Onemli Gunler Banner
Sayfa 394/853 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Hayret bu gün düşmemişsin Mipaz. Hayırdır ? . Başına taş mı düştü...

2. Teknik olarak yorumlacak arkadas varmi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba. Arayan oldu mu? Ben şimdi aradım. 1154 nolu parselin sk03 kodunda özel bir durumu olduğu söylendi. Yaklaşık 2 sayfalık imar durumunu anlatan rapor varmış. Bu raporu telefonda anlatamam çok uzun sürer. Buyrun gelin yüz yüze anlatayım dendi ya da yazılı başvuru yapın dendi. Benim alabildiğim bilgiler bu kadar. Başka arkadaşlarda arar ve daha fazla bilgi almaya çalışabilirse çok makbule geçer.
    demekki sensör arkadaş doğru söylemiş..2 sayfalık rapor var..arazi büyük olduğundan kimi yerleri orman ve havza tarafı varsa diğer elde kalan mallar üzerinde alanlar farklı değerlendirilmiştir... bir başka bakış açısı ise ganimete ortak vardır bu silsilede o bekleniyordur anlaşsın diye.. yani iki kere iki , dörttür beş olmaz..eli kulağında öylede böylede olacaktır mutlaka..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Merhaba arkadaşlar biraz önce bende aradım. Haftaya çarşamba askıya çıkacsğı söylendi. Buraya kadar iyi sonrası bana sarmadı, hoşuma gitmedi. Arsanın büyük bir bölümünün belediye kullanım akanı ve tabiatı koruma alanı olarak planlandığı diğer kısmın ise günü birlik piknik alanı olacağı , imarın konuta otele ve sosyal tesislere izin vermediğini ancak sökülüp takılabilen yapılara izin verildiği bilgisi verildi. Dedimya bana sarmadı benim için hayal kırıklığı. Askıya çıkınca itiraz gelir diye düşünüyorum. Budurumda bu iş uzar gibi ...
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar biraz önce bende aradım. Haftaya çarşamba askıya çıkacsğı söylendi. Buraya kadar iyi sonrası bana sarmadı, hoşuma gitmedi. Arsanın büyük bir bölümünün belediye kullanım akanı ve tabiatı koruma alanı olarak planlandığı diğer kısmın ise günü birlik piknik alanı olacağı , imarın konuta otele ve sosyal tesislere izin vermediğini ancak sökülüp takılabilen yapılara izin verildiği bilgisi verildi. Dedimya bana sarmadı benim için hayal kırıklığı. Askıya çıkınca itiraz gelir diye düşünüyorum. Budurumda bu iş uzar gibi ...
    zaten bi hinlik olduğu belliydi. yoksa güzel bi imar olsa kime alım fırsatı verir ki.. bakalım ne edecek...

6.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    sayın cıvata kağıdı niye verdikleri çıktı ortaya..eğer gerçekten iş böyle ise ? bana sorarlar e daha neyi bekliyorsun diye..o zaman değerleme bu yıl için yapılsa değersiz çarpanı olur..aslında bana diyor vakit varken kaçın diye..peki burdan gidip nerye saf tutalım..arsalarını değerleyecek batı çim vardı acaba bu zararları ordan çıkarabilirmiyiz..yinede düşünüp öyle acele etmeden hareket etmek lazım..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Ortak desene rezidans yerine prefabrik.....çok güldüm yaaaa işte doğanın ipiyle inersen boğulursun....

8. E noldu simdi hepinizin fikri degismis goruyorm !!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 394/853 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •