Sayfa 399/405 İlkİlk ... 299349389397398399400401 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeks fezaya çıktı hisse geri geri geldi, son bir haftadır negatif ayrıştık, 65'lere çıkartıp basmaya başladı ve hala doyamadı galiba.
    Bilançoda sıkıntı çıkmazsa bu rezil hareketler geride kalır, 60 altında yalansın sen Kocaer.
    valla hocam artık bunlardan her türlü üç kağıt beklenir, bilançoylada oynarlar ,haberde revize ederler vs..gece yarısı mal boşaltmak için kap atan şirketten her şey beklenir..zaten ayrı bir şirkette kurdular yapacaklarına kılıf olması babında..arabistanda da ne çevirdikleri belli degil..,özcesi : şirketin ve hissenin kurumsal güvenilirligi sıfırlandı ki ondan ben ,tahtadaki fiyata bakılması ve 61 üstünde kalınması gerekir , gerisi ıvır zıvır dedim..kurumsal güvenilirligi olan şirketlerin yatırımlarına ve büyümesine bakılır..

2. bu arada teknik olarakta ilk etapta 58.500 üstüne hacimli atması ve tutunması lazım..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    valla hocam artık bunlardan her türlü üç kağıt beklenir, bilançoylada oynarlar ,haberde revize ederler vs..gece yarısı mal boşaltmak için kap atan şirketten her şey beklenir..zaten ayrı bir şirkette kurdular yapacaklarına kılıf olması babında..arabistanda da ne çevirdikleri belli degil..,özcesi : şirketin ve hissenin kurumsal güvenilirligi sıfırlandı ki ondan ben ,tahtadaki fiyata bakılması ve 61 üstünde kalınması gerekir , gerisi ıvır zıvır dedim..kurumsal güvenilirligi olan şirketlerin yatırımlarına ve büyümesine bakılır..

Niyet ne olursa olsun patronun mal satması travmaya sebep oldu, böyle satışlar hoş karşılanmaz, yatırımcı hisseden uzaklaştı, zaten 70'lerden buralara ve aşağılara gelmesinin sebebi de buydu, şimdi hala bunun sıkıntısını yaşıyoruz, gelen tonla olumlu haberle bir daha orayı göremedik.
    Hisseye aşık olmak yok, temkinli iyimserlikle devam ediyoruz bakalım, başka yanlışlarını görürsem selamı keserim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Malum tayfa Kcaer satıp Eregl alıyor galiba, hisse düzeltme yapınca millet hiç katlanamıyor yahu, satıp gidiyor, gidin gidin size ekmek kalmadı burada.

İyi haftalar.

5. metaller yine çoşkulu...bakalım bize yansıması olacak mı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Malum tayfa Kcaer satıp Eregl alıyor galiba, hisse düzeltme yapınca millet hiç katlanamıyor yahu, satıp gidiyor, gidin gidin size ekmek kalmadı burada.

İyi haftalar.
    inan son günlerde benim de aklımdan böyle şeyler geçiyor...özelikle müzikal dostumuzun yorumundan sonra benim de kafam karıştı.... ama beklentilerine bakıyorum...gelecek haberlerine bakıyorum..son anda kocaerde kalmaya karar veriyorum...umarım bu kararımda pişman olmam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inan son günlerde benim de aklımdan böyle şeyler geçiyor...özelikle müzikal dostumuzun yorumundan sonra benim de kafam karıştı.... ama beklentilerine bakıyorum...gelecek haberlerine bakıyorum..son anda kocaerde kalmaya karar veriyorum...umarım bu kararımda pişman olmam...
    Son günlerde hem endeks hem de sektörden negatif ayrıştık, metal fırtınadan olumlu etkilenmeyecek anlaşılan, Müzikal de öyle demişti zaten, şahsen şirkettin özel durumundan dolayı beklemeyi tercih ettim, umarım patron faktörü olumsuz olarak ön plana çıkmaz, siz de hisseden tereddüt etmeye başladığınıza göre durum pek iç açıcı değil.

Bu düşüşte kim satıyor, Bofa satışları vardı en son.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Son günlerde hem endeks hem de sektörden negatif ayrıştık, metal fırtınadan olumlu etkilenmeyecek anlaşılan, Müzikal de öyle demişti zaten, şahsen şirkettin özel durumundan dolayı beklemeyi tercih ettim, umarım patron faktörü olumsuz olarak ön plana çıkmaz, siz de hisseden tereddüt etmeye başladığınıza göre durum pek iç açıcı değil.
    ben kocaerden hem özel beklentileri hem de metal fırtınadan faydalanacağı varsayımı ile pozisyon almıştım...metal fırtınadan yararlanır mı ?? müzikal dostum yararlanmaz diyor ama ben bu konuda da çok umutluyum...sonuçta değerlenecek hammadde ile ciro ve kar marjı artması lazım düşüncesindeyim...

özel beklentileri zaten malumdur...bu beklentiler bile bu hisseyi tutmaya yeterlidir...ben sabır etmeye devam etmek istiyorum...

peki neden metaller hareketleniyor da kocaer hareketlenmiyor ?? son bir yıla baktığımızda kocaerin zaten 17 tl lerden geldiğini görüyoruz..ama ereğli olsun kardemir olsun son bir yılda hala bir yıl önceki zirvelerini bile görememişler...o yüzden de şimdilik onlar çok ucuz kalmışlar görünüyor....bu yüzden de şimdilik !!! piyasa oraya kayıyor...bence kocaerin beklentileri ile ilgili somut gelişmeler olmaya başladığında hareketine devam etmesi gerekiyor....

kocaeri bir süre daha izlemeye devam etmek istiyorum..bakalım piyasa neye karar verecek...bu hisseye çok emek verdim...meyvelerini de yemek istiyorum...

Sayfa 399/405 İlkİlk ... 299349389397398399400401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •