Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Viop XXXVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yahu mala bakar mısınız? adama nasıl dokunmuş nasıl bir eziklik bu yahu bir vakko örneği verdim adamın içine oturmuş...lan oğlum kıskanma lan çalış viopta kazan sende al lan...alana niye laf ediyorsun?

2. Basligi mesgul etmenin anlami yok ne yazdim vakkodan alisveris yapabilen bir insan icin losev yada
    baska bir dernege 5000 bagis yapmak koymaz diye soyledim. Yapacaksan hodri meydan gorelim yapabilme kabiuliyetini ama dedigim gibi yapamazsin Hakaret sinirlarini zorlamadan beni ezmek istiyorsan benide zarara ugratmak istiyorsan hodri meydan bagis dedim . yapacaksan hadi yapalim yapamiyacaksan o zaman konuyu kapatalim
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ulan lavuk şimdi yani illa evdeki vakko gömleklerin kravatların trikoların hatta kaşkolların hatta burlington çorapların hatta vakko evrak çantasının fotosunu mu koyayım sana? çekerim şimdi bir kısmının fotosunu yanına da culpable a girsin diye bugünün tarihini atarım...lan seni burada patates ederim valla bi daha yazacak halin kalmaz...

toz ol...rezil...
    neden bana dokunsun hayal dunysinda sacma sapan mesajlar yazdigini gostermek icin yazdim o yaziyi
    neyse dedigim gibi hayali Vakkodan giyinirsiniz bir vakfa yardim yapamazsiniz
    yeniden yaziyorum vakko dan alisveri yapabilecek bir insan icin 5000 tl bir vakfa bagis yapmak zor olmasa gerek gercekten yapiyorsa
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yahu mala bakar mısınız? adama nasıl dokunmuş nasıl bir eziklik bu yahu bir vakko örneği verdim adamın içine oturmuş...lan oğlum kıskanma lan çalış viopta kazan sende al lan...alana niye laf ediyorsun?
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sn Bozkurt,
    O kadar yazıyı boşuna mı yazdık. Bir okusan. Verilen bir şey yok yahu

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Verilen bişii yokta, doktorlar eyleme katılmıycaz boş tenekeden ses çıksın yazdı arkadaşımız, neden öyle yazdı.
    Madem Dr ye verilmedi onlar neden eyleme katılmıyor
    Kesin bişii var bu işin içinde

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    abiler samsung telefondan foto çekip atacağım bu culaple malını g_t etmek farz oldu...nasıl yapacağım bunu bir anlatın...hiç cepten foto çekip buraya eklemedim...

kaçma lan culpable? eğer adamsan löseve 5.000 TL yi yatırıp buraya dekontu koyarsın...seni yerin dibine sokup çıkartmazsam adam değilim...

birkaç parça çekeceğim bugünün tarihini atacağım yanlarına da culpale a girsin yazacağım....kaçma lan sakın...

5. Terbiyeni bozma
    bak ne diyorum cakma markalarin resmini cekebilirsin atabilirsin . vakkodan alisveris yapabilen adam icin 5000 tl bagis zor olmasa gerek madem g o t etmek mi itsiyorsun yap bagisi at ve g_t et dedik ama yapamazsin

bir yere kactigim yok burdayim 15 dakika daha sonra disariya yemege gidecegim
    ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    evet kıvırtmaya başladı çakma çıkma puhahaha...lan yürü uza...koyacam diyorum buraya fotoları birkaç parça hepsi sığmaz buraya...bağış yapacan mı löseve? hayıra vesile olacam valla bu da ayrı keyif yani...hem de seni rezil rüsva edecem ki hiç tanımadığın insanları karalamaya aklınca küçük düşürmeye çalışma diye...küstüm oynamıyorum falan olmaya başladı bakıyorum yok çakma yok çıkma...ulan dk 1 daha...

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Terbiyeni bozma
    bak ne diyorum cakma markalarin resmini cekebilirsin atabilirsin . vakkodan alisveris yapabilen adam icin 5000 tl bagis zor olmasa gerek madem g o t etmek mi itsiyorsun yap bagisi at ve g_t et dedik ama yapamazsin

bir yere kactigim yok burdayim 15 dakika daha sonra disariya yemege gidecegim

7. Bak simdi son mesaj olarak bir insan nasil g_t edilri sana ogreteyim
    christian louboutin, jimmy choo ve dolce gabbana cok severim baska giymem!!! ha bunlara para vermek dangalaklik ise yeri gelir 6000 degil guncel kur ile 20bin verir gene alirim umrumda olmaz kazaniyorum kendimed aileme harcarim !!
    Ama dedigim gibi vakkodan beymenden alisveri yapan insana 5000 tl bagis koymaz dedim 55bin de koymaz
    Bak ben senin bagis yapamacagini biliyorum ama madem yazdim aklima geldi simdi kendim bunu yapmasam manevi olarak rahat etmezdim helali hos olsun onlara

Al dekontlar asagida 2.5k losew 2.5k da down lara yaptim. senin tabirin ile g_t etmek bu sekilde yapilir
    ilk mesajda da yzdim yeniden yaziyorum sen bu bagisi yapamazsin

....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    arkadaşlar bir tarif edin yav şu samsung telefondan nasıl foto atarım...çakma vakkoların fotosunu atacam da puhahaha...nasıl kıvırttı yahu saniyesinde döndü...dur tarif etsin birisi atacağım kaşkol atayım bi tane, bir evrak çantası, burlington çorap atayım bi tane çakması mı varmış burlington çorabın bak sen? bir tane triko atayım kışlık önü fermuarlı kolları süet dur lan eğleneceğiz...

bir arkadaş şu foto işini yardım etsin gerisi 5 dk lık iş...

Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •