Sayfa 393/925 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Bu erken seçimi dahada erkene almak icin bir yol varmi mesela bu hafta sonu yapmak için bir khk çıkarsınlar ne olacaksa olsun yeter artık.
    Milleti soydular resmen

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Bu erken seçimi dahada erkene almak icin bir yol varmi mesela bu hafta sonu yapmak için bir khk çıkarsınlar ne olacaksa olsun yeter artık.
    Milleti soydular resmen

Seçimden sonra sağlam tepki vereceğinin garantisi var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    Seçimden sonra sağlam tepki vereceğinin garantisi var mı?
    Belirsizlik bitmiş olur.
    Ayrıca benim düşüncem bu hissenin sağlam çıkması için haber lazim yoksa haber olmadan bist 150 bin olsa bundan bir cacık olmaz

4. Ortak seçim bittimi bizi daha iyi soyarlar benden demesi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Enazından şuanda hepsi düşüyor zorumuza gitmiyo ortak yalnız değiliz en azından

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    borsa üzerinde bu kadar baskı anlamsız...1 haftadır ne ise çivisi çıktı saldırı var....hisselerin çoğu dolar bazında pul oldu...gubrf yine iyi direniyor...
    Ne direniyor ne birsey. Piyasayla zıtlasmayacaksin Trendi kimse degistiremez. Hisseyle karla yonetimle alakasi yok. Secim kur su bu bahame Trend asagi ve donmedikcede asagi

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Belirsizlik bitmiş olur.
    Ayrıca benim düşüncem bu hissenin sağlam çıkması için haber lazim yoksa haber olmadan bist 150 bin olsa bundan bir cacık olmaz

birader bir cacık olmayacağını biliyorsan çıkarsın satıp, hergun ayni şeyleri yazmaktan bikmadinmi burda, para ilemi yazıyorsun.

Ayrıca senin ilk g8rdigin günleri hatırlıyorum ve sana biz kaybettik sende pişman olma diye,yol yakınken çik istersen diye uyari yazmıştım o zamanlar kızıyordun bize, teknik temel den ve hissenin geleceğinden bahsediyordun, simdi ne oldu da değişti düşüncen, hemde hisse dolar bazın da dip yapmışken, dusek yeri kalmamışken.kusura bakma ama baydın artık, hic umudun yoksa durman kabahat sat çık.

8. Acayip bir tezgah dönüyor. 3-5 kağıt dışarda tutup anormal fiyatlamalar oluşuyor. Hisselerde %50-100 arasında kayıplar var ama Endeks 100bin üzerinde. Ekranı kapatıp 1 ay borsadan uzaklaşmak lazım. Yapabilene...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 393/925 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •