Onemli Gunler Banner
Sayfa 393/553 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 4418 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Ben adama ( eğer spekülatör erkekse) megaloman dedim ama hem megaloman hem de psikopatsa işimiz var sayın Bezgin.
    Benden önce seni bulur, aman dikkat..
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. Yav adamlar beni tanıyor zaten.Genel Kurulda içeri girmeden bina resepsiyonuna kimlik beyanında bulunuyorsunuz. Girdim kaydımı yaptırdım. Zaten kaydı yapan çocuk Ecyap genel kurulunda da görev yapan çocuk beni hemen tanıdı. Sonra bir yere oturdum, oturumu yönetecek kişiye ben gözle işaret edildim. Herhalde arızadır diye. Girenlere bakıyorlar kim problem çıkartabilir diye. Buraları okuduklarına da eminim.

Spek yok zaten burada. Patron var. Spek olsa niye fiyatı sürekli baskılasın gazoz parası çıkartmak için. Çıkartır 40 tl ye oradan kademeli malı dağıtır. Sonra terkeder yeni tahtaya yelken açar. Böyle spek mi olur.

3. dun verdiğini bugün geri aldın.
    Haayiiinnn Faruk , seni.

4. Bilmiyorum ama gerçekten yenmemesi gereken bir mantar yemiş. Bugün iki hissedeki hareketleri açıklamaya kalksan durum komediden absurt komediye oradan da başka bir sanat türüne geçer..

Bizim de yapabileceğimiz bir şey kalmadı, mecburen psikanalize geçtik. Evet, bu insan normal değil !

5. Eskiden Gırgır dergisinde Oğuz Aral ''ın utanmaz adam , dizisi vardı , Hayinn Faruki kendini utanmaz adam statüsünde değerlendirme derdine düşmüş .

6. Yarın ben de mantar yersem görür gününü

7. Benim burada bahsettiğim Faruk , eski mısır kralı Faruk tur , affınıza mağruren yazıyorum , çok adi bir adamdı , misafirlerinin bile cüzdanlarını çalardı bir hırsızdan ders almış , o derece adi adamdı , düşünün ülkemizde ve günümüzde yaşasa borsada neler yapabileceğini ,1952 de öldü de kurtulduk , aşşağılık adamdan.Yani dünya kurtuldu.

8. Bugün hınçlandığına göre yazılanları takip ediyor olabilir. Karikatürleştirdikçe o da kendisini çirkinleştirdi.

İsimlerle ilgilenmem. Çirkin birisi bu...

Sayfa 393/553 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •