitlik ilkesi olması gerekir. Herkesin işlem yaparken aynı koşullara sahip olması gerekir. Böylesine büyük depremde eşitlik ilkesi çalışamaz. Milyonlarca kişi depremden etkilendi, göçük altında olanlar, onlara yardım etmek için seferber olan milyonlarca insan varken borsayı açık tutmak büyük rezalet” dedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Sadece 3 işlem var ekte

Tarih de 07.02.2023 bildirimin.
    üstat çarşamba işlemler iptal olmuş fiyat salı günü fiyat a gelmişti salıda iptal oldu fiyatlar hala neden salı günü fiyatlamada yanlış anlamadım snırım borsa tamamen pazartesi kapanış fiyatına gelmedimi?

Sayfa 390/636 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •