Sayfa 391/1030 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Burgan digital ürünü için internet bankacılığı var ise oradan açabiliyormuyuz? Ya da menülerdeki e-mevduat oranı digital oranı veriyor mu?

AyrıcaBurgan digital web sitesi listesinde max oran %27 görünüyor ....30 u para bağlamaya çalışırken mi veriyor?
    Sorumun cevabını Banka verdi.....

2.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Beyler umarım sorun bendedir burgan aradım %27 dedi vakıfbank şubemben %26 aldım demin farklı telefondan beşiktaş özel bankacılık vakıf aradım 25.50 verebilirim dedi arzu hanım mt bu arada neden oranlar çok düşük diger bankalar fazla oran veriyor dedim onları bilemem ama devlet bankaları merkez bankasının talebi ile faizi bu pazartesi geçerli olmak şartı ile düşürdü diyo dedim arkadaş 1.65m 29.15 vakıf vermiş diye bugün oranlarda düşme oldu dedi vakıfta aynı halkbank burgan bide denizbank aradım şimdi 26.50 verdi oda sorun bendemi yoksa hepsi danışıklı dövüşmü yapıyor ? bu arada vakıfbank ve halkbank özelbankacılık para miktarı isim soy isim sordu gibi tc no sordu daha önce sormuyordu zorunlumu tc sormak ?
    Hayır değil,vermese idiniz.Belki sadece telefonunuzu isteyebilir,o da para kaçmasın diye.Foruma hoşgeldiniz,fırsat bulursanız biraz geriden okuyun derim.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yok hesap oncesi alo diosunuz. Mt ozel orana cikariyor sizi. Ama once mt ile gorusup teyidini alin. O notunu alsin.sonra ben soz vermemistime gitmesin
    Cevap için teşekkürler....E-mevduatta yapsak sonuçta MT lere muhtacız galiba....

4. T-Bank yeni 500K -> 29.5

5. Şeker yeni 600K -> 28,50

Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Hayır değil,vermese idiniz.Belki sadece telefonunuzu isteyebilir,o da para kaçmasın diye.Foruma hoşgeldiniz,fırsat bulursanız biraz geriden okuyun derim.
    öncelikle hoşbulduk bugunku vadeyi bozsammı acaba düşünuyorum bu oran az geldi %26 ? vakıfbank ve halkbank hangi özelbankacılık veya normal şubelerden bu oranlar alınıyor tam detay bulamadım eduardo 460k için 28.50 almış adana özel vakıftan istanbulda bu oranı alamadım tüm vakıf şubelerini aradım nerdeyse

7. N-kolay bonoyu tavsiye eder misiniz. günlük olarak 28 veriyor.anladığım kadarıyla hesap internetten hemen açılıyor ve aktifleşiyor. Yüksek birikimi olmayanlar için en yüksek burası sanırım... Sanki azcık imar bankasını andırıyor gibi geldi de bana : ) o yüzden biraz kararsızım...

8.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    öncelikle hoşbulduk bugunku vadeyi bozsammı acaba düşünuyorum bu oran az geldi %26 ? vakıfbank ve halkbank hangi özelbankacılık veya normal şubelerden bu oranlar alınıyor tam detay bulamadım eduardo 460k için 28.50 almış adana özel vakıftan istanbulda bu oranı alamadım tüm vakıf şubelerini aradım nerdeyse
    Halkbanka sorun birde oranları ..Vakıfın bir iki tık üstü veriyor hep

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 391/1030 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •