Onemli Gunler Banner
Sayfa 391/800 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın zübük zade @ mutlaka paylaşacağım yazıyı bulamıyorum nereye koyduğumu unutmuşum ,ama evde bir yerdedir uçamaz kaçamaz sadece biraz uğraştıracak oda spor olsun ,merak etmeyiniz mutlaka bulup yazacağım ben onu bir daha bulamam diye yazıcıdan çıkarıp saklamıştım iyi ki öyle yapmışım o yazıyı daha sonra İnternet ten bin defa aradım bulamadım,söz verdim mi mutlaka yerine getiririm ,hiç merak etme bulacağım ve yayınlayacağım.

Tamam abicim bekliyoruz saygılar

2. [attach=confıg]25038[/attach]

hgkygkgykgıktfıyfu
    Attached Images Attached Images

3. [attach=confıg]25039[/attach]

Buradaki yazı %100 doğru bir veri olup bu yıllara ait bist ve isctr sitelerinden doğruluğu teyit edilebilir,

vatandaş 1000 liralık hisseyle örnekleme yapmış bedelliliri işin içine katmamış ve temettülerlede hisse almamış onlarıda harçlık yapmış birde onlarıda eklerseniz boğazdaki en kral yalıyı almanız mümkün
    siz 20 yıl çocuklarınız için doğru ,karlı ve güvenilir bir şirkete yatırım yapabilir yada kendiniz on yıllık bir yada beş yıllık bir yatırım yapıp bu paranın bir kısmını elde edebilirsiniz demek istemişler yazının özeti bu

ben buradan şu dersi çıkardım al satlarla küçük yatırımcının kazanması piyango gibi bir şey üç sefer kazandığınızı bir seferde daha fazlasıyla tepenize vurup elinizden alıyorlar doğrusu, doğru zamanda doğru hisseye ihtiyacınız olmayan parayla girip sabırla beklemek ,özellikle küçük sağlam karlı şirketler büyüme beklentisi olanlar .

bu yazı tamamen iyi niyetle yazılmış bir bilgi paylaşımıdır kesinlikle al sat ve tut anlamı çıkarılamaz kısaca yatırım tavsiyesi değildir .
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    [attach=confıg]25038[/attach]

hgkygkgykgıktfıyfu
    sevgili Horasanlı bu belgeyi ben egeen topiğinde ekran görüntüsü olarak almıştım keşke deseydiniz ben siz aramadan yapıştırırdım buraya!Emeğine sağlık
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. bundan bir kaç ay öncce yani koronodan önce RTALB almıştım beşbin lot 1,55 liradan 2.76 olunca sattım zaten koronada çıkmıştı herkes düşünce bu çıkmıştı anlam veremedim sonra gene alırım hele bu kriz geçsin dedim kısacası birde ben trade edeyim dedim işte sonuç RTALB bu gün 43,50 tavan satıcı yok daha nereye gideceğide belli değil ,buna şansmı dersiniz kısmetsizlikmi dersiniz yoksa trade hatasımı dersiniz her neyse vermeyince mabut neylesin Mahmut oluyor işte tutsaymışız minik bir sermaye olacakmış hergele ,genede kendimi şanslı hissediyorum çünkü borsada kaybettiğim günler üzülmeyi kazandığım günler aşırı sevinmeyi bırakabilmeyi öğrenmişim umurumda değil ,borsada fırsatlar bitmez üzülmeye değmez ,hayat çok kısa değmez

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    sevgili Horasanlı bu belgeyi ben egeen topiğinde ekran görüntüsü olarak almıştım keşke deseydiniz ben siz aramadan yapıştırırdım buraya!Emeğine sağlık
    onuda ben koymuştum oraya sizin sakladığınızı bilseydim yazardım ,bu gerçekten ibret alınacak bir yazıdır sayın Filozof anlayabilene ,bu arada Acsele giriş yaptınmı yoksa etrafında peşrevmi çekiyorsun halen ,merak ediyorum.

bundan bir kaç ay öncce yani koronodan önce RTALB almıştım beşbin lot 1,55 liradan 2.76 olunca sattım zaten koronada çıkmıştı herkes düşünce bu çıkmıştı anlam veremedim sonra gene alırım hele bu kriz geçsin dedim kısacası birde ben trade edeyim dedim işte sonuç RTALB bu gün 43,50 tavan satıcı yok daha nereye gideceğide belli değil ,buna şansmı dersiniz kısmetsizlikmi dersiniz yoksa trade hatasımı dersiniz her neyse vermeyince mabut neylesin Mahmut oluyor işte tutsaymışız minik bir sermaye olacakmış hergele ,genede kendimi şanslı hissediyorum çünkü borsada kaybettiğim günler üzülmeyi kazandığım günler aşırı sevinmeyi bırakabilmeyi öğrenmişim umurumda değil ,borsada fırsatlar bitmez üzülmeye değmez ,hayat çok kısa değmez
    sayın horasanlı
    burada özelden 2 kişiye 2 40 dan RTLAB ve ALYAG alması için yazdım. umarım almışlardır.
    ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    onuda ben koymuştum oraya sizin sakladığınızı bilseydim yazardım ,bu gerçekten ibret alınacak bir yazıdır sayın Filozof anlayabilene ,bu arada Acsele giriş yaptınmı yoksa etrafında peşrevmi çekiyorsun halen ,merak ediyorum.
    sevgili horasanlı karton marton derken sermayeyi dağıttık acseli takibe almıştım ama kartondaydım hatta size yazmıştım onun için bıraktım sadece 1027 lotla acsel izliyorum bilançosunun durumuna göre bakacağım artık:)
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 391/800 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •