Onemli Gunler Banner
Sayfa 396/602 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Haftalık kripto

bnbusdt_premıum
    cvtusdt
    eurjpy
    eosusdt_premıum
    dogeusdt_premıum
    paxusd
    usdtpax
    tether / paxos standard
    tusdusd
    trueusd
    Teşekkürler hocam

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    7.75 aylık drenç kırılmamasını istiyorum.. Buradan aşağı salmalı salmassa piyasanın beklediği olur 8 civarları herkes orayı bekliyor herkesin dediği olmamalı
    Kesinlikle katılıyorum herkes 8 üstünü konuşmaya başladı demek ki 6.90 ve altına gidiyoruz.Ama dolar o pick up ı eninde sonunda yapacak 9.80 leri göreceğiz ama daha zamanı var.Dolar almak hiç tarzım değil ama düşündüğüm seviyelerden yüzde 50 kazanç getirecek bir doları alırım.YTD...

3.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum herkes 8 üstünü konuşmaya başladı demek ki 6.90 ve altına gidiyoruz.Ama dolar o pick up ı eninde sonunda yapacak 9.80 leri göreceğiz ama daha zamanı var.Dolar almak hiç tarzım değil ama düşündüğüm seviyelerden yüzde 50 kazanç getirecek bir doları alırım.YTD...
    biz doların 1.5 yıl gibi bir süreçte 8.50 üzerini beklemiyoruz jeopolitik riskler veya seçim mevsuzu olursa bir şey diyememaltın içinde aynı fikirdeyim altın kan ve savaş sever kaus sever olmadıkca altındada düşüş bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    biz doların 1.5 yıl gibi bir süreçte 8.50 üzerini beklemiyoruz jeopolitik riskler veya seçim mevsuzu olursa bir şey diyememaltın içinde aynı fikirdeyim altın kan ve savaş sever kaus sever olmadıkca altındada düşüş bekliyorum
    Çelik üstad piyasa ile ilgili öngörülerinizi başarılı buluyor ve sizi ilgiyle takip ediyorum.Yalnız dolar konusunda iddaalı olacağım dediğim seviyeleri kısa sürelide olsa zaten 9 üstünde çok kısa kalacak ama bu sene içinde göreceğimizi düşünüyorum.Umarım ben yanılırım demek isterim bu arada siz bir erken seçimin borsaya olumsuz etki edeceğini ve doları yükselteceğini düşünüyorsunuz sanırım bu konuda da sizinle aynı görüşte değilim bu erken seçimin lafı bile diğer erken seçimlerin aksine borsayı uçurur bence saygılar...

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bankalar bugün neden düştü, halkbank, Vakıfbank tarihi diplerde, bankalarda yükseliş ne zaman olabilir, bankalardaki bu baskının nedeni nedir? İsc de ucuz görünüyor bu arada

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. dolar cok hızlı hareket ediyor şu an bile bir bakıyorum 7.73 bir bakıyorum 7.75 en yüksek 7.78 gördü 1 saat kalırsa 7.75 üzeri herkesin düşündüğünü düşüneceğim

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Silivri soğuk hocam USD analizi yapmayın bence 🤗benimde ongorum 808 e oradan 7,6 oradan 9 9.2 oradan uzun soluklu ayı piyasası yani bu atak USD için son atak bu hareketlerin çok hızlı olmasını bekliyorum çünkü trendler hızlanarak biter sizce bu ongorum tutarmi geçmiş sayfalarda 28 ocakta piyasanın 158 binden 3 hafta süreyle düzelteceğini yazmış ve haklı çıkmıştim bakalım bu olacak mı adı üstünde öngörü saygılar sevgiler

8.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Çelik üstad piyasa ile ilgili öngörülerinizi başarılı buluyor ve sizi ilgiyle takip ediyorum.Yalnız dolar konusunda iddaalı olacağım dediğim seviyeleri kısa sürelide olsa zaten 9 üstünde çok kısa kalacak ama bu sene içinde göreceğimizi düşünüyorum.Umarım ben yanılırım demek isterim bu arada siz bir erken seçimin borsaya olumsuz etki edeceğini ve doları yükselteceğini düşünüyorsunuz sanırım bu konuda da sizinle aynı görüşte değilim bu erken seçimin lafı bile diğer erken seçimlerin aksine borsayı uçurur bence saygılar...
    Citi 18 martta yapılacak ppk fazilerini merkez bankasının 100 baz puan artırması yönünde bir açıklama yaptı. Eğer piyasa böyle bir beklentiye girerse ve bir faiz artışı yaşamazsak, enflasyonla harmanlı TL değer kaybı fazla olabilir. Kartal hocam sizin piyasa hakkında söylediğiniz şeyleri yakından takip ediyorum. Umarım TL ABD’nin açıkladığı yeni teşvik paketi ile birlikte daha iyi yerlere gelir ve borsamız dünya piyasasından olumsuz ayrışmaz.

Sayfa 396/602 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •