Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ek 27391

7 kuruş daha pahalı imiş yanlış hatırlamışım .

İsterseniz İstanbul’a dönersem paketin yanında POZ VERİRİM inanmıyorsanız eğer
    Dostum linkiyle verseydin biz de alırdık.
    İndirim geçmiş bitmiş, fıstıklar çoktan gübre olmuş.
    Bize fıstık lazım senin pozunu ne yapalım, yenmez içilmez yaw...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Anketlere çok takılıp birbirinizi kırmayın.

Ankete CHP'liyim diye yanıt verenin adamın AKP'li olduğunu bilemeyeceğimiz gibi sırf dalgasına en uçtaki seçenekleri seçen insanlar da olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam bu tarz örnekler yok kabul edilir istatistik biliminde.
    Logicli adamın hali de bir başka oluyor

Tamamı paylaşılan bir tablodan, 'abartılı bir şekilde cımbızla çektiğini vurgulayarak', ironi, biraz şaka, biraz mizah, biraz da kesin bir bit yeniği var burada iması yapan birine, 'cımbızla alıntı yapmışsınız' tespitini yapan birine çok şey söyleyebilirim de, Atatürkçülerin kredileri bende yüksek olduğundan, sabah mahmurluğu deyip geçmeyi tercih ediyorum.

3. Migrostan başka yerden alışveriş yapmayan birkaç chp linin tesadüfen yolu halk pazarına falan düştüyse aaa peynir, zeytin, yumurtanın hatta o ne meyve sebzenin de fiyatı düşmüş demiş olma olasılıgı tam olarak % 2.8 olmuşsa, eve döndügünde de tesadüf bu ya milyonda 2,8 ihtimalle anketçiler aradıysa gel şuna katıl valla adam bulamadık dediyse. O adam için o gün enflasyon % 17 den azdır zaten. Başka da bir açıklama olamaz.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aslında sn achilles orda chp seçmenine pozitif ayrımcılık yapmış oran olarak iyi partiden sonra en makul oran chpde.ama sn achilles o kadar bile çıkmasına şaşarak chp secmenini onore etmiş.ben o kadar onore etmezdim.aziz nesinin oranını kararsizlara dagittiginizda elbet üç beş chp yede düşer doğaldır.artniyetliler artı aziz nesin katsayısına dahil olanlar düşünülünce bana rakamlar makul geldi de iyi parti şaşırttı beni .

5. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dile getirdiği, Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi ile ilgili iddiayı sordu. Şentop, Soylu'ya gönderdiği yazıda, tüm bilgi ve belgelerin Meclis Başkanlığı'na gönderilmesini istedi.

6. Bazı CHP liler ( çıkar amaçlı olanlar ) , hem nalına hem mıhına vurabiliyorlar. Ben ileri yaşıma rağmen hiç son 10 yıldaki kadar körelmiş partili kitlesi görmemiştim. kendi halimde işlerimle uğraştığımdan olmalı ki varsa bile ilgilenmemişim.

Emeklilikte haliyle zaman bol. Seferihisar da yazlıkta komşularımla yaşamaya 4 yıl dayanabildim. her türlü üç kağıdı da orada onlardan yaşayarak öğrendim. Misal ; Yozgatlı bir aile. Erkek lise mezunu Ziraat bankasından emekli olmuş. kadın ilkokul mezunu. 3 çocukları var. İzmir CHP örgütünde çok aktifler ama çocuklarını işe koyamamışlar ! Büyük oğulları ( 30 yaşlarında ) İstanbul belediyesinde spor eğitmeni olmuş. Nasıl olmuş ? adam utanmadan övünerek anlatıyor ; '' İstanbul AK Partiye kayıtlıyız. Kışın yoğun olarak parti çalışmalarına katıldık. Topbaş ta oğlana kıyak yaptı '' diyor.

7. Zamanla seçimlerde seferihisardaki yazlığa chp bayrağı asıyorken, son Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kocaman Erdoğan portresi ve akp bayrağını astılar. İnsanlar şaşırınca ; ne bakıyorsunuz şaşkın şaşkın , diğer oğlanla kızımı da İstanbul da işe aldılar. Burada toplanmışsınız yaşlılar sabah akşam kendinize propaganda yapıyorsunuz. Biz ise köy köy , ev ev geziyoruz. Artık CHP ile işimiz yok. dediler. Yani aslında Türk Milleti Asil dir . her daim işini bilir olayı. Derhal evi satıp ortamdan uzaklaştım.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dile getirdiği, Sedat Peker'den 10 bin dolar alan siyasetçi ile ilgili iddiayı sordu. Şentop, Soylu'ya gönderdiği yazıda, tüm bilgi ve belgelerin Meclis Başkanlığı'na gönderilmesini istedi.
    Şahane bir hareket. Olması gerekeni yapmış. peki şimdi Kılıçdaroğluna ettiği hakaret ne olacak ! Kırk koldan ne yapacağı söylendiğinde hakaret etmeden '' Tamam arkadaşlar aceleye gerek yok. Takipteyim ve ben bu olayın üstünü örtülmesine müsaade etmem '' deseydi daha çok saygı duyulacaktı.

Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •