Sayfa 398/401 İlkİlk ... 298348388396397398399400 ... SonSon
Arama sonucu : 3201 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Olacak ortak seve seve olacak ama şu an bistte daha ky yoğun bir hisse yoktur. Bu kadar yükle sadece aşağı basarlar, gariplerim de pd/dd bilanço vs oyalansin, grafik çizip dursun. Yahu açın bi telegramdaki adese grubuna bakın kaç kişi var, her gün artıyor, son 2 ayda 400 kişi arttı. Bu tahta kızılay mı? Elbette aşağı basacak. Bedelli açıklayacak. Güçlü olan kalır zayiflar çeker gider. Sonra aylarca sürecek toplama evresi başlayacak. 200 mio lot sattılar önce o alınacak sonra 300 mio lot daha piyasadan toplanacak. Sonrası 5 mi olur 10 mu olur 30 mu olur onu adnan bilir.
    Gardaşım sen niye dertleniyorsun? Millet alır, satar,batar !

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı zaten ölmüş
    Bu hissede ki yatırımcıların büyük kısmı 2021 yılından kalmadır. Adamın parası pul olmuş 2 TL ya da bedelliyle mi korkutacaksın?

4. 3 ayda 21 milyon TL zarar etmis. Bu kadar kisa bir surede bu zarari nasil etmis acaba. Yonetim giderleri olarak 3 ayda tam 20 milyon 861 bin 920 lira harcamislar. Boyle yonetim gideri olursa
    kar nasil yapacaklar. Kari yonetime mi harciyorlar acaba
    Son düzenleme : Husmen Dayı; 22-05-2024 saat: 21:29.

5. hepsonradan, sizin bu yonetim giderleri konusunda yorumunuz nedir. Buradan bir kaynak aktarma yapiyor olabilirler mi

6.  Alıntı Originally Posted by Husmen Dayı Yazıyı Oku
    hepsonradan, sizin bu yonetim giderleri konusunda yorumunuz nedir. Buradan bir kaynak aktarma yapiyor olabilirler mi
    Üstadım öncelikle bu spk mevzuatına göre düzenlenmiş bilanço değil, vuka göre düzenlenmiş olan. İlk çeyrekte Loras GYO seha inşaat vs birçok operasyon oldu biliyorsunuz, görülüyor ki adese zarara uğramış Loras holding ise aynı ölçüde avantaj sağlamış. İki şirketin tablosunda olağandışı kar zarar tutarlarına bakın ne dediğimi anlarsınız.

Bugunku düşüşün sebebi belli oldu, yarin sabahtan da cakmaya devam ederler gibi. Allah'tan bedelli değilmiş sebep, şimdilik. Önemli olan spk mevzuatına göre hazırlanacak bilancodur, o Haziran'da açıklanır herhalde. Ama tabi güzel bahane olmuş aşağı basmak için. Birkaç arkadaş adesenin içi boşaltılıyor değerli varlıklar lorasa aktarılıyor vs yazmıştı maalesef şu an için haklı çıkıyor gibiler.

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Üstadım öncelikle bu spk mevzuatına göre düzenlenmiş bilanço değil, vuka göre düzenlenmiş olan. İlk çeyrekte Loras GYO seha inşaat vs birçok operasyon oldu biliyorsunuz, görülüyor ki adese zarara uğramış Loras holding ise aynı ölçüde avantaj sağlamış. İki şirketin tablosunda olağandışı kar zarar tutarlarına bakın ne dediğimi anlarsınız.

Bugunku düşüşün sebebi belli oldu, yarin sabahtan da cakmaya devam ederler gibi. Allah'tan bedelli değilmiş sebep, şimdilik. Önemli olan spk mevzuatına göre hazırlanacak bilancodur, o Haziran'da açıklanır herhalde. Ama tabi güzel bahane olmuş aşağı basmak için. Birkaç arkadaş adesenin içi boşaltılıyor değerli varlıklar lorasa aktarılıyor vs yazmıştı maalesef şu an için haklı çıkıyor gibiler.
    Bu tablodan adesenin içinin boşaltıldığını mı anladınız pes !
    Pusudamısınız?

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    hepsonradan kardeşim neredesin, hani geçen gün senin 1 90 -- 2 00 hedefin için ev araba muhabbeti etmiştim, evin kafasını kopardım salı günü nakitimize kavuşacağız, araba içinde girişimlerim oldu 9 yaşında arabam 51 binde onuda hiç zorlanmadan elimden çıkarabilirim sorun yaşayacağımı sanmıyorum, tek sorun senin verdiğn hedefi yakalamak, ama ben grafiklere oldukça hakim biriyim , isteyen arkadaşlar benim grafiklerimi altın topiğinden takip edebilirler zaten ben aslında külçeciyim demiştim, ben onsun 2 400 e gidince tekrar 2 150 düşeceğini grafiklerle anlatmaya çalıştım ve biraz zamanlama hatalarım olsada ons altında 2.150 yi göreceğiz yani bunları kendimi övme amaçlı yazmadım, kendimin grafik çalışmalarım iyidir demem oki adesenin düşmesinide körü körüne beklemem dönüş işaretlerini aldığımda allah yarattı demem sayın patronun hisselerinden azıcığınada sahip olurum. hepsonradan kardeşim kıymetli öneri ve tavsiyelerinizi a-buradan veya özelden beklerim küçük yatırımcıların dayanışması iyidır diye düşünüyorum, gerçi siz kendi deyiminizle küçük büyük adesecisiniz ama yakında inşallah bende küçük orta adeseci olacağım inşallah, yatırım tavsiyesi değildir biliyorsunuz her koyun kendi bacahından hasılır, bütün kardeşlerime bol kazançlar
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Sayfa 398/401 İlkİlk ... 298348388396397398399400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •