Onemli Gunler Banner
Sayfa 398/863 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Dediğinde haklı olabilirsin..
    Maalesef kontrol onlarda ve dokta da fena zarar ettiler ya da fena mal çıktılar(iş yatırım onlarsa)
    Belki oraya para ihtiyaç olmuştur oraya aktarmislardir.nasil olsa klimasan robotların ve onların oyuncağı
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bunlar büyük ihtimalle diğer taraflarda parayı değerlendirip çaprazda bunu sabitliyorlar durum bu büyük ihtimalle , burda boğa mıdır nedir biri vardı tweet te bu kişide enver teyze deniliyor , adamın saydığı hisseler hep manipülatif , saçma sapan hisseler , bunların yanknda klimasanda vardı , ne alaka şimdi , bu itlerin öbür tarafta operasyonları bitince buraya gelecekler adamlar klimasana da orta ve uzun vade iyi demişler bak sen Klimasanda tahta da sığ olduğu için adamlar her istediklerini yapıyorlar , bu bir süre daha 18-19 / 23 arası gider gelir hocam bu ,
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benimde gözlemlediğim saçma sapan hareketler genelde zararına baskılama falan. Ama Gerçek yatırımcının umurunda değil. Birileri alınca basamıyorlarda işleri zor. Sanırım haftaya vergi dairesi karı gelecek ondan sonrada bilanço. Ve 3 aylık beklentisi. 1 ay sonra bambaşka şeyler konuşuyor olabiliriz. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Benimde gözlemlediğim saçma sapan hareketler genelde zararına baskılama falan. Ama Gerçek yatırımcının umurunda değil. Birileri alınca basamıyorlarda işleri zor. Sanırım haftaya vergi dairesi karı gelecek ondan sonrada bilanço. Ve 3 aylık beklentisi. 1 ay sonra bambaşka şeyler konuşuyor olabiliriz. Ytd.
    18 lere geldiğinde alacak çok fazla kişi var malı kaptıracaklar biliyorlar , 25 civarına gelincede millet bunlara çakacak ,çünkü millette güven bırakmadı ********ler , mayısa kadar sürünür bu , mayısta hem genel kurul var hemde ilk çeyrek gelecek , 2019 u sürderebiliyorlarmı bunu görmek isteyende çok olacaktır , inşallah en az 1 tl temettü verirlerde iyi olur o zaman , hissede rahat nefes alır

4. Arkadaşlar sadece algı yapıyorlar daha gecen hafta 23 ü gectı bu tahta, öyle üç kuruşluk adamlar bu tahtaları istediği gibi yonetemez... Tahtacı bence yukarıdan çok mal yedı aşağıdan da çok mal kaptırdı o yuzden hareketsiz kaldı oda haklı, çıkarsa yukarı yıne yiyecek kafasına o yuzden ölu taklidi yapıyor yukselıse duyarsız davranıyor.. Önemli olan beklentiler, gerçekleşirse mecbur ederıne taşıyacak...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Alıcı olmayan tahtaya adam tek kademede 14 bin koydu... Yatacak yeriniz yok sizin...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alıcı olmayan tahtaya adam tek kademede 14 bin koydu... Yatacak yeriniz yok sizin...
    adamda 300/500 bin lot varsa 14 bin nedirki onun için onun derdi nevar ne yok hepsini o kazanacak.

7. Sabah 45 bin lot alış yapan Meksa da küfür ede ede verdi.
    Geçen 22.80 e kadar alan alnus da küfür ede ede vermisti..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aboov klimasan iniyi la bu yine 😡😡

Sayfa 398/863 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •